Geen idee wat je tegen Kruys kan hebben eigenlijk. Eerste wedstrijd verliezen bij Nac als trainer schijnt ook een traditie te zijn.quote:Op vrijdag 11 september 2026 22:01 schreef mitt het volgende:
[..]
Meteen weer afscheid nemen van babbelaar Kruys.
Lijkt erger dan vd Vaartquote:Op vrijdag 11 september 2026 22:25 schreef Zipportal het volgende:
[ x ]
Tolu is langs geweest. @:3rr0r
Ik heb een gigantische faux-pas gemaakt rondom Henk. Dat wordt een seizoen op de blaren zitten @Alaphilippe_quote:
Iemand een Van der Fa(a)rtje gedaan?quote:Op vrijdag 11 september 2026 22:25 schreef Zipportal het volgende:
[ x ]
Tolu is langs geweest. @:3rr0r
Altijd luisteren naar de connaisseurs.quote:Op zondag 13 september 2026 17:58 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik heb een gigantische faux-pas gemaakt rondom Henk. Dat wordt een seizoen op de blaren zitten @:Alaphilippe_
Leukste is dat in het schakelkanaal deze commentator Heekens een zeer goede keeper noemde die bleef groeien in de eerste helftquote:Op maandag 14 september 2026 20:53 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Zijn er eigenlijk wel eens wedstrijden waar dit keepertje geen koddige blunder maakt?
In casu jij en @maxi-musquote:Op zondag 13 september 2026 18:16 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Altijd luisteren naar de connaisseurs.
Er zijn nog steeds Ajax supporters die dat een talent vinden. Echt een enorme kutkeeper.quote:Op maandag 14 september 2026 20:53 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Zijn er eigenlijk wel eens wedstrijden waar dit keepertje geen koddige blunder maakt?
Pakt ook nog even rood in de laatste minuut LOLquote:Op maandag 14 september 2026 21:34 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Er zijn nog steeds Ajax supporters die dat een talent vinden. Echt een enorme kutkeeper.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |