Hopelijk is het de inbreker, zijn we daar ook weer vanafquote:Bij een schietpartij op de Ewijkseweg in het Gelderse Overasselt is iemand om het leven gekomen. Twee agenten die op een melding afkwamen, raakten gewond.
Wat er precies gebeurd is, is onduidelijk. Een omwonende zegt tegen Omroep Gelderland dat hij rond 04.20 uur knallen hoorde en ambulances en een traumahelikopter zag.
De agenten zijn naar het ziekenhuis gebracht, over de ernst van hun verwondingen is niets bekendgemaakt. Ook over het dodelijke slachtoffer is niets bekendgemaakt. "Dat gebeurt in het kader van lopend onderzoek", zegt een politiewoordvoerder tegen de NOS. In de straat waar het gebeurde, lopen zwaarbewapende agenten.
Meerdere aanhoudingen
De politie heeft meerdere aanhoudingen verricht. Op meerdere locaties in Overasselt vindt er sporenonderzoek plaats.
Dat zou mooi zijn inderdaad. Opgeruimd staat netjes.quote:Op dinsdag 1 september 2026 08:41 schreef Moonversion het volgende:
https://nos.nl/artikel/26(...)-twee-agenten-gewond
[..]
Hopelijk is het de inbreker, zijn we daar ook weer vanaf
Er zit een Ducati dealer, al lijkt de beschoten auto iets verderop te staan. Bij een oud boerderijtje wat afgelopen jaar is verkocht.quote:Op dinsdag 1 september 2026 08:51 schreef Caland het volgende:
Bijzonder in een vrij afgelegen bejaardendorpje
Allahu ramkrakers?quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:00 schreef ootjekatootje het volgende:
Meerdere aanhoudingen
Bij het ROC aan het Stationsplein in Nijmegen worden momenteel meerdere aanhoudingen verricht. Vier personen staan met handboeien om, ziet een verslaggever. De verdachten krijgen papieren zakken om hun handen. Een manier om kruitsporen veilig te stellen. De agenten spreken Engels tegen de verdachten.
Ze blijken het mais ingerend te zijn, als ze van daar naar het kruispunt in Nederasselt zijn gerend, vallen ze in de bus niet eens op. Die zit vol gasten uit het AZC van Grave…quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:18 schreef Caland het volgende:
Ik vraag me dan af of die gastjes daarna gewoon naar school zijn gegaan of de bus/trein hebben gepakt naar het station.
Overasselt ligt denk ik ook hooguit een kilometer of 10 van Limburg vandaan.quote:
Ik vermoed dat lui uit het AZC niet om 7 uur 's ochtends in de bus zitten.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:22 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ze blijken het mais ingerend te zijn, als ze van daar naar het kruispunt in Nederasselt zijn gerend, vallen ze in de bus niet eens op. Die zit vol gasten uit het AZC van Grave…
Met grote geweren ook echtquote:Op dinsdag 1 september 2026 10:10 schreef Stupidisco het volgende:
Exclusieve beelden: schietpartij Overasselt vastgelegd op bewakingscamera
https://www.telegraaf.nl/(...)amera/160790466.html
[ afbeelding ]
Wtf....zie ik daar letterlijk zeker 6 man met assault rifles en nog meerderen met pistolen?quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:10 schreef Stupidisco het volgende:
Exclusieve beelden: schietpartij Overasselt vastgelegd op bewakingscamera
https://www.telegraaf.nl/(...)amera/160790466.html
[ afbeelding ]
Echt iedereen heeft een wapen in die groep, tijd dat burgers zich kennen bewapenenquote:Op dinsdag 1 september 2026 10:10 schreef Stupidisco het volgende:
Exclusieve beelden: schietpartij Overasselt vastgelegd op bewakingscamera
https://www.telegraaf.nl/(...)amera/160790466.html
[ afbeelding ]
Welkom in Zuid Amerikaquote:Op dinsdag 1 september 2026 10:10 schreef Stupidisco het volgende:
Exclusieve beelden: schietpartij Overasselt vastgelegd op bewakingscamera
https://www.telegraaf.nl/(...)amera/160790466.html
[ afbeelding ]
Hoezo, laat die lui in het drugsmilieu elkaar lekker afschieten. Geen problemen mee.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:29 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Echt iedereen heeft een wapen in die groep, tijd dat burgers zich kennen bewapenen
Jawel. Geen idee waar ze naar op pad zijn, maar rond 7u staan ze hier al bij de bushaltes en zie je ze langs de weg lopen met grote tassen vol rotzooi.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vermoed dat lui uit het AZC niet om 7 uur 's ochtends in de bus zitten.
Je hebt er geen problemen mee als 30 man met AK’s in het wilde weg gaat schieten?!quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoezo, laat die lui in het drugsmilieu elkaar lekker afschieten. Geen problemen mee.
Aan de bouw te zien lopen daar kinderen van pakweg 12 jaar tussen. Wtfquote:Op dinsdag 1 september 2026 10:10 schreef Stupidisco het volgende:
Exclusieve beelden: schietpartij Overasselt vastgelegd op bewakingscamera
https://www.telegraaf.nl/(...)amera/160790466.html
[ afbeelding ]
Drugsconflict, afgelegen pand dat onder vuur genomen wordt. Van mij mogen ze.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:38 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Je hebt er geen problemen mee als 30 man met AK’s in het wilde weg gaat schieten?!Je zou de eerste agent maar zijn die de melding krijgt om de situatie even te gaan bekijken.
Volgens Telegraaf een drugsconflict mogelijk gelieerd aan Bolle Jos.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Drugsconflict, afgelegen pand dat onder vuur genomen wordt. Van mij mogen ze.
Want dat is zo'n succes in landen als Mexicoquote:Op dinsdag 1 september 2026 10:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoezo, laat die lui in het drugsmilieu elkaar lekker afschieten. Geen problemen mee.
Tsja, drugs blijft toch wel op grote schaal gebruikt worden. Nare bijeffecten daarvan blijven dus ook bestaan.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:44 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Want dat is zo'n succes in landen als Mexico
quote:Geëscaleerd drugsconflict?
De Telegraaf meldt dinsdagochtend ook dat in Nederasselt mogelijk sprake is van een geëscaleerd drugsconflict. De krant meldt dat de situatie mogelijk te linken is aan Jos Leijdekker, alias Bolle Jos, een veroordeelde drugscrimineel.
Volgens een De Telegraaf-verslaggever zou het gaan om een wraakactie tegen een bewoner van de boerderij, die in het verleden zaken zou hebben gedaan met de organisatie van Bolle Jos. Politiebronnen zouden spreken van 'Mexicaanse toestanden' en een 'drugsoorlog'. Het zou niet helemaal duidelijk zijn waarom de wraakactie zou zijn ingezet, maar het vermoeden zou bestaan dat drugsbendes elkaar zouden hebben bestolen van grote partijen cocaïne.
bron: Omroep GLD
quote:Drie Frans sprekende mannen aangehouden
In de buurt van het station in Nijmegen zijn drie verdachten aangehouden.
Woordvoerder ROC zegt dat drie Frans sprekende mannen het gebouw binnen waren komen lopen via de hoofdingang en in het Frans aan de receptioniste vroegen waar het station was. Zij sprak toevallig Frans wees de heren de weg. Toen werden ze buiten eigenlijk meteen tegen de muur aan gezet.
Bron: De Gelderlander
Toevallig stopt die Limburg-lijnbus die van Venlo naar Nijmegen (via o.a. Molenhoek en Heumen) gaat ook zo ongeveer voor het ROC in plaats van op het reguliere busstation.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:52 schreef KinKiJan het volgende:
Over de opgepakte figuren in Nijmegen:
[..]
quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:52 schreef KinKiJan het volgende:
Over de opgepakte figuren in Nijmegen:
[..]
Wat een bizar beeld dit, lijkt wel een soort legereenheidquote:Op dinsdag 1 september 2026 10:10 schreef Stupidisco het volgende:
Exclusieve beelden: schietpartij Overasselt vastgelegd op bewakingscamera
https://www.telegraaf.nl/(...)amera/160790466.html
[ afbeelding ]
Dit roept echt veel vragen opquote:Op dinsdag 1 september 2026 10:10 schreef Stupidisco het volgende:
Exclusieve beelden: schietpartij Overasselt vastgelegd op bewakingscamera
https://www.telegraaf.nl/(...)amera/160790466.html
[ afbeelding ]
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 1 september 2026 11:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Keken ze in de loop van een bazooka ofzo?
Gewoon gastjes van 17 die voor een paar duizend euro een vuurwapen in handen gedrukt krijgen maar tegelijkertijd geen idee hebben wat ze aan het doen zijnquote:Op dinsdag 1 september 2026 11:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dit roept echt veel vragen op![]()
Zoveel gasten, zo zwaar bewapend.
Legertje van Bolle Jos?
Een stel 'bezorgde burgers' bij een AZC?
En dan ben je tot de tanden toe bewapend, en nog schrik je ergens van en keer je om. Keken ze in de loop van een bazooka ofzo?
@:Caland graag een stukje duiding.
Jaaaaaaaaa!!!quote:Eerste reactie van de burgemeester
Burgemeester Joerie Minses van de gemeente Heumen heeft met afschuw kennisgenomen van het excessieve geweld in Overasselt van afgelopen nacht, waarbij een persoon om het leven is gekomen en twee politieagenten gewond zijn geraakt.
Burgemeester Minses: ,,Allereerst gaan mijn gedachten uit naar het slachtoffer en de politieagenten die gewond zijn geraakt. Ik leef ook nadrukkelijk mee met de omwonenden die vannacht zijn opgeschrikt door dit nachtelijke geweld. Ik ben diep geschokt. Wat er vannacht gebeurd is in Overasselt is volstrekt onacceptabel en gaat alle perken te buiten.”
De burgemeester staat in nauw contact met politie en justitie en beraadt zich op passende maatregelen om de openbare orde te herstellen en te waarborgen: ,,Mijn zorg gaat vooral uit naar de omwonenden. Het kan niet zo zijn dat zij in hun directe woonomgeving onacceptabel gevaar lopen. Een omgeving waar ze zich veilig moeten kunnen voelen. Ik zal alles doen wat binnen mijn vermogen ligt om de openbare orde te herstellen”.
Wat stel je voor.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:27 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Wanneer houd Nederland nu eens op weg te kijken bij het falen van het drugsbeleid?
Met al je vrienden?quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik had het toch met een iets kleiner clubje gedaan.
40-45 man met vuurwapens voor de poort of heel veel spullen meenemen omdat je een baby en een klein kind hebtquote:„Bent u niet bang voor een nieuwe aanslag?”, vraagt de bestuursrechter aan de zwangere bewoonster. Ze schudt ontkennend haar hoofd. „Nee hoor. Als er een beveiliger bij de poort staat heb ik rust. Meer dan wanneer we alles moeten verhuizen. Voor een klein kind moet je zoveel spullen meenemen.”
Inderdaad. Net als bij een van de vorige incidenten bij dat pand, waarbij de 21 jarige Antonio T. 25 kogels afvuurde met een AK-47. Hij kreeg er 2500 euro voor...quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Gewoon gastjes van 17 die voor een paar duizend euro een vuurwapen in handen gedrukt krijgen maar tegelijkertijd geen idee hebben wat ze aan het doen zijn
quote:Zeker 25 kogels uit AK-47
Nadat T. in de nacht van 28 juli zeker 25 kogels had afgevuurd met de AK-47 legde hij een foto neer van een van de bewoners. De ouders van de man op de foto kregen dinsdag van de advocaat van de verdachte te horen waarom. "Als een waarschuwing", zo vertelde hij.
Maar waarvoor die waarschuwing dan had moeten zijn, vertelde hij er niet bij. Zijn cliënt wil niet vertellen wie zijn opdrachtgever is en wat het doel was van de beschieting. “Het was niet mijn bedoeling om iemand te vermoorden. Ik heb heel egoïstisch gehandeld en ik heb er spijt van.”
Bron: Omroep Gelderland
Neuken er ondanks alle sores wel lekker op los. Lekker hoor!!!!quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:29 schreef Caland het volgende:
https://www.gelderlander.(...)-drugspand~af34444f/
Had die burgemeester al die tijd gelijk. Vraag me ook af waarom je daar dan wil blijven wonen
bohhhhhhhquote:Op dinsdag 1 september 2026 11:32 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Neuken er ondanks alle sores wel lekker op los. Lekker hoor!!!!
Dont be a menace!!!!quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:12 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
'Onacceptabel'quote:
quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:31 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Inderdaad. Net als bij een van de vorige incidenten bij dat pand, waarbij de 21 jarige Antonio T. 25 kogels afvuurde met een AK-47. Hij kreeg er 2500 euro voor...
[..]
Al besproken.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:37 schreef onlogisch het volgende:
[ x ]
DSIgoden
@:Zipportal
@:Rambodirk
@:Wereldgozer
Uit Nigeria. Vast jarig op 1 januariquote:Op dinsdag 1 september 2026 11:38 schreef Caland het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het zou mij verbazen als dat ventje dat daar tegen die pui wordt gezet 16 is.
Die zijn nog gunstiger dan zo'n 21 jarige die de vorige keer gebruikt werd.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:38 schreef Caland het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het zou mij verbazen als dat ventje dat daar tegen die pui wordt gezet 16 is.
quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:52 schreef KinKiJan het volgende:
en in het Frans aan de receptioniste vroegen waar het station was.
Yup. Die doen het al voor een paar honderd euro.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:41 schreef KinKiJan het volgende:
Die zijn nog gunstiger dan zo'n 21 jarige die de vorige keer gebruikt werd.
Waarschijnlijk doen die het voor nog minder en ze vallen onder jeugdrecht.
Die knul die gelijk zijn handen omhoog doetquote:Op dinsdag 1 september 2026 11:37 schreef onlogisch het volgende:
[ x ]
DSIgoden
@:Zipportal
@:Rambodirk
@:Wereldgozer
Genoeg kansloze jeugd om uit te putten in Nederland tegenwoordig.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:45 schreef nelaeryn het volgende:
[..]
Yup. Die doen het al voor een paar honderd euro.
Een aanslag plegen voor 300 euro, bijna helft van de daders is minderjarig
Toch niet zo bijzonder? Makkelijk geld verdienen voor lui die toch geen toekomst hebben.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:48 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzondere beelden wel, ook echt een zwaar bewapende groep jongeren midden in de nacht in een of ander Gelders dorpje. Dit kan haast niet anders dan uit het drugscircuit komen, wellicht een lab daar ergens in de buurt. Schrikbarend hoeveel jonge mensen toch ook in die wereld betrokken zijn.
En dan zie je hem denken, ow, ze komen toch niet voor mij.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:46 schreef Durmada het volgende:
[..]
Die knul die gelijk zijn handen omhoog doet
Mooi bijverdienen man. Beter dan kranten rondbrengen zoals we vroeger deden.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Genoeg kansloze jeugd om uit te putten in Nederland tegenwoordig.
Dat is dan weer sneu, maargoed als je 'beveiliger' wordt van een bekend drugspand waar vaker geschoten is missen we er vermoedelijk ook niet gek veel aan.quote:Beveiliger omgekomen bij schietincident
De persoon die vannacht bij het schietincident is omgekomen, is de beveiliger van het huis. Dat melden bronnen aan de Gelderlander.
@DSIquote:
En het is de beveiliger die nu omgekomen is.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:31 schreef Caland het volgende:
[..]
40-45 man met vuurwapens voor de poort of heel veel spullen meenemen omdat je een baby en een klein kind hebt
Snap wel waarom je dan kiest voor het eerste
Als ze de (kansloze) oorlog willen winnen op de drugswereld moeten ze dus bijna het leger gaan inzetten eigenlijk.quote:Op dinsdag 1 september 2026 10:55 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Wat een bizar beeld dit, lijkt wel een soort legereenheid
Ingehuurd door de bewoners jeetje. Bakken geld spenderen aan stel beveiligers die elke nacht je pand moeten gaan bewaken. En dan moest je al hier en daar een tijdje eruit op last van burgemeester. Lijkt me een fantastisch stel.quote:Op dinsdag 1 september 2026 12:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is dan weer sneu, maargoed als je 'beveiliger' wordt van een bekend drugspand waar vaker geschoten is missen we er vermoedelijk ook niet gek veel aan.
Dat zal ze leren, met hun linker achterbeenquote:Op dinsdag 1 september 2026 11:20 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ik ben diep geschokt. Wat er vannacht gebeurd is in Overasselt is volstrekt onacceptabel en gaat alle perken te buiten.”
Was "vergeten" in te checken.quote:Op dinsdag 1 september 2026 11:46 schreef Durmada het volgende:
[..]
Die knul die gelijk zijn handen omhoog doet
Die burgemeester heeft er juist alles aan gedaan om dit te voorkomen (of te verplaatsen eerder).quote:Op dinsdag 1 september 2026 12:09 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Dat zal ze leren, met hun linker achterbeen
Heeft niet echt het gewenste effect gehad blijkbaar.quote:Op dinsdag 1 september 2026 12:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Die burgemeester heeft er juist alles aan gedaan om dit te voorkomen (of te verplaatsen eerder).
Niet geholpen door wetgeving en de rechter(s) inderdaad. Sowieso al vrij bizar dat dat stel daar wilde blijven wonen.quote:Op dinsdag 1 september 2026 12:11 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Heeft niet echt het gewenste effect gehad blijkbaar.
En de vrouw des huizes heeft lekker kunnen slapen zonder veel spullen te hoeven verslepen.quote:Op dinsdag 1 september 2026 12:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is dan weer sneu, maargoed als je 'beveiliger' wordt van een bekend drugspand waar vaker geschoten is missen we er vermoedelijk ook niet gek veel aan.
Ik zou het dan wel weer humor vinden als ze nu weer in beroep gaan tegen de toekomstige huisuitzetting of sluiting.quote:Op dinsdag 1 september 2026 12:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
En de vrouw des huizes heeft lekker kunnen slapen zonder veel spullen te hoeven verslepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |