Welke smaak?quote:
Poortvliet Godquote:Op zondag 27 september 2026 18:43 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Die zou eerder kiezen voor zijn oom.
Straks de volledige focus op het WK wielrennen.quote:Op zondag 27 september 2026 18:48 schreef 3rr0r het volgende:
Wie gaat straks Ierland Israel kijken?
[ afbeelding ]
Dit is heel leukquote:Op zondag 27 september 2026 18:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja en dan beginnen ze tegen mij weer buitenaards te springen.
Ik sla dat overquote:Op zondag 27 september 2026 18:48 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Straks de volledige focus op het WK wielrennen.
Ik ben nu al geschakeld. Frankrijk rijdt het momenteel dicht voor Seixas dus er is nog niks op het spel.quote:Op zondag 27 september 2026 18:48 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Straks de volledige focus op het WK wielrennen.
Een situatieschetsquote:Op zondag 27 september 2026 18:49 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Ik ben nu al geschakeld. Frankrijk rijdt het momenteel dicht voor Seixas dus er is nog niks op het spel.
Fight fire with fire, Meerdink vs Marokkoquote:Op zondag 27 september 2026 18:51 schreef TLC het volgende:
Toch eeuwig zonde dat Veerman, Meerdink en van Bommel er niet bij waren in de u es of ee
2 spelers met een seizoen vol blessureleed en Veerman zijn verhaal is duidelijk. Dat was niks geworden.quote:Op zondag 27 september 2026 18:51 schreef TLC het volgende:
Toch eeuwig zonde dat Veerman, Meerdink en van Bommel er niet bij waren in de u es of ee
Het was onder Koeman gewoon ook helemaal uitgeblust onderhand.quote:Op zondag 27 september 2026 18:54 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
2 spelers met een seizoen vol blessureleed en Veerman zijn verhaal is duidelijk. Dat was niks geworden.
Hopelijk ontwikkelen ze zich verder goed voor de toekomst.
Dat zou echt 0,0 hebben uitgemaaktquote:Op zondag 27 september 2026 18:51 schreef TLC het volgende:
Toch eeuwig zonde dat Veerman, Meerdink en van Bommel er niet bij waren in de u es of ee
Servie stuurt hun beeld via Ruslandquote:Op zondag 27 september 2026 19:02 schreef Zipportal het volgende:
Al die beeldstoringen. ALDI rommel.
0,1, Meerdink had allicht een strafschop kunnen nemen.quote:Op zondag 27 september 2026 19:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat zou echt 0,0 hebben uitgemaakt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |