SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GEDRAGSREGELS IN DIT TOPICSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door DombohetOlifantje1 op 13-09-2026 17:51:06 ]
Dat is de enige user die mij daar van zou kunnen betichten.quote:Op zondag 13 september 2026 17:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Daar heeft Zka ook altijd zo last van
in de eerdere competitiewedstrijden stortte het toch ineens in.. geef ze geen gevoel dat ze iets kunnen terugdoenquote:
0-3quote:Op zondag 13 september 2026 17:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Jij hebt Feyenoord - Go Ahead niet gekeken.
Leest het spel goedquote:Op zondag 13 september 2026 17:27 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Read komt er ook weer wat beter in.
Als je daar geen 40+ voor krijgt kun je beter stoppen met verkopen.quote:Op zondag 13 september 2026 17:27 schreef De_Pel het volgende:
ZecheriaGod heeft de eredivisie eigenlijk wel uitgespeeld hè. Na dit seizoen voor honderdmiljoenmiljard naar Barcelona.
inderdaad, al is zijn aanvalsspel ook wel meer zijn kracht dan het verdedigen.. dus dit is ideaal voor hem... dus fijn als hij nu inderdaad ook een beetje in vorm komtquote:Op zondag 13 september 2026 17:27 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Read komt er ook weer wat beter in.
PEC is natuurlijk wel heel zwak. Maar ik ben echt wel enthousiast. Ik denk dat Sipke terughalen en hem verantwoordelijk maken voor de trainingen een heel goede zet is geweest.quote:
Ook hij heeft gewoon eens een mooie redding nodig om te kunnen groeien. Nog geen bijzondere reddingen zien maken, maar het is ook een stukje vertrouwenquote:Op zondag 13 september 2026 17:29 schreef TweedeKlum het volgende:
Het is wel een fijn gevoel dat Ernst niets te doen heeft want Ernst.
Klopt. Hij begon dramatisch tegen Barcelona, maar herstelde zich prima gedurende die wedstrijd. En zet die lijn nu door.quote:Op zondag 13 september 2026 17:27 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Read komt er ook weer wat beter in.
Laten we het hopen, Dudek begon ook ruk.quote:Op zondag 13 september 2026 17:31 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ook hij heeft gewoon eens een mooie redding nodig om te kunnen groeien. Nog geen bijzondere reddingen zien maken, maar het is ook een stukje vertrouwen
Geef die jongen nou ook even de tijd. Die is echt niet zo matig als hij nu laat zien en zeker niet zo slecht als door sommigen beweerd wordt.quote:Op zondag 13 september 2026 17:29 schreef TweedeKlum het volgende:
Het is wel een fijn gevoel dat Ernst niets te doen heeft want Ernst.
Ik snap je (lol) maar moest toch lachen. Dat is geeneens de lat laag leggenquote:Op zondag 13 september 2026 17:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
PEC is natuurlijk wel heel zwak. Maar ik ben echt wel enthousiast. Ik denk dat Sipke terughalen en hem verantwoordelijk maken voor de trainingen een heel goede zet is geweest.
En in de pure managementsrol is Gio ook helemaal niet verkeerd. Veel beter dan vPersie (lol)
Topscorer maken. Kan hij een pingel nemen?quote:Op zondag 13 september 2026 17:28 schreef fetX het volgende:
[..]
Als je daar geen 40+ voor krijgt kun je beter stoppen met verkopen.
Je hebt vast een wc op je kamerquote:Op zondag 13 september 2026 17:33 schreef Irritatie100 het volgende:
Het is dat ik met m'n vrouw en dochter op een hotelkamer zit anders had het broekje uit gegaan.
Is er geen animatie of zo? Dan kan het wel.quote:Op zondag 13 september 2026 17:33 schreef Irritatie100 het volgende:
Het is dat ik met m'n vrouw en dochter op een hotelkamer zit anders had het broekje uit gegaan.
Wat dat betreft doet deze wedstrijd mij een beetje denken aan die van vorig seizoen tegen Heracles.quote:Op zondag 13 september 2026 17:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
PEC is natuurlijk wel heel zwak. Maar ik ben echt wel enthousiast. Ik denk dat Sipke terughalen en hem verantwoordelijk maken voor de trainingen een heel goede zet is geweest.
En in de pure managementsrol is Gio ook helemaal niet verkeerd. Veel beter dan vPersie (lol)
Natuurlijk is PEC zwak, maar we spelen al jaren in deze kneuzencompetitie, maar je ziet dit niveau toch maar zelden. Onder Arne was dat en daarna eigenlijk nauwelijks meer gezien.quote:Op zondag 13 september 2026 17:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
PEC is natuurlijk wel heel zwak. Maar ik ben echt wel enthousiast. Ik denk dat Sipke terughalen en hem verantwoordelijk maken voor de trainingen een heel goede zet is geweest.
En in de pure managementsrol is Gio ook helemaal niet verkeerd. Veel beter dan vPersie (lol)
Ja, maar daar is de WiFi niet zo goed meerquote:Op zondag 13 september 2026 17:33 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Je hebt vast een wc op je kamer
Goede tipquote:Op zondag 13 september 2026 17:34 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Is er geen animatie of zo? Dan kan het wel.
Ik zit in de kamer naast je, stuur ze maar even bij mij langs. Jij fun, ik fun.quote:Op zondag 13 september 2026 17:33 schreef Irritatie100 het volgende:
Het is dat ik met m'n vrouw en dochter op een hotelkamer zit anders had het broekje uit gegaan.
Weet je het zeker, m'n dochter is namelijk 2.quote:Op zondag 13 september 2026 17:38 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Ik zit in de kamer naast je, stuur ze maar even bij mij langs. Jij fun, ik fun.
Het was natuurlijk een grapje, want van Persie werd fysiek tegen een van zijn spelers en werd daar niet eens voor ontslagen (na een thuisnederlaag tegen Sparta). Ik vind dat nog steeds heel grappig. Hij heeft wel specifieke spelers aan de praat gekregen, dus hij heeft niet alles verkeerd gedaan. Maar als manager straalde hij onrust uit.quote:Op zondag 13 september 2026 17:33 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Ik snap je (lol) maar moest toch lachen. Dat is geeneens de lat laag leggen
Verder Gio
Ook in het Gio tijdperk zijn er echt hele goede potten op de mat gelegd. De 8-0 thuis tegen GAE is daarin altijd mijn eerste voorbeeld.quote:Op zondag 13 september 2026 17:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het was natuurlijk een grapje, want van Persie werd fysiek tegen een van zijn spelers en werd daar niet eens voor ontslagen (na een thuisnederlaag tegen Sparta). Ik vind dat nog steeds heel grappig. Hij heeft wel specifieke spelers aan de praat gekregen, dus hij heeft niet alles verkeerd gedaan. Maar als manager straalde hij onrust uit.
Tegelijkertijd heb ik altijd de menselijke kant van Gio gewaardeerd. Dus ik vind het wel mooi dat hij terug is. Maar dan zonder het voetbal uit het Gio-tijdperk
Nog wel drie potjes onder Priske!quote:Op zondag 13 september 2026 17:35 schreef fetX het volgende:
[..]
Natuurlijk is PEC zwak, maar we spelen al jaren in deze kneuzencompetitie, maar je ziet dit niveau toch maar zelden. Onder Arne was dat en daarna eigenlijk nauwelijks meer gezien.
ik vind dat echt te weinig, met 2x paal en een 1-op-1 gemist, los van de 3 doelpunten zelf. Had dat wel hoger verwachtquote:
Dat is allemaal leuk, maar je zakte veel vaker door de ondergrens.quote:Op zondag 13 september 2026 17:43 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Ook in het Gio tijdperk zijn er echt hele goede potten op de mat gelegd. De 8-0 thuis tegen GAE is daarin altijd mijn eerste voorbeeld.
Vooral ook qua blessures, daar is het helemaal mis op gegaan afgelopen twee seizoenen.quote:Op zondag 13 september 2026 17:45 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Onder Van Persie was er ook een korte periode waarin we extreem optimistisch waren over het vertoonde spel, dus ik hoop dat we deze lijn kunnen vasthouden.
Veel meer strontpotten dan die paar leuke potjes, drie van de vier jaar in november al kansloos.quote:Op zondag 13 september 2026 17:43 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Ook in het Gio tijdperk zijn er echt hele goede potten op de mat gelegd. De 8-0 thuis tegen GAE is daarin altijd mijn eerste voorbeeld.
Het hoefijzervoetbal was kut, maar je zag toen wel dat hij het als trainer ook soms kon zonder continu de bal rond te spelen als volgt: LCV-RCV-RB-RCV-LCV-LV-LB-LCV-LV-Voorzet-Balverlies.quote:Op zondag 13 september 2026 17:47 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat is allemaal leuk, maar je zakte veel vaker door de ondergrens.
Ik denk dat dit meer van Sipke komt dan van Gio, maar dat maakt niet uit. Zou lekker zijn als we de komende jaren van dit duo kunnen genietenquote:Op zondag 13 september 2026 17:52 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Het hoefijzervoetbal was kut, maar je zag toen wel dat hij het als trainer ook soms kon zonder continu de bal rond te spelen als volgt: LCV-RCV-RB-RCV-LCV-LV-LB-LCV-LV-Voorzet-Balverlies.
Met Sipke en de lessen van Slot is deze man gewoon weer een sieraad als trainer. In Sipke & Gio we trust!
Ferri is Ueda voorbij, op alle fronten.quote:Op zondag 13 september 2026 17:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen tegen de kleintjes.
Dat was meer KARAKTER dan echt goed veldspel. Zeker met Elia, prime Jørgensen, Berghuis, Vilhena, Toornstra en Kuyt had je gewoon heel veel aanvallende wapens.quote:Op zondag 13 september 2026 17:43 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Ook in het Gio tijdperk zijn er echt hele goede potten op de mat gelegd. De 8-0 thuis tegen GAE is daarin altijd mijn eerste voorbeeld.
Af en toe ben jij ook wel een vermoeiende userquote:Op zondag 13 september 2026 17:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen tegen de kleintjes.
Uit het oog.quote:Op zondag 13 september 2026 17:54 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ferri is Ueda voorbij, op alle fronten.
Ik zal de volgende keer een knipoog erbij doen.quote:Op zondag 13 september 2026 17:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Af en toe ben jij ook wel een vermoeiende user
Arme Domboquote:Op zondag 13 september 2026 17:54 schreef fetX het volgende:
[..]
Af en toe ben jij ook wel een vermoeiende user
Je begint een beetje op Pietje Puk te lijken.quote:Op zondag 13 september 2026 17:56 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Gelukkig een like ontvangen.
De grap wordt wel begrepen.
Ik ga mij meteen verdiepen in xGquote:Op zondag 13 september 2026 17:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je begint een beetje op Pietje Puk te lijken.
Als ik jou was zou ik je UI aanpassen naar een huidige Feyenoord-speler in plaats van deze cultheld van Lille.quote:
Sow.quote:Op zondag 13 september 2026 17:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je begint een beetje op Pietje Puk te lijken.
Kritiek prima maar ik ga aangifte doen.quote:Op zondag 13 september 2026 17:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je begint een beetje op Pietje Puk te lijken.
Man staat net twee wedstrijden in de basis en is nu al gelijkwaardig aan Ueda die drie jaar nodig had om op dit niveau te komen.quote:Op zondag 13 september 2026 17:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen tegen de kleintjes.
Ik had hem laatst aangepast maar ik was niet tevreden dus ik heb GEEN idee.quote:Op zondag 13 september 2026 17:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als ik jou was zou ik je UI aanpassen naar een huidige Feyenoord-speler in plaats van deze cultheld van Lille.
Al enige ideeën? Ik vind jou wel een Charles Vanhoutte fan.
Laten we niet doorslaan.quote:Op zondag 13 september 2026 17:58 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Man staat net twee wedstrijden in de basis en is nu al gelijkwaardig aan Ueda die drie jaar nodig had om op dit niveau te komen.
@:Caland daar vinden wij wat van.
Was jij vroeger op school ook tevreden met een 3?quote:Op zondag 13 september 2026 17:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
, tevreden met mijn huidige track record daarin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |