Ja, dan gooien ze onze ambassade in moskou dicht.quote:Op zondag 13 september 2026 17:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Veel mensen realiseren zich dat niet. Maar dat zou een erg zware maatregel zijn.
Ik vind dat prima, maar dan moeten we wel zeker weten dat wij de tegenreactie van Rusland kunnen opvangen.
quote:Op zondag 13 september 2026 17:34 schreef BennieButtfuck het volgende:
Russische atleten vragen om einde schorsing: 'Heeft verwoestende gevolgen'
Russische atleten hebben een beroep gedaan op internationale sport- en mensenrechtenorganisaties om een einde te maken aan hun schorsing door de mondiale atletiekbond World Athletics. In een open brief stellen ze dat de schorsing verwoestende gevolgen heeft voor hun sportcarrière.
De brief is gericht aan de atletencommissie van het internationaal olympisch comité (IOC), de IOC-adviescommissie voor mensenrechten en de Hoge Commissaris voor de Mensenrechten van de Verenigde Naties.
Na de inval van Rusland in Oekraïne werden alle Russische en Belarussische atleten geschorst door World Athletics. Ze mogen daarom niet meedoen aan internationale atletiekwedstrijden. In juli werd de schorsing opnieuw bekrachtigd door de atletiekbond.
https://www.nu.nl/sport-o(...)stende-gevolgen.html
[ afbeelding ]
Er is vast een goede redenen waarom wij het nog niet hebben gedaan.quote:Op zondag 13 september 2026 17:35 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, dan gooien ze onze ambassade in moskou dicht.
[ afbeelding ]
Als jij als NL'er nu nog in mordor rondhangt, en je krijgt dan problemen omdat je ver moet reizen voor paspoort verlenging, nou en.
Zelfs op mijn werk zitten wel een rus of 5. Wel zo handig voor die mensen dat ze allerhande geneuzel-papierwerk in den haag kunnen doen, ipv terug te moeten reizen naar hun shithole land.quote:Op zondag 13 september 2026 17:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er is vast een goede redenen waarom wij het nog niet hebben gedaan.
Misschien eens ouderwets Russisch uit een raam laten vallen.quote:Op zondag 13 september 2026 17:26 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Te beginnen met het Russische ambassadepersoneel in Den Haag, dat iedereen in zijn moeder mag bedreigen met kernwapens, maar gaat janken bij een verspreking.
Precies. Dan heeft het toch algehele grote gevolgen om zo'n ambassade te sluiten?quote:Op zondag 13 september 2026 17:41 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zelfs op mijn werk zitten wel een rus of 5. Wel zo handig voor die mensen dat ze allerhande geneuzel-papierwerk in den haag kunnen doen, ipv terug te moeten reizen naar hun shithole land.
En in deze topic alleen al zijn er meerdere mensen die een post order orc thuis op de bank hebben zitten.
Jammer voor ze.quote:Op zondag 13 september 2026 17:41 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zelfs op mijn werk zitten wel een rus of 5. Wel zo handig voor die mensen dat ze allerhande geneuzel-papierwerk in den haag kunnen doen, ipv terug te moeten reizen naar hun shithole land.
En in deze topic alleen al zijn er meerdere mensen die een post order orc thuis op de bank hebben zitten.
Och... dronken Boris in de bocht.quote:Op zondag 13 september 2026 17:39 schreef Perrin het volgende:
Ik weet niet welke verwrongen logica Poetin ertoe dreef om vanochtend een stilstaande Oekraïense locomotief aan de Poolse grens op te blazen. Wat we wel zeker weten, is dat dit het soort willekeurige en zinloze aanval is die de Oekraïners dagelijks moeten doorstaan - zelfs op het civiele spoorwegnet. Tot nu toe is Poetin verantwoordelijk voor de dood van 1700 medewerkers van Ukrzaliznytsia, de Oekraïense spoorwegen. Zij en de dagelijkse reizigers zijn werkelijk heldhaftig.
Wanneer gaan we ze de luchtverdediging leveren die ze nodig hebben? Waarom bevrijden we de tegoeden van Poetin niet om ze aan Oekraïne te geven? Er staat meer dan 140 miljard euro op een Belgische bankrekening - en ongeveer 10 miljard pond in Londen. Groot-Brittannië zou hierin het voortouw kunnen nemen.
De Oekraïners gaan winnen - dat bleek wel uit de afgelopen drie dagen in hun prachtige land. Maar we kunnen deze verschrikkelijke oorlog veel sneller beëindigen als we allemaal serieus werk maken van de situatie en hen geven wat ze nodig hebben en verdienen.
[ x ]
Postorder-orcquote:Op zondag 13 september 2026 17:41 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zelfs op mijn werk zitten wel een rus of 5. Wel zo handig voor die mensen dat ze allerhande geneuzel-papierwerk in den haag kunnen doen, ipv terug te moeten reizen naar hun shithole land.
En in deze topic alleen al zijn er meerdere mensen die een post order orc thuis op de bank hebben zitten.
Vind ik niet.quote:Op zondag 13 september 2026 17:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Precies. Dan heeft het toch algehele grote gevolgen om zo'n ambassade te sluiten?
Oh, je mag die 5 niet?quote:Op zondag 13 september 2026 17:46 schreef ExTec het volgende:
[..]
Vind ik niet.
Zal me vierkant aan mijn reet roesten dat alhier aanwezige orcs ineens door hoepels mogen gaan springen voor papierwerk voor mordor.
Added bonus is ook dat de ambassade orcs terugmogen naar hun shithole.
IPV op twitter met hel en verdoemenis te dreigen, terwijl we wel een fijn leven hebben in dat land wat ze constant aan het bedreigen zijn.
Kijk eens hoe ze oud wordenquote:Op zondag 13 september 2026 17:46 schreef Lospedrosa het volgende:
Zijn wel vaak mooie vrouwen, liever een daarvandaan dan de filipinos mocht ik al zoeken naar postorder spul.![]()
Een Russische of een Filipino?quote:
Russische vrouwen zijn vaak 'mooi', maar ook een heel koud uiterlijk. Sowieso Slavische dames. Ze kijken altijd alsof ze een traantje op een begrafenis van een dierbare, een redflag vinden bij een man.quote:Op zondag 13 september 2026 17:46 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Postorder-orc
Zijn wel vaak mooie vrouwen, liever een daarvandaan dan de filipinos mocht ik al zoeken naar postorder spul.![]()
Poah dat vind ik wel wat.quote:Op zondag 13 september 2026 17:51 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Russische vrouwen zijn vaak 'mooi', maar ook een heel koud uiterlijk. Sowieso Slavische dames. Ze kijken altijd alsof ze een traantje op een begrafenis van een dierbare, een redflag vinden bij een man.
Liever kort en heftig dan lang en saai.quote:Op zondag 13 september 2026 17:52 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja, ik ook...![]()
Maar of het gezond, duurzaam is.
quote:Zonder harde militaire macht wordt Europa een speelbal in de grijze zone
Sie werden dafür bezahlen.' Eind augustus kondigde de Duitse bondskanselier Friedrich Merz aan dat de daders van hybride aanvallen voortaan een prijs zouden betalen. Na jaren van moordpogingen, sabotage, drone-incursies, cyberaanvallen en desinformatie zou Duitsland aanvallen in de grijze zone beantwoorden door krachtdadig terug te slaan.
Het is maar de vraag of het sluiten van een consulaat en een cultuurhuis, strengere toegangscontroles voor Russische staatsburgers en extra druk op de schaduwvloot Moskou echt zullen verhinderen opnieuw toe te slaan.
De oranje clown roept weer eens watquote:Trump: “Zelensky moet stoppen met aanvallen op Russische raffinaderijen”
De Oekraïense president Volodymyr Zelensky moet “stoppen” met het aanvallen van Russische dieselraffinaderijen. Dat heeft de Amerikaanse president zondag verklaard tijdens zijn staatsbezoek aan Ierland. Volgens Trump draagt de Oekraïense campagne bij aan een dieseltekort dat “de hele wereld schaadt”. De timing springt in het oog: enkele uren eerder meldde Kiev nieuwe aanvallen op twee grote Russische raffinaderijen.
Trump deed zijn opvallende uitspraak zondag aan de zijlijn van de Irish Open, een toernooi dat wordt gespeeld op zijn golfbaan in het Ierse Doonbeg.
“Zelensky moet één ding doen. Hij moet stoppen met het uitschakelen van dieselraffinaderijen in Rusland”, aldus Trump. “Laat hem doelen aanvallen, maar niet diesel, want hij veroorzaakt een tekort aan diesel. Dit wordt niet veroorzaakt door het Midden-Oosten, dit wordt veroorzaakt door wat er gaande is met Rusland en Oekraïne.”
https://www.hln.be/buiten(...)inaderijen~abb0bea7/
Impotent gejank.quote:Op zondag 13 september 2026 18:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De oranje clown roept weer eens wat
Oké, schreeuwlelijk eerste klas sowieso, maar ergens toch wel iets om over na te denken.quote:Op zondag 13 september 2026 18:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De oranje clown roept weer eens wat
Dat Oekraïne geen olieterminals aan mag vallen terwijl Rusland aan de lopende band treinstations en ziekenhuizen aanvalt en Trump dat laatste wel prima vind?quote:Op zondag 13 september 2026 18:20 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Oké, schreeuwlelijk eerste klas sowieso, maar ergens toch wel iets om over na te denken.
Laat Oekraïne de aanvallen op raffinaderijen maar verdubbellenquote:Op zondag 13 september 2026 18:20 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Oké, schreeuwlelijk eerste klas sowieso, maar ergens toch wel iets om over na te denken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |