Wekelijks toepasbare post.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 16:41 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
ADO heeft geen idee wat het doet.
Bro Hansenquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Heeft PSV nog een spits voor tegen Feyenoord?
Als Til niet fit is, nee. En ook geen 10.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Heeft PSV nog een spits voor tegen Feyenoord?
Gelukkig heeft EarnieGOD de geblesseerde Lammers binnen weten te hengelen.quote:
In jong PSV loopt er toch 1 spits die er al een hoop ingeschoten heeft? Misschien kan die volgende week mee met het eerste. Zelfs al is het maar om de bank warm te houden.quote:
Nee.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Heeft PSV nog een spits voor tegen Feyenoord?
Mauro zal daar ook wel kunnen spelen. Die heeft al overal gestaanquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Heeft PSV nog een spits voor tegen Feyenoord?
Lolquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nee.
Gefeliciteerd met het kampioenschap.
Jullie hebben wellicht een groot probleemquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:19 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Als Til niet fit is, nee. En ook geen 10.
Ja, die Bro Hansen, maar goed mag je weinig van verwachten.
Gelukkig voor PSV speelt Feyenoord met iemand op doel die geen keeper is.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Heeft PSV nog een spits voor tegen Feyenoord?
Zo eentje die nooit niet geen bal tegenhoudt?quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:42 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Gelukkig voor PSV speelt Feyenoord zonder met iemand op doel die geen keeper is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |