Het gaat niet om het flikflooien an sich, maar de aanstellerige luide manier waarop.quote:Op maandag 12 oktober 2026 16:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik zie zat heterostellen die met elkaar flikflooien.
So what?
Zorgt dat voor meer intolerantie richting hetero's?
Ik denk dat je meer homo's ziet die dit niet doen dan wel.quote:Op maandag 12 oktober 2026 16:04 schreef Gia het volgende:
[..]
Eh, ik ga toch ook niet duidelijk maken dat ik hetero ben door de aandacht op mezelf te trekken en continu te gaan zitten flikflooien met mijn man! Waarom moet dat voor homo's wel normaal gedrag zijn? Kijk, dat ze elkaar een keer een kusje geven, prima, hand in hand lopen, prima. Maar ik ben tegen dat overdreven heel luide, zeikerige gedrag wat je vaak ziet. "kijk mij eens lekker homo zijn!!"
Alleen jij dan weer niet.quote:Op maandag 12 oktober 2026 15:02 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Hier kan ik je best gelijk in geven trouwens hoor. Volgens mij zit ze in de vrouw-o-sphere. Ik vind best dat amicale mensen amicaal mogen zijn, ik vind de humor die homo's hebben best leuk, ook vaak stuk gelegen vroeger om geer en goor, martien meiland, de koppeltjes in de B&B vol liefde en andere dating shows.
En merendeel van de Nederlanders vinden dat soort types allang leuk, kijk hoe populair die programma's waren. In Geer en Goor era was het ook heel normaal om homo te zijn, natuurlijk zal je altijd flauwe homo grapjes krijgen zoals iemand een valse nicht noemen, maar een beetje homo kan dat ook accepteren. Die maken ze overigens zelf ook gewoon naar elkaar.
Ik deel verder wel de mening dat het LHBQIA+ deel iets te ver gaat in de propaganda en denk ook dat best veel homo's hier of dit helemaal zat zijn, de prides zijn tegenwoordig gewoon grotendeels Koningsdag festivals waar iedereen in regenboog kleding gekleed gaat of op de boot een influencer wil worden.
Het vraagt gewoon om backlash helaas..
En dat reken je alle homo's aan...quote:Op maandag 12 oktober 2026 16:19 schreef Gia het volgende:
[..]
Het gaat niet om het flikflooien an sich, maar de aanstellerige luide manier waarop.
Wat valt daarover te bespreken?quote:Op maandag 12 oktober 2026 15:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En alles wat daarmee samenhangt met queer en dergelijke. Er zijn gewoon risico's. Dat moet bespreekbaar zijn!
Waarom zou jij je zorgen maken om een ziekte die alleen onder homo's zou rondgaan?quote:Op maandag 12 oktober 2026 15:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En alles wat daarmee samenhangt met queer en dergelijke. Er zijn gewoon risico's. Dat moet bespreekbaar zijn!
Het meest spannende dat ik ooit heb ondergaan met een man was een massage bij de Turkse Hamam. Op een goed moment stond ik daar met een heel klein handdoekje om mijn 'middel' en werd ik door 2 kerels gemasseerdquote:Op maandag 12 oktober 2026 17:16 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Waarom zou jij je zorgen maken om een ziekte die alleen onder homo's zou rondgaan?
Of laat je gewoon langs de snelweg stiekem af en toe uitwonen?
Waarom maak je dan druk over soa's bij homo's?quote:Op maandag 12 oktober 2026 18:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het meest spannende dat ik ooit heb ondergaan met een man was een massage bij de Turkse Hamam. Op een goed moment stond ik daar met een heel klein handdoekje om mijn 'middel' en werd ik door 2 kerels gemasseerd![]()
Klopt, wereldwijd is het aantal heteroslachtoffers ook vele malen hoger.quote:Op maandag 12 oktober 2026 19:57 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Waarom maak je dan druk over soa's bij homo's?
Leuke tip trouwens, lees eens wat onderzoeken naar de historie van verschillende virussen. Met die van aids als aanrader, en met name het stukje dat men het ooit een homo ziekte noemde.
Dat was namelijk totaal gebaseerd op niets, naja onderbuikgevoelens.
Aids ging bijv al decennia rond in NY onder hetero's voordat het ontdekt was en als homo ziekte werdt neer gezet.
Waarom? Ik kan geen Slowaaks.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 06:37 schreef Wantie het volgende:
In Slovakije hebben ze ook moeite met de zichtbaarheid van LGBTQWhatever...
[ x ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |