gohquote:Op zondag 11 oktober 2026 15:05 schreef HiDiHo het volgende:
Race Control
BLACK AND WHITE FLAG FOR CAR 18 (STR) - TRACK LIMITS
quote:
Daar liggen ook gekleurde lijntjesquote:
Wel eens maar Baku was P2quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nou inderdaad. En als je wint in Baku, Maleisië en Singapore dan kun je niet zeggen dat het aan een specifieke eigenschap van de auto ligt. Die circuits zijn dusdanig verschillend dat de enige conclusie is dat RBR gewoon de beste auto heeft op dit moment.
Ik kan het beter melden als het niet gebeurdquote:
Kimi houdt van kleurtjes.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:06 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Daar liggen ook gekleurde lijntjes
Ook al.quote:
Zeg, zet die live timing eens weer gewoon op minimaal 20 seconden.quote:
Auto ligt gewoon beter op de weg.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nou inderdaad. En als je wint in Baku, Maleisië en Singapore dan kun je niet zeggen dat het aan een specifieke eigenschap van de auto ligt. Die circuits zijn dusdanig verschillend dat de enige conclusie is dat RBR gewoon de beste auto heeft op dit moment.
Een beetje.quote:
Gas erop.quote:
LEC gaat zo HAM wel voorbij en dan op VER jagen. Bij een echte SC is hij dus de lul.quote:
Mwa, Lewis is niet naar binnen gekomenquote:
Met een gekocht werd ie wel F3 kampioenquote:Op zondag 11 oktober 2026 15:10 schreef Tijn het volgende:
[..]
Heeft ook niet, maar hij moet, want papa heeft nou eenmaal een team voor 'm gekocht.
LEC wordt voorbij HAM gelaten neem ik aan.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:10 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mwa, Lewis is niet naar binnen gekomen
Tegen de tijd dat LEC binnen de SC window zit, zijn die bandjes wel redelijk klaar.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:10 schreef -XOR- het volgende:
[..]
LEC gaat zo HAM wel voorbij en dan op VER jagen. Bij een echte SC is hij dus de lul.
Wat is dit voor rare gedachtekronkel?quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:10 schreef -XOR- het volgende:
[..]
LEC gaat zo HAM wel voorbij en dan op VER jagen. Bij een echte SC is hij dus de lul.
Valt wel mee.quote:
Radio stuk.quote:
Flink de pas erin.quote:
LEC staat op betere banden dan VER en komt hard in, dus geen gratis pitstop voor VER bij een SC. LEC zit er dan direct achter en kan er voorbij.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:11 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wat is dit voor rare gedachtekronkel?
ben pislink.quote:
Gaaf hequote:
Dit is de betere strategie en LEC was de voorste rijder.quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:13 schreef TjjWester het volgende:
Waarom geef je voorrang aan Leclerc ipv Hamilton, die moet nu nog een pitstop maken.
Zelfde bij antonelli vs Russel.
quote:
WHEEEEEE!!!quote:Op zondag 11 oktober 2026 15:14 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
In verleden al eens gezien zo'n draai
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |