De derde plek van NEC was de slechtste nummer 3 sinds 1990. We spreken over het pre-3-punten-tijdperk.quote:Op woensdag 9 september 2026 16:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet, gewoon hopen dat je in het 2e seizoen alsnog je gelijk kan halen.
quote:Op woensdag 9 september 2026 17:02 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
De derde plek van NEC was de slechtste nummer 3 sinds 1990. We spreken over het pre-3-punten-tijdperk.
Vanaf 17:45. Vind een voorbeschouwing van een uur wel afdoende.quote:Op woensdag 9 september 2026 17:08 schreef RamboDirk het volgende:
Graag even de focus op Twente-Telstar.
Waarvoor dank.
Het is vooral een beetje een bij elkaar geraapt zooitje. In theorie nog wel iets van te maken, maar het gebrek aan kwaliteit van een normale leeftijd voorin zou ze wel op kunnen breken inderdaad.quote:Op woensdag 9 september 2026 17:01 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Erg vermoeiend. Gaat verder niks worden met NEC dat staat wel vast met hun aanval met een gemiddelde leeftijd van 36. Al was dat in juni nog niet het geval.
Dan nog is het toch knap. Dat Feyenoord/Ajax zich moeten schamen oke.quote:Op woensdag 9 september 2026 17:02 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
De derde plek van NEC was de slechtste nummer 3 sinds 1990. We spreken over het pre-3-punten-tijdperk.
Iedereen heeft er zo de focus op dat ze vergeten te postenquote:Op woensdag 9 september 2026 17:08 schreef RamboDirk het volgende:
Graag even de focus op Twente-Telstar.
Waarvoor dank.
Wel 36 inmiddels, al kun je voor een keeper iets coulanter zijn qua leeftijd.quote:Op vrijdag 11 september 2026 08:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Padt naar FC Utrecht.
Dit kan zomaar einde tijdperk Barkas gaan betekenen. (Want die houdt echt geen bal meer)
@Caland gaat wedstrijdjes laten stakenquote:Op vrijdag 11 september 2026 15:28 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://www.ad.nl/politie(...)n-vuurwerk~af01e4b8/
@:caland macht geven aan idioten JAAAAAAAAAAA.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |