Ik ben 1.78m, mijn doel was 85kg. Maar denk dat ik naar tussen de 80 en 85 wil. Maar van juni tot nu heb ik best veel geschommeld, het ging er wel af, maar soms maar 0.4 of minder en 2x vakantie een plus 1,5-2 kg. Afgelopen 2 weken was er weer 0.6 tot 0.9 af. Spoot 3,75 en heb dat iets opgehoogd naar 4.25, Mounjaro. Als ik bij de 85 in de buurt komt wil ik gaan afbouwen. Dus of meer dagen ertussen of minder spuiten. En jijquote:Op vrijdag 25 september 2026 12:18 schreef DarkNemesis. het volgende:
[..]
Wat goeden dat nadat je gestopt ben
[..]
Lekker
Naar welk gewicht wil jij? Ik naar de 72,5. Maar 75 is ook prima.
Ik ben klein, 1.71mquote:Op vrijdag 25 september 2026 14:42 schreef MommyD het volgende:
[..]
Ik ben 1.78m, mijn doel was 85kg. Maar denk dat ik naar tussen de 80 en 85 wil. Maar van juni tot nu heb ik best veel geschommeld, het ging er wel af, maar soms maar 0.4 of minder en 2x vakantie een plus 1,5-2 kg. Afgelopen 2 weken was er weer 0.6 tot 0.9 af. Spoot 3,75 en heb dat iets opgehoogd naar 4.25, Mounjaro. Als ik bij de 85 in de buurt komt wil ik gaan afbouwen. Dus of meer dagen ertussen of minder spuiten. En jij
Dat zou ik ook wel willen, het buikvet verplaatsen naar de borstenquote:Op vrijdag 25 september 2026 15:03 schreef DarkNemesis. het volgende:
[..]
Ik ben klein, 1.71m
Ooit ben ik afgevallen naar de 68 kilo. Maar toen had ik theezakjes in de bikini hangenDat vond ik niet zo mooi. Hoewel mijn buik en benen wel goed waren toen.
Dus ik dacht 72,5 kilo is wel een mooi gewicht. Maar volgende doel is eerst naar de 79,8(-20kilo)
Blijf voorlopig wel op de 1 mg wegovy. Ik heb het idee dat het wel prima gaat zo
Mijn kont is ook platquote:Op vrijdag 25 september 2026 21:34 schreef mspoez het volgende:
Ik heb geen kont meer 🙁. Mijn cup is nog steeds d maar de omvang is wel van 85 naar 80. En ik erger me aan het vel van mijn buik. Maar goed, dat zal wel bijtrekken toch?
Op gevoel eigenlijk. En ik wilde geen abonnement oid. Bij Wellis kun je stoppen/pauzeren wat je wil. Dat leek me het simpelst. En dan heb je ook nog keuze over welke medicatie je wil gebruiken, heb je daar al een idee van?quote:Op zaterdag 26 september 2026 08:20 schreef Amsel het volgende:
Ik ben me nog steeds aan het ori๋nteren maar vind al die prijsconstrusties verschrikkelijk ingewikkeld, wat het moeilijk maakt om te vergelijken. Op basis waarvan hebben jullie de keuze voor een aanbieder gemaakt?
Ik heb oa met AI steeds naar de goedkoopste daadwerkellijke Ozempic gezocht, daadwerkelijk door artsen voorgeschreven en apotheken geleverd, zonder abo kosten. Tot nu toe kwam voor mijn merk steeds bmi clinic als goedkoopste uit de test. Ik ga nav de post van BE weer even kijken tegen de tijd dat ik moet bestellen, want haar Mounjaro kwam van de week goedkoper uit bij Wellis.quote:Op zaterdag 26 september 2026 08:20 schreef Amsel het volgende:
Ik ben me nog steeds aan het ori๋nteren maar vind al die prijsconstrusties verschrikkelijk ingewikkeld, wat het moeilijk maakt om te vergelijken. Op basis waarvan hebben jullie de keuze voor een aanbieder gemaakt?
Geen idee, dit lijkt me iets wat je echt even aan de verstrekker voor zou moeten leggen.quote:Op zaterdag 26 september 2026 10:41 schreef Shuri het volgende:
Ik heb nu ineens, twee dagen na de laatste injectie, op de prikplek een rode zwelling, en het jeukt ietsje. Heb ik nog niet eerder gehad. Kan geen kwaad toch?
Heb ik inderdaad ook wel eens, nu weer een tijdje niet gehad. Maar gister ook ineens weer.quote:Op zaterdag 26 september 2026 10:41 schreef Shuri het volgende:
Ik heb nu ineens, twee dagen na de laatste injectie, op de prikplek een rode zwelling, en het jeukt ietsje. Heb ik nog niet eerder gehad. Kan geen kwaad toch?
Dank voor je reactie! Kleine irritatie lijkt het. Inmiddels trekt het weer weg.quote:Op zaterdag 26 september 2026 12:38 schreef MommyD het volgende:
[..]
Heb ik inderdaad ook wel eens, nu weer een tijdje niet gehad. Maar gister ook ineens weer.
Herkenbaar ja. Voor mezelf vind ik dat logisch ook, gezien het ook op mijn alcohol-geniet-receptors werkt. Mijn blijheid met het gevoel dat mijn lijf me weer beter past compenseert het gelukkig wat, maar puur fysiek is de drang wel echt lager.quote:Op zaterdag 26 september 2026 21:47 schreef BE het volgende:
In het kader van bijwerkingen, nog anderen bij wie het libido wat minder is?![]()
https://journals.lww.com/(...)-function-in-midlifequote:Op zondag 27 september 2026 08:22 schreef BE het volgende:
Nee, niet dat ik zo kan bedenken.
Alcohol drink ik toch al nooit, dus daar heb ik geen last van.
En dit is altijd al een aandachtspuntje zeg maardus valt het ook wel meteen op.
Dat is jammer! Maar je hebt een goeie oplossing gevonden!quote:Op zondag 27 september 2026 11:06 schreef DarkNemesis. het volgende:
@:be ik heb die kwark van de ah geprobeerd. Maar ik krijg het amper weg.
Ik vind kwark gewoon niet lekker
Ook niet met flavour powder erin van esn.
Dus ik hou het bij dodoni griekse yoghurt. Zit maar 4 gram minder eiwit in.
Heb nu de eiwitlimonade en die is gewoon lekker en zo haal ik mijn 100 gram eiwitten per dag wel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |