Oh en TS je schreef dit, maar het gaat niet alléén om mannen - althans voor mij - het kunnen ook verwarde vrouwen zijn op straat, of bepaalde uit vrouwen bestaande groepjes hangjongeren, noem het maar op. Gewoon alles waarbij je je ongemakkelijk voelt of eventueel problemen bij verwacht zeg maar.quote:Altijd en overal waar je kwetsbaar bent en mannen zijn een gevoel van dreiging....
Ook al vanwege je portemonnee en telefoon.quote:Op zondag 13 september 2026 13:27 schreef kwiwi het volgende:
...op het station tegen een muur(tje) wachten en niet vlak naast de rails
"It's a jungle out there"quote:Op zondag 13 september 2026 13:50 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Situational awareness is altijd goed, of je nou man of vrouw bent
Vergeet de koptelefoon niet.quote:Op zondag 13 september 2026 14:04 schreef Eightyone het volgende:
En bij veel mensen vraag ik me dat tegenwoordig best wel af, dat van die 'situational awareness'.
Op snelwandeltempo en in een kaarsrechte lijn vooruit, met de ogen richting mobiel gericht, zonder enig idee te hebben van de omgeving.
Niet allemaal offtopic en niet allemaal belachelelijkquote:Op zondag 13 september 2026 13:24 schreef miss_sly het volgende:
[..]
[..]
De post waarop jullie reageren is verdwenen, maar de man-vrouw verhouding doet er natuurlijk helemaal niets toe wanneer een vrag wordt gesteld aan de vrouwen en het allemaal mannen zijn die, ook offtopic en belachelijk, daarop menen te moeten reageren. Nodigt niet uit als vrouw om serieus op het topic in te gaan.
Klopt, ik had niet moeten generaliseren. Excuses.quote:Op zondag 13 september 2026 14:57 schreef sp3c het volgende:
[..]
Niet allemaal offtopic en niet allemaal belachelelijk
Maar ok, stop volgen dan maar
Je hoeft niet eens een goede billenpartij te hebben..quote:Op zondag 13 september 2026 15:05 schreef phpmystyle het volgende:
Ik kan mij indenken voor een dame met een mooie billenpartij het soms best spannend is om in je eentje in donkere buurten te lopen icm de staptijden. Het valt mij best vaak op dat jeugd op fatbikes vrouwen nakijken of wijzen naar de billen.
Ik noem inderdaad één aspect op, het kunnen ook andere (attractieve) aspecten zijn.quote:Op zondag 13 september 2026 15:09 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Je hoeft niet eens een goede billenpartij te hebben..
Klopt. Maar dat weet je dus niet op voorhand. En jij liep er langs.quote:Op zondag 13 september 2026 15:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik noem inderdaad één aspect op, het kunnen ook andere (attractieve) aspecten zijn.
Liep gisteren met een meid in Zwolle, toen viel het mij ook behoorlijk op.
Maar ik geloof niet dat zoiets snel fysiek wordt.
En dan mogen we zeker niet flauw doen, niet overdrijven en niet zo overgevoelig reageren. Het is maar voor de leuk he??!??quote:Op zondag 13 september 2026 15:18 schreef Momo het volgende:
Denk dat soms het voor sommige mannen ook een beetje ouwehoeren en flirten is, maar dat zelfde enorm intimiderend is voor vrouwen. Zeker als het donker is. Zeker het door blijven gaan met opmerkingen of achter de dame aan blijven lopen is echt heel creepy. Maar denk je nou echt dat de dame alsnog vrijwillig met je meegaat als je achter haar aan gaat "komop schatje, kom nou haha". Voor die mannen is een interactie als dat niks en toen ze het misschien 10 keer op een avond, maar voor vrouwen een reden om een andere route te nemen of andere opties te zoeken.
Ja lachen.quote:Op zondag 13 september 2026 15:18 schreef Momo het volgende:
Denk dat soms het voor sommige mannen ook een beetje ouwehoeren en flirten is, maar dat zelfde enorm intimiderend is voor vrouwen. Zeker als het donker is. Zeker het door blijven gaan met opmerkingen of achter de dame aan blijven lopen is echt heel creepy. Maar denk je nou echt dat de dame alsnog vrijwillig met je meegaat als je achter haar aan gaat "komop schatje, kom nou haha". Voor die mannen is een interactie als dat niks en doen ze het misschien 10 keer op een avond, maar voor vrouwen een reden om een andere route te nemen of andere opties te zoeken.
Dat kan. Ik heb soms wel de indruk dat er ook een ideologische push is om vrouwen op te zetten tegen mannen. Of vrouwen 'alert' maken, mensen die dit probleem op die manier framen zijn niet te goeder trouw. Het fysieke of verbaal intimiderende komt vrijwel alleen maar voor bij allochtonen.quote:Op zondag 13 september 2026 15:14 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Klopt. Maar dat weet je dus niet op voorhand. En jij liep er langs.
Als ze alleen zou lopen, kijken nog meer mannen en het is niet dat ze op hun voorhoofd hebben plakken dat ze WEL fysiek zullen gaan worden.
Daarom dus de alertheid waar het hier in dit topic om gaat.
Want ik denk dat wij het allemaal wel al hebben meegemaakt dat het wel escaleert. Je let wel op in het vervolg...
Nou ik ben van de jaren 70 en toen was er niks te woke, ideologische push, opzetten van vrouwen tegen mannen. Dus mijn ervaringen zijn niet gekleurd door een agenda.quote:Op zondag 13 september 2026 15:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat kan. Ik heb soms wel de indruk dat er ook een ideologische push is om vrouwen op te zetten tegen mannen. Of vrouwen 'alert' maken, mensen die dit probleem op die manier framen zijn niet te goeder trouw. Het fysieke of verbaal intimiderende komt vrijwel alleen maar voor bij allochtonen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |