Heb het niet specifiek over kinderen.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:23 schreef Lienekien het volgende:
Waarom gaat het eigenlijk over onterven van kinderen?
OK. Waarom gaat het over onterven?quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:26 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Heb het niet specifiek over kinderen.
Stukje TDSquote:Op zaterdag 26 september 2026 12:05 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik vind het verre van rationeel als je je zo uitlaat online over iemand die je helemaal niet kent. Dan kom je ook behoorlijk gefrustreerd over.
Ik op een festival een jongedame met ontblote borsten met daarop twee keer een gekruist stickertje FUCK ME.quote:Op donderdag 17 september 2026 12:19 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Zag onlangs iemand rondlopen met een rugzak waarop stond: FUCK YOU
Die broer lijkt me een vreselijke man.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Eens. Tegelijkertijd hoef je natuurlijk niet iemand te 'kennen' om te weten dat het hier niet gaat om mensen die het licht hebben uitgevonden. Dat hoeft ook niet, maar de gehele nasleep krijgt dan toch een beetje een tokkie gehalte.
Ook dat nummer van zijn broer. Het is allemaal beetje tenenkrommend.
Uiteraard. Het is verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:28 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Die broer lijkt me een vreselijke man.
Maar dat Ben is overleden is natuurlijk erg verdrietig voor zijn partner en kinderen.
Het is toch ook echt net of er een reiger op zijn hoofd gekakt heeft met die tattoo hequote:Op zaterdag 26 september 2026 12:29 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Was bijna vergeten dat Ben ook jaren geleden met juice queen Yvonne Coldeweijer ging.
quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:37 schreef Molo het volgende:
[..]
Hey is toch ook echt net of er een reiger op zijn hoofd gekakt heeft met die tattoo he
Ik zat gelukkig net in mijn auto toen er zo'n miniatuur dino overvloog. Halve auto zat onder, met de gekste kleurenquote:
Lees lekker door. Niemand heeft wat aan rhetorische vragen.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
OK. Waarom gaat het over onterven?
Het is geen retorische vraag als jij er een goed antwoord op weet.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:40 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Lees lekker door. Niemand heeft wat aan rhetorische vragen.
Ik was met iemand in gesprek toch? Wacht maar lekker op je beurt.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:52 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het is geen retorische vraag als jij er een goed antwoord op weet.
Een parodie? Gewoon gejat.quote:Op zaterdag 26 september 2026 16:10 schreef Meeleessteen het volgende:
Dat nummer van de broer is inderdaad net een parodie. Tenenkrommend slecht en nog slechter geacteerd. Dit kan je toch niet serieus nemen?
Ook een dikke middelvinger vanuit Dean naar de weduwe en kinderen van Ben.
Zag een filmpje voorbij komen waarop iemand Janita een portret tekening van Ben geeft en die vrouw is helemaal gebroken. Een schim van zichzelf.
Tokkies of niet, iemands verdriet raakt.
Internationale(!) pers.quote:
Dat weet niemand. De politie ook niet.quote:Op zaterdag 26 september 2026 16:19 schreef Discombobulate het volgende:
Ik weet nog steeds niet wat er nou precies gebeurd is.
Voor iemand die er niets over kwijt wil (uit respect. Nee écht niets, geen woord wil hij erover kwijt! Voor Ben, die hij respecteert. Dus weet dat hij er verder niets over kwijt wil, vanwege het respect) zegt hij wel erg vaak dat er iets heel heel heel ernstigs aan de hand is. Dat er iets speelt. Iets dieps. Als we zouden weten wat dat is, dan zouden we het begrijpen, de keuze van de familie. Zó erg is het, de waarheid. En de pers vraagt maar en vraagt maar. RTL, CNN, Aljazeera, allemaal bellen ze Dean op. Over wat er aan de hand is. Nou, er is heel veel aan de hand. Echt, we moesten eens weten.quote:
Tokkie Yvonnequote:Op zaterdag 26 september 2026 12:29 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Was bijna vergeten dat Ben ook jaren geleden met juice queen Yvonne Coldeweijer ging.
Nou sorry maar als er iemand wel veel aandacht vraagt momenteel als het gaat om Ben is het Dean wel.quote:
Wat zingt die Frank nou? Ik heb zelfs geen tank meer om nog te praten?quote:Op vrijdag 25 september 2026 14:38 schreef tesssssssss het volgende:
Hele clip:
Bekijk deze YouTube-video
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |