Als de gehele regio zich nu eens bekeerde tot het Judaïsme, hebben ze allemaal een baan, een leuk gezin, welvaart, genoeg te eten, viermaal per jaar op vakantie, twee auto's en wereldvrede.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 16:19 schreef HSG het volgende:
[..]
Hamas is het grote probleem in die regio.
Ben ik oneens met je deze keer. Dat niemand ingrijpt, ontslaat een individu nog niet van wel in te grijpen. Als die dikke uit nijmegen en utrecht de grachten inspringen, gaat halsema dan wel blijven staan?quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 16:28 schreef Qarrad het volgende:
In Zwolle werd ook opgeroepen dat een Hamas-brigade doorstootte tot Tel Aviv, vergezeld van verboden jihad-vlaggen. Ook daar zijn ze diverse malen over de schreef gegaan bij protesten waarbij er keer op keer gekozen werd om niet in te grijpen behalve om tegenstanders weg te halen bij ze en zelfs niet toen er een man van achteren werd aangevallen door demonstranten.
Geen fan van Halsema, maar niet alles kan haar aangerekend worden want het is een landelijk patroon en dus groter dan haar.
We gaan weer terug naar de jaren 30 , let wel dat was vóór dat de staat Israel was uitgeroepen. Palestijnse dorpen hielden in dat daar joodse en arabische gemeenschappen woonden ( en Armeniërs, Christenen etc.) Alles heette toen nog Palestijns, joden werden palestijnen genoemd en arabieren. Grappig geschiedenisfeitje is dat arabieren geen palestijnen genoemd wilden worden en daar nog een vraagstuk over hebben ingediend bij het Britse mandaat. Maar dat terzijde, de meute pro pallies weten dat klaarblijkelijk ook niet.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 16:14 schreef Chadi het volgende:
[..]
Lulkoek ze hadden een beter leger dan de Palestijnen in die dorpen. De Palestijnse dorpen hadden helemaal geen leger terwijl de zionisten getraind daarheen gingen.
Exact, en daarom graag meer druk op de minister Binnenlandse Zaken. Die kan haar gewoon uit haar ambt ontheffen op basis van artikel 61b Gemeentewet, bv op basis van ernstig plichtsverzuim (artikel 3.2, lid 3e, Rechtspositiebesluit decentrale politieke ambtsdragers).quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 16:33 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ben ik oneens met je deze keer. Dat niemand ingrijpt, ontslaat een individu nog niet van wel in te grijpen. Als die dikke uit nijmegen en utrecht de grachten inspringen, gaat halsema dan wel blijven staan?
Het is inderdaad een trend om niet in te grijpen, maar een burgemeester kan wel ingrijpen en moet ook ingrijpen. En halsema had gewoon kunnen ingrijpen vorige week. Ze loog dus, alweer.
Pretty please with sugar on top...quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 17:46 schreef Montagui het volgende:
[..]
Exact, en daarom graag meer druk op de minister Binnenlandse Zaken. Die kan haar gewoon uit haar ambt ontheffen op basis van artikel 61b Gemeentewet, bv op basis van ernstig plichtsverzuim (artikel 3.2, lid 3e, Rechtspositiebesluit decentrale politieke ambtsdragers).
Dat is onzin. Zo werkt de Gemeentwet niet. De minister van Binnenlandse Zaken heeft de bevoegdheid een burgemeester te ontslaan, maar dat zou in dit geval dan zijn op initiatief van de gemeenteraad, bij een verstoorde relatie met de raad. Zoals de gemeenteraad ook advies geeft over de benoeming.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 17:46 schreef Montagui het volgende:
[..]
Exact, en daarom graag meer druk op de minister Binnenlandse Zaken. Die kan haar gewoon uit haar ambt ontheffen op basis van artikel 61b Gemeentewet, bv op basis van ernstig plichtsverzuim (artikel 3.2, lid 3e, Rechtspositiebesluit decentrale politieke ambtsdragers).
Er was genoeg te vreten daar in de jaren 30. Meer dan hier.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 13:33 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het vreten was daar toch op? Of was dit toevallig een Hamas markt die wel geld hebben om zich dik te vreten.
In Gaza ook tijdens de genocidequote:Op dinsdag 13 oktober 2026 18:04 schreef Chadi het volgende:
[..]
Er was genoeg te vreten daar in de jaren 30. Meer dan hier.
Daar weet jij dus helemaal niets van.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 18:04 schreef Chadi het volgende:
[..]
Er was genoeg te vreten daar in de jaren 30. Meer dan hier.
Nee, een burgemeester kan ook worden ontslagen wegens ongeschiktheid, maar dat is uitzonderlijk en nooit eerder gebeurd. Men werkt ze doorgaans weg via de achterdeur door ontslag "op eigen verzoek" of omdat er bij dergelijke wanfunctioneren altijd wel spanningen zijn met de raad. Dat lijkt hier niet aan de orde.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 18:03 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Dat is onzin. Zo werkt de Gemeentwet niet. De minister van Binnenlandse Zaken heeft de bevoegdheid een burgemeester te ontslaan, maar dat zou in dit geval dan zijn op initiatief van de gemeenteraad, bij een verstoorde relatie met de raad. Zoals de gemeenteraad ook advies geeft over de benoeming.
Lekker man. Maakt geen klote uit wat je doet, je kan lekker je hele leven blijven zitten.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 19:13 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nee, een burgemeester kan ook worden ontslagen wegens ongeschiktheid, maar dat is uitzonderlijk en nooit eerder gebeurd. Men werkt ze doorgaans weg via de achterdeur door ontslag "op eigen verzoek" of omdat er bij dergelijke wanfunctioneren altijd wel spanningen zijn met de raad. Dat lijkt hier niet aan de orde.
Zolang gemeenteraadsleden niet openlijk gaan muiten in groten getale of Amsterdammers niet massaal de straat op gaan en er een groot risico is op maatschappelijke onrust ontstaat blijft ze dus lekker zitten.
Er zijn ook genoeg culturen die prima met elkaar overweg kunnen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 18:14 schreef UitStraling het volgende:
De pro-Hamas protesten, het fel oplaaiende antisemitisme, de studentenprotesten in Frankrijk en België, de bestorming van Ceuta en de openlijke verheerlijking van terrorisme laten in ieder geval zien dat de multiculturele samenleving faliekant mislukt is.
En dat is ook correct, anders zou de benoeming en het ontslag van een burgemeester een politiek instrument worden waarmee een minister getrouwen (of zo je wil: ja-knikkers) op bepaalde plekken kan zetten. Het is aan de raad.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 19:13 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Nee, een burgemeester kan ook worden ontslagen wegens ongeschiktheid, maar dat is uitzonderlijk en nooit eerder gebeurd. Men werkt ze doorgaans weg via de achterdeur door ontslag "op eigen verzoek" of omdat er bij dergelijke wanfunctioneren altijd wel spanningen zijn met de raad. Dat lijkt hier niet aan de orde.
Zolang gemeenteraadsleden niet openlijk gaan muiten in groten getale of Amsterdammers niet massaal de straat op gaan en er een groot risico is op maatschappelijke onrust ontstaat blijft ze dus lekker zitten.
Je zou hopen dat mensen iéts van de geschiedenis leren idd MAAR NEE HOOR.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:18 schreef BlaZ het volgende:
-niet alleen in Amsterdam en laat de oorlog er buiten-
Het gaat ook wel erg ver om met hamasverheerlijkende teksten rond te zeulen. Kijk, ik snap dat je de Palestijnse zaak wil steunen, maar een organisatie die de vernietiging van alle Israelische inwoners nastreeft steunen staat gelijk aan genocide goedkeuren.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:19 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Je zou hopen dat mensen iéts van de geschiedenis leren idd MAAR NEE HOOR.
Jep. Maar als je dat besef al niet meer hebt ben je al een heel eind op een spoor van tunnelvisie lijkt me.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:21 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het gaat ook wel erg ver om met hamasverheerlijkende teksten rond te zeulen. Kijk, ik snap dat je de Palestijnse zaak wil steunen, maar een organisatie die de vernietiging van alle Israelische inwoners nastreeft steunen staat gelijk aan genocide goedkeuren.
Deze mensen zijn zwakbegaafd en ernstig in de war.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:04 schreef Tengano het volgende:
Even een kleine update, er is nog meer dan genoeg animo voor het palestijnse 'verzet'.
Deze demonstranten - 'mensen' leggen je haarfijn uit waarom 7 oktober noodzakelijk was.
Bekijk deze YouTube-video
Ze lijkt wel een hamas agente als je het zo bekijkt ja. En dat moet allemaal maar normaal en ok zijn.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:55 schreef Tengano het volgende:
Femke -geen verbasteringen- weer onder vuur
Bekijk deze YouTube-video
Een Hamas agente? Dat is nogal een beschuldiging.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:58 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Ze is wel een hamas agente als je het zo bekijkt ja. En dat moet allemaal maar normaal en ok zijn.
Ik snap die vergelijking niet zo goed. Zijn compleet verschillende dreigingen, zowel in idealogie als in hoe ze werk gaan.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:19 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Je zou hopen dat mensen iéts van de geschiedenis leren idd MAAR NEE HOOR.
sorry, had lijkt moeten zijn. aangepast.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:03 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Een Hamas agente? Dat is nogal een beschuldiging.
Ik geef het je te doen als burgemeester. Er zijn altijd wel mensen die vinden dat je het niet goed doet.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:05 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
sorry, had lijkt moeten zijn. aangepast.
Dat verschilt helaas ontzettend weinig juist, dat is het probleem juist.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:04 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Ik snap die vergelijking niet zo goed. Zijn compleet verschillende dreigingen, zowel in idealogie als in hoe ze werk gaan.
Het eindresultaat misschien wel jaquote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:16 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Dat verschilt helaas ontzettend weinig juist, dat is het probleem juist.
Maar dan is het te laat, en daar gaat het om. Vraag maar aan Lodewijk Asscher, Job Cohen en Rob Oudkerk. Iets met een Joodse Raad.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:16 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Het eindresultaat misschien wel ja
Er zit exact hetzelfde gedachtengoed achter zowel holocaustontkenning als genocideverzinning, daarom pleit ik al geruime tijd voor een juridische gelijksschakeling hiervan.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:13 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Ik geef het je te doen als burgemeester. Er zijn altijd wel mensen die vinden dat je het niet goed doet.
Aan de ene kant is er het demonstratierecht. En dat is er voor alle meningen, ook de verachtelijke. En aan de andere kant is er de openbare orde en veiligheid. Zolang die niet in het geding is kan een demonstratie niet verboden worden.
Bij strafbare uitingen kan wel worden ingegrepen, maar de wet die het verheerlijken van terrorisme strafbaar stelt moet nog door het parlement behandeld worden, dus die kan nog niet ingezet worden.
Laat maar weer eens zien hoe dom die mensen zijn en zo meepraten met iedereen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:04 schreef Tengano het volgende:
Even een kleine update, er is nog meer dan genoeg animo voor het palestijnse 'verzet'.
Deze demonstranten - 'mensen' leggen je haarfijn uit waarom 7 oktober noodzakelijk was.
Bekijk deze YouTube-video
Met die knokploegen die ze bij zich hebben moet je nog oppassen ook als je het niet eens met ze bent.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:00 schreef vul_maar_in het volgende:
Op Utrecht C.S liepen er een paar rond die mensen heel opdringerig vroegen of ze tegen oorlog waren. En geen van hen leek zich zorgen om Oekraine te maken als ik ze zo eens bekeek. Dus dan weet je het al weer he.
Ze hadden geluk dat ik naar mijn werk moest![]()
Wat een rare vergelijking. En krom ook. Waarom iedere keer die WO II vergelijkingen?quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:32 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Er zit exact hetzelfde gedachtengoed achter zowel holocaustontkenning als genocideverzinning, daarom pleit ik al geruime tijd voor een juridische gelijksschakeling hiervan.
Je kunt de Joden, de stichting van de staat Israël en de haat en het onvermogen van acceptatie bij de Arabieren nu eenmaal heel erg lastig loskoppelen van WOII.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:36 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Wat een rare vergelijking. En krom ook. Waarom iedere keer die WO II vergelijkingen?
Tja, het is opvallend dat men bij nagenoeg elk protest dit soort mensen treft.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:33 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Laat maar weer eens zien hoe dom die mensen zijn en zo meepraten met iedereen.
"Was october 7th justified?"
"Yes it was an act of resistance,"
Bij dezelfde personen:
"Was October 7th a false flag operation done by Israëli forces?"
"Yes absolutely it was a false flag operation and Israel killed these people"
Je claim was dat het exact hetzelfde gedachtegoed was. Doe gewoon niet. Is ook niet echt respectvol naar de slachtoffers van de Holocaust.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:39 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Je kunt de Joden, de stichting van de staat Israël en de haat en het onvermogen van acceptatie bij de Arabieren nu eenmaal heel erg lastig loskoppelen van WOII.
Mijn hemel, jij bent wel heel erg ver van huis, de demo's zijn niet respectvol naar de slachtoffers van de holocaust.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:49 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Je claim was dat het exact hetzelfde gedachtegoed was. Doe gewoon niet. Is ook niet echt respectvol naar de slachtoffers van de Holocaust.
Bovendien gaat het daar bij deze demo's niet om. Waar het wel om gaat is het verheerlijken van een terroristische organisatie.
Okay manquote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:52 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Mijn hemel, jij bent wel heel erg ver van huis, de demo's zijn niet respectvol naar de slachtoffers van de holocaust.
Tja, je gaat hier wel voorbij aan het feit dat dit natuurlijk binnen de pro-Palestijne contreien zelf al geregeld wordt gedaan. Men komt bijvoorbeeld men slogans als 'Nooit meer is nu' de indruk wekkende dat de oorlog in de Gazastrook te vergelijken is met de Holocaust. Of wat de denken van de dingen die we bij de Rode Lijn demonstraties hier in Nederland zagen?quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 21:49 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Je claim was dat het exact hetzelfde gedachtegoed was. Doe gewoon niet. Is ook niet echt respectvol naar de slachtoffers van de Holocaust.
Bovendien gaat het daar bij deze demo's niet om. Waar het wel om gaat is het verheerlijken van een terroristische organisatie.
Ik word hier wel zo blij van. Wat een fijn idee dat dit volk hier rondloopt en steun krijgt vanuit onze regering.quote:
Ik begrijp best wat je bedoelt, maar wat UitStraling doet is heel wat anders. Die stelt dat het beschuldigen van de staat Israel van genocidaal geweld zo ongeveer hetzelfde is als het ontkennen van de Holocaust. Dat slaat helemaal nergens op.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 22:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, je gaat hier wel voorbij aan het feit dat dit natuurlijk binnen de pro-Palestijne contreien zelf al geregeld wordt gedaan.
Oké omdat jij het zegt.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 18:09 schreef Swango het volgende:
[..]
Daar weet jij dus helemaal niets van.
Iedere kritische noot willen die gasten in het hokje antisemitisme stoppen. En als dat niet ver genoeg gaat, ben je een hamas aanhanger.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 07:39 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Ik begrijp best wat je bedoelt, maar wat UitStraling doet is heel wat anders. Die stelt dat het beschuldigen van de staat Israel van genocidaal geweld zo ongeveer hetzelfde is als het ontkennen van de Holocaust. Dat slaat helemaal nergens op.
Omdat het totale islamo-fascistische onzin is die men verkondigt, Israël stelt alles in het werk om Palestijnse burgers te ontzien in hun verdedigingsoorlog tegen Hamas, aan de andere kant, ontwapen Israël, geef iedere Palestijn een aardappelschilmesje en voor het einde van de week is er geen Jood meer in leven.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 07:39 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Ik begrijp best wat je bedoelt, maar wat UitStraling doet is heel wat anders. Die stelt dat het beschuldigen van de staat Israel van genocidaal geweld zo ongeveer hetzelfde is als het ontkennen van de Holocaust. Dat slaat helemaal nergens op.
Ze zullen in qatar en tehran heel blij zijn met haar.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 20:58 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Ze lijkt wel een hamas agente als je het zo bekijkt ja. En dat moet allemaal maar normaal en ok zijn.
Iedere kritische noot willen die gasten in het hokje antisemitisme stoppen. En als dat niet ver genoeg gaat, ben je een hamas aanhanger.quote:Op woensdag 14 oktober 2026 07:39 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Ik begrijp best wat je bedoelt, maar wat UitStraling doet is heel wat anders. Die stelt dat het beschuldigen van de staat Israel van genocidaal geweld zo ongeveer hetzelfde is als het ontkennen van de Holocaust. Dat slaat helemaal nergens op.
Je haalt hier een heleboel zaken door elkaar om de kern van het punt te ontwijken beste Howard. En dat doe jij structureel.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 22:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, je gaat hier wel voorbij aan het feit dat dit natuurlijk binnen de pro-Palestijne contreien zelf al geregeld wordt gedaan. Men komt bijvoorbeeld men slogans als 'Nooit meer is nu' de indruk wekkende dat de oorlog in de Gazastrook te vergelijken is met de Holocaust. Of wat de denken van de dingen die we bij de Rode Lijn demonstraties hier in Nederland zagen?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En dit zijn slechts een paar voorbeelden er zijn veel meer te geven. Of wat te denken van deze artikelen in de media?
Volkskrant: 'We zijn moreel nalatig als we wat er in Gaza gebeurt níét vergelijken met de nazi-Holocaust'
Joop: 'Wie wegkijkt van Gaza heeft niets geleerd van de Holocaust'
Of actiegroepen en NGO's:
Amnesty International: 'Er zijn dwarsverbanden tussen Gaza, de Holocaust en kolonialisme, ziet hoogleraar Guno Jones'
En ook politici zoals Frans Timmermans heeft de oorlog in de Gazastrook al vergeleken met de Holocaust (bron).
Dit roept de vraag op waarom dit zo een thema is aan de progressieve en linkerkant van het politieke spectrum. Want daar komt dit natuurlijk vandaan. Die Rode Lijn demonstraties waren verzamelingen van mensen uit de PRO, D66, PvdD, Volt en BIJ1 contreien.
Waarom vinden zulke mensen dit soort totaalidiote vergelijkingen nodig? Waarom springen deze mensen keer op keer in de bres voor een ronduit verachtelijke en barbaarse samenleving zoals de Palestijnse, waar anti-Westerse, antisemitische en moslimfundamentalistische tendensen de absolute norm zijn.
Zulke mensen verdedigen, vooral als weten dat de Palestijnen zelf een oorlog zijn begonnen (want ja, het was niet alleen Hamas) is schandelijk en maakt je een slecht mens.
En we weten natuurlijk het antwoord wel: de enige reden waarom dit gebeurt is omdat velen binnen de progressieve en linkse contreien Israël een koloniale staat vinden, bestaande uit 'blanke' mensen, waar de Palestijnen zogenaamd onderdrukt zijn en dan ook nog een 'bruin' en 'Islamitisch'. En dat is de enige lens hoe men dit conflict kan zien.
De Holocaust wordt er helaas vervolgens uit woede en frustratie bijgehaald vanwege de morele zwaarte van die term en ook omdat men denkt daarmee het eigen verleden te kunnen oppoetsen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |