Toen wisten we al dat ie uitgerekend Singapore zou gaan winnen.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:53 schreef PzKpfw het volgende:
Drie races geleden vroeg ik me nog af of Verstappen dit seizoen überhaupt nog een race ging winnen.
Hopiumquote:
Die is pas 54.quote:
Het was Hamiltons eigen call, hij zich over de radia al geëxcuseerd.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:52 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Ze hadden beide naar binnen moeten halen als ze ook Charles weer op zacht wilden zetten. Echt vreemd dat ze Lewis buiten lieten op dat moment. Er daarna ook want zoals je zegt hebben ze alsnog alle kans gehad.
Wrong Button.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:54 schreef Peterselieman het volgende:
Ah, Button doet de interviews. Vandaar dat de radio van Max niet werkte. Hij had er een van Jenson geleend.
Hij staat te ver achter. In theorie kon het maar dan mocht Kimi niet hoger dan 8e worden, en moest Max alles winnen.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:53 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Als Max nu een flinke inhaalslag gaat maken wordt het nog spannend.
Kleine kans is een kansquote:Op zondag 11 oktober 2026 15:55 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Hij staat te ver achter. In theorie kon het maar dan mocht Kimi niet hoger dan 8e worden, en moest Max alles winnen.
Tijd voor een BHV oefening bij ViaPlay.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
Brandalarm in de commentaarbox.
Mannen blijven gewoon binnen
Dat is natuurlijk niet waar, als team moet je zeggen bedankt voor je suggestie gaan we niet doen. Het hele team wist hoe dit ging aflopen toen HAM hier mee kwam.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:55 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het was Hamiltons eigen call, hij zich over de radia al geëxcuseerd.
en Melchior moet naar het ziekenhuis?quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:56 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Tijd voor een BHV oefening bij ViaPlay.
Is de druiper van Kimiquote:Op zondag 11 oktober 2026 15:56 schreef Mano_ het volgende:
Charles staat de vloer flink onder te druppelen
Of er zat iets in dat water.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:56 schreef LTVDK het volgende:
Charles heeft nog even een peptalk gehad voor de interviews zo te zien
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |