Reminder: wij zijn de club die de aanvoerder zijn band afnam toen deze op eigen titel de gym indook naast de trainingen.quote:Op donderdag 10 september 2026 08:41 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat je mist in het veld kan je goedmaken in de gym.
Ohja dat bepaalde de clubquote:Op donderdag 10 september 2026 08:48 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Reminder: wij zijn de club die de aanvoerder zijn band afnam toen deze op eigen titel de gym indook naast de trainingen.
Dat kwam meer van dezelfde man die het Marokkaans elftal zag en dacht ‘hier moeten we ons volledig tegen ingraven’.quote:Op donderdag 10 september 2026 08:48 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Reminder: wij zijn de club die de aanvoerder zijn band afnam toen deze op eigen titel de gym indook naast de trainingen.
Raad eens wie zojuist de 0-2 maaktquote:Op donderdag 10 september 2026 09:57 schreef maxi-mus het volgende:
u19 staat 0-1 voor, doelpunt Zinhagel. De Schaken doet ook mee.
0-2 zelfs.quote:Op donderdag 10 september 2026 09:57 schreef maxi-mus het volgende:
u19 staat 0-1 voor, doelpunt Zinhagel. De Schaken doet ook mee.
Lijkt me eerder onderdeel van de tactiek van Barcelona om een zwakke tegenstander uit de tent te lokken en het gevoel te geven dat er misschien wel wat te halen valt. Elke keer als wij aardig leken te spelen ging hij er direct aan de andere kant in.quote:Op donderdag 10 september 2026 07:47 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Het positiespel was gisteren bij vlagen echt wel prima bij jullie hoor.
We zullen het wel horen van zijn vader.quote:Op donderdag 10 september 2026 09:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Raad eens wie zojuist de 0-2 maakt
Dat denk ik niet. Barcelona scoorde ook niet door ons uit de tent te lokken, maar eerder door heel kleine momentjes dat onze verdediging niet scherp was fenomenaal af te straffen. Zonder dat we nou echt grote kansen weggaven, op de vrije trap na waren de goals meer klasse dan profiteren van fouten.quote:Op donderdag 10 september 2026 09:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Lijkt me eerder onderdeel van de tactiek van Barcelona om een zwakke tegenstander uit de tent te lokken en het gevoel te geven dat er misschien wel wat te halen valt. Elke keer als wij aardig leken te spelen ging hij er direct aan de andere kant in.
Hij staat er duidelijk op. Hopen dat zijn werkgever (hahahaha) dit ook ziet.quote:Op donderdag 10 september 2026 10:34 schreef Wereldgozer het volgende:
[ x ]
Het is nooit een Feyenoorder maar dit keer wel een Feyenoorder @:rambodirk
Eerder zijn begeleider van de dagbesteding die dit moet zien.quote:Op donderdag 10 september 2026 10:39 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hij staat er duidelijk op. Hopen dat zijn werkgever (hahahaha) dit ook ziet.
Heb die wedstrijd tegen Valencia gekeken (0-5) en daar zag je hetzelfde spelbeeld. Barcelona in tegenstelling tot het Barcelona van vroeger met 90% balbezit liet de tegenstander veelvuldig aan de bal op het middenveld waardoor het er niet eens slecht uit zag. Om vervolgens bij balverlies razendsnel om te schakelen en een overtal situatie te creëren en het dodelijk af te maken. Als een tegenstander te bang is of constant onder druk staat gaan ze helemaal niets meer proberen en maak je moeilijker kools.quote:Op donderdag 10 september 2026 10:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat denk ik niet. Barcelona scoorde ook niet door ons uit de tent te lokken, maar eerder door heel kleine momentjes dat onze verdediging niet scherp was fenomenaal af te straffen. Zonder dat we nou echt grote kansen weggaven, op de vrije trap na waren de goals meer klasse dan profiteren van fouten.
Barcelona speelt ook met zoveel aanvallende druk dat er geheid ruimtes ontstaan, alleen moet je handelingssnelheid waanzinnig snel zijn om daar van te profiteren. Dat deden met name Valente en Zechiël knap, heel snel het spel verplaatsen naar waar er ruimte lag. Alleen was het dan meer blaffen dan bijten. Maar als ze echt onder de indruk waren hadden we niet eens de middellijn gepasseerd.
Dat vind ik eigenlijk een forse prijs voor een keeper uit de 2. Bundesliga met maar één jaar contract.quote:Op woensdag 9 september 2026 22:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe groot een talent kan zijn als je er "maar" 5 miljoen voor betaalt. Duitsland is nou niet bepaald een obscuur land om in te scouten. Roefs ging vorig jaar nog voor 10 miljoen weg, dus ik verwacht niet dat ie dat niveau heeft. Maar wellicht ontwikkelt hij zich snel.
Ik vond Ferri de afgelopen 2 wedstrijden een stuk beter dan wat ik eerder zag, dus ik geloof wel dat die erin kan groeien.
Mwah volgens mij is de algemene consensus dat Feyenoord voetballend meer bracht dan de gemiddelde LaLiga tegenstander. Wat ook slim was, als we ons hadden laten wegdrukken had dit Barcelona ook de dubbele cijfers kunnen halen hoor. Met name Watanabe kon het defensief totaal niet aan.quote:Op donderdag 10 september 2026 11:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Heb die wedstrijd tegen Valencia gekeken (0-5) en daar zag je hetzelfde spelbeeld. Barcelona in tegenstelling tot het Barcelona van vroeger met 90% balbezit liet de tegenstander veelvuldig aan de bal op het middenveld waardoor het er niet eens slecht uit zag. Om vervolgens bij balverlies razendsnel om te schakelen en een overtal situatie te creëren en het dodelijk af te maken. Als een tegenstander te bang is of constant onder druk staat gaan ze helemaal niets meer proberen en maak je moeilijker kools.
Al hebben we best een paar aardige kansen gecreëerd dus daar kunnen we spelers best credits voor geven. Die overtreding op Moussa was eigenlijk gewoon een strafschop.
Dan moet Girona2 een eitje zijnquote:Op donderdag 10 september 2026 11:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah volgens mij is de algemene consensus dat Feyenoord voetballend meer bracht dan de gemiddelde LaLiga tegenstander.
Hij heeft tot nu toe geen blunders of echt grote fouten gemaakt. Hij oogt zeker, straalt rust uit, voetballend goed, handelt snel met voortzetting en ramt (op een enkele keer na) niet blind naar voren. Stelt zich redelijk goed op.quote:Op donderdag 10 september 2026 01:04 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Kun je eens uitleggen wat je precies voor mogelijkheden in hem ziet? Hij heeft vooralsnog misschien geen echte blunders gemaakt, hij heeft ook ongeveer 0 momenten gehad dat je klasse ziet. Komt structureel niet in de buurt van de hoek.
Yamal is dan ook een uitzonderlijke speler. Alsof elke Spaanse speler fysiek zo sterk is.quote:Op donderdag 10 september 2026 07:55 schreef bbuddybb het volgende:
Yamal is pas 19 maar is fysiek nu al verder dan Valente en Zechiel.
Het fysieke blijft in Nederland nog steeds onderbelicht.
Niet helemaal eens, het combinatie spel was bij vlagen echt prima. Kan je nog de ruimte krijgen, je moet het wel uitvoeren. En soms zat Barcelona er echt fel op en kwamen wij er toch uit. Met name Valente en Zechiel combineerde prima met snelle voortzettingen.quote:Op donderdag 10 september 2026 09:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Lijkt me eerder onderdeel van de tactiek van Barcelona om een zwakke tegenstander uit de tent te lokken en het gevoel te geven dat er misschien wel wat te halen valt. Elke keer als wij aardig leken te spelen ging hij er direct aan de andere kant in.
Heftig.quote:Op donderdag 10 september 2026 10:34 schreef Wereldgozer het volgende:
[ x ]
Het is nooit een Feyenoorder maar dit keer wel een Feyenoorder @:rambodirk
Jansen was niet op de hoogte van het Hancko verhaal volgens mij, gewoon een legitieme reden van Feyenoord.quote:Op donderdag 10 september 2026 19:01 schreef Elan het volgende:
Volgens Rob Jansen is dat verhaal over die bankgarantie gelul en is het helemaal niet zo gebruikelijk als Feyenoord deed voorkomen. Zeker niet in die contreien, maar dat je echt je geld echt wel krijgt omdat ze bij dat investeringsfonds zijn aangesloten.
De immer betrouwbare Rob Jansen.quote:Op donderdag 10 september 2026 19:01 schreef Elan het volgende:
Volgens Rob Jansen is dat verhaal over die bankgarantie gelul en is het helemaal niet zo gebruikelijk als Feyenoord deed voorkomen. Zeker niet in die contreien, maar dat je echt je geld echt wel krijgt omdat ze bij dat investeringsfonds zijn aangesloten.
Hij heeft bijna 900 transfers afgerond als zaakwaarnemer en zei dat het daar net als in Turkije totaal niet gebruikelijk is, maar jij zal het allemaal wel weer beter weten.quote:Op donderdag 10 september 2026 19:10 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
De immer betrouwbare Rob Jansen.
https://www.goal.com/en/l(...)/bltb3a600de2b017845quote:Op donderdag 10 september 2026 19:15 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij heeft bijna 900 transfers afgerond als zaakwaarnemer en zei dat het daar net als in Turkije totaal niet gebruikelijk is, maar jij zal het allemaal wel weer beter weten.
Ja maar niet om die reden de transfer afblazenquote:Op donderdag 10 september 2026 19:18 schreef CR7 het volgende:
[..]
https://www.goal.com/en/l(...)/bltb3a600de2b017845
https://www.turkiyetoday.(...)man-transfer-3214405
https://www.siamolaroma.i(...)r-a-bank-guarantee./
Ja man gebeurt nooit in Turkije.
Ik weet het inderdaad weer beter.quote:Op donderdag 10 september 2026 19:15 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij heeft bijna 900 transfers afgerond als zaakwaarnemer en zei dat het daar net als in Turkije totaal niet gebruikelijk is, maar jij zal het allemaal wel weer beter weten.
Hij doet me erg aan Erwin Mulder denken.quote:Op donderdag 10 september 2026 15:26 schreef alopio het volgende:
[..]
Hij heeft tot nu toe geen blunders of echt grote fouten gemaakt. Hij oogt zeker, straalt rust uit, voetballend goed, handelt snel met voortzetting en ramt (op een enkele keer na) niet blind naar voren. Stelt zich redelijk goed op.
Wat hij tot nu toe eigenlijk niet goed doet is dat hij net 1/2 stapjes te veel naar links of rechts staat, of hij doet net een stapje de verkeerde kant op voordat hij de andere kant opduikt waardoor die net tekort komt. Maar dat zijn allemaal typische dingen voor een jongere keeper die trainbaar zijn. Hij is niet druistig of komt echt verkeerd uit. Ik zie ook wel een bepaald atletisch vermogen.
Of het er echt uitkomt is de vraag, maar er is zeker groei mogelijk voor deze keeper. Belangrijk is wel dat hij een echt goede wedstrijd keept zodat hij nog meer vertrouw krijgt en zich dus ontwikkeld op training en wedstrijden.
Mulder vond ik altijd een bang eendje in de goal. Kwam totaal niet zeker over, bij Ernst heb ik dat dus nietquote:Op donderdag 10 september 2026 20:41 schreef H.FR het volgende:
[..]
Hij doet me erg aan Erwin Mulder denken.
Rob Jansen die totaal geen andere belangen heeft ja. En zich bovendien niet heeft ingelezen of niet op de hoogte is van de huidige situatie daar. Er zijn al divers transfers geklapt op het laatste moment, zelfs als spelers er al waren, omdat ze uiteindelijk toch niet konden betalen of de geldschieters niet met de centjes over de brug kwamen.quote:Op donderdag 10 september 2026 19:15 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij heeft bijna 900 transfers afgerond als zaakwaarnemer en zei dat het daar net als in Turkije totaal niet gebruikelijk is, maar jij zal het allemaal wel weer beter weten.
Die ging janken bij die tegentreffer tegen Ajax thuis, wat een loser was dat.quote:Op donderdag 10 september 2026 22:10 schreef alopio het volgende:
[..]
Mulder vond ik altijd een bang eendje in de goal. Kwam totaal niet zeker over, bij Ernst heb ik dat dus niet
Rob Jansen die voor het gemak even vergat dat werkelijk elke transfer bij die zandapen deze zomer geklapt isquote:Op donderdag 10 september 2026 22:12 schreef alopio het volgende:
[..]
Rob Jansen die totaal geen andere belangen heeft ja. En zich bovendien niet heeft ingelezen of niet op de hoogte is van de huidige situatie daar. Er zijn al divers transfers geklapt op het laatste moment, zelfs als spelers er al waren, omdat ze uiteindelijk toch niet konden betalen of de geldschieters niet met de centjes over de brug kwamen.
Het is allemaal zo voorspelbaar. Er is weer iets wat op beleid gaat lijken bij Feyenoord en er zijn direct weer partijen (Telegraag bv) die lopen te stoken.
Rob Jansen is een vreselijke man.quote:Op donderdag 10 september 2026 22:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Rob Jansen die voor het gemak even vergat dat werkelijk elke transfer bij die zandapen deze zomer geklapt is
Toen Mulder weg was ging Feyenoord weer wat prijzen winnen. Wel een symbool voor die periode voor mij.quote:Op donderdag 10 september 2026 22:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Die ging janken bij die tegentreffer tegen Ajax thuis, wat een loser was dat.
Heb liever weer TBS Timon terug met zijn 80 gele kaarten dan deze clown
16 mislukte transfers voor Hadj Moussa daar en nog zitten partijen te zeuren over amateurisme bij Feyenoordquote:Op donderdag 10 september 2026 22:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Rob Jansen die voor het gemak even vergat dat werkelijk elke transfer bij die zandapen deze zomer geklapt is
Ik vond Henk Timmer toch echt nog een stukje erger.quote:Op donderdag 10 september 2026 23:19 schreef lbosse het volgende:
[..]
Toen Mulder weg was ging Feyenoord weer wat prijzen winnen. Wel een symbool voor die periode voor mij.
Dus Mulder noemen veroorzaakt wel Vietnam flashbacks
[ afbeelding ]
Ze hebben toch wel wat gehaald voor de nodige miljoenen. Kroatische verdediger voor 15 miljoen.quote:Op donderdag 10 september 2026 22:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Rob Jansen die voor het gemak even vergat dat werkelijk elke transfer bij die zandapen deze zomer geklapt is
Ze doen daar nooit zaken met banken maar met een of ander fonds ofzo begreep ik. Saudische staatsinvesteringsfonds Public Investment Fund (PIF). Die zijn nogal rijk en ik snap Feyenoord met deze club wel maar die zandhazen zijn waarschijnlijk een beetje op hun vaatdoek getrapt als je ze om een bankgarantie vraagt.quote:Op vrijdag 11 september 2026 08:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Ze hebben toch wel wat gehaald voor de nodige miljoenen. Kroatische verdediger voor 15 miljoen.
https://www.transfermarkt(...)ransfers/verein/8023
Nu is dat geen 40 miljoen en ik kan me de houding van Feyenoord 100% voorstellen maar ik ben benieuwd of daar dan wel een bankgarantie voor is afgegeven bijvoorbeeld.
Dat was precies de lezing van Jansen in het podcastje. Dat die je niet naaien voor 40 miljoen omdat ze inderdaad bij dat miljardenfonds zijn aangesloten, en bovendien een WK organiseren.quote:Op vrijdag 11 september 2026 11:09 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ze doen daar nooit zaken met banken maar met een of ander fonds ofzo begreep ik. Saudische staatsinvesteringsfonds Public Investment Fund (PIF). Die zijn nogal rijk en ik snap Feyenoord met deze club wel maar die zandhazen zijn waarschijnlijk een beetje op hun vaatdoek getrapt als je ze om een bankgarantie vraagt.
Het PIF heeft een geschat vermogen van honderden miljarden tot meer dan een triljard euro
Dan had hij zich iets beter in moeten lezen, want sinds kort staat dat fonds niet meer automatisch garant. Daarom is bijvoorbeeld ook Benzema vertrokken aangezien er problemen waren rondom zijn salaris.quote:Op vrijdag 11 september 2026 11:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat was precies de lezing van Jansen in het podcastje. Dat die je niet naaien voor 40 miljoen omdat ze inderdaad bij dat miljardenfonds zijn aangesloten, en bovendien een WK organiseren.
Welke 16 mislukte transfers dan?quote:Op vrijdag 11 september 2026 00:06 schreef Haringkop2 het volgende:
[..]
16 mislukte transfers voor Hadj Moussa daar en nog zitten partijen te zeuren over amateurisme bij Feyenoord
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |