Ok Sjaak.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 20:00 schreef Szura het volgende:
Hoop echt dat ze dit jaar wel degraderen
Die gaan wel flink de bietenbrug op natuurlijk met dat gigantische stadion als ze daadwerkelijk degraderen.quote:
Heb al best veel reacties gelezen dat het spel wel goed was vandaag. Aanvallend etc. En dat ze onder Slot de bus zouden hebben geparkeerd. Bijzonder, want onder Slot had Liverpool vrijwel altijd een (veel) betere xG dan de tegenstander. Vandaag deed Nottingham het veel beter op dit vlak.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 16:13 schreef GwaiLow het volgende:
Tja, ze dachten daar dat het aan Slot lag. Onzin natuurlijk...nu gaat het alleen maar moeilijker worden.
SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIITquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 18:59 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Club wat in een te groot stadion speelt.
Van Hecke had niemand eerder van gehoord, totdat bolle big Koeman hem op een blauwe maandag bij het BLM Elftal ging halen. Net zo'n gevalletje als Van Roon destijds. Weg met die rommel.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 20:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
Van Dijk, Van Hecke, Van de Ven zijn dan de zogenaamde sterkhouders van Oranje achterin.
Nou nou nouquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 20:25 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Van Hecke had niemand eerder van gehoord, totdat bolle big Koeman hem op een blauwe maandag bij het BLM Elftal ging halen. Net zo'n gevalletje als Van Roon destijds. Weg met die rommel.
True, ik kan me het begin van vorig seizoen nog goed herinneren. Hoe Liverpool het voor elkaar kreeg snap ik nog steeds niet, maar ze wisten idd de eerste 5 duels te winnen. Ging wel gepaard met een hoop mazzel en nipte overwinningen. Daarna was dat geluk weg en ging het hard berg afwaarts.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 20:17 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Heb al best veel reacties gelezen dat het spel wel goed was vandaag. Aanvallend etc. En dat ze onder Slot de bus zouden hebben geparkeerd. Bijzonder, want onder Slot had Liverpool vrijwel altijd een (veel) betere xG dan de tegenstander. Vandaag deed Nottingham het veel beter op dit vlak.
Slot begon vorig seizoen met 15 uit 5 en deze Spanjaard heeft nu 2 puntjes.
Slot heeft ook genoeg fout gedaan, maar die hetze richting hem onder de gemiddelde Liverpool-supporter is wel een vermoeiende act.
Ze zijn allang blij dat er niet met z'n 11en de bus geparkeerd wordt en ze een trainer hebben zonder Hollandse ziekte, maar het spel was nog niet goed.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 20:17 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Heb al best veel reacties gelezen dat het spel wel goed was vandaag. Aanvallend etc. En dat ze onder Slot de bus zouden hebben geparkeerd. Bijzonder, want onder Slot had Liverpool vrijwel altijd een (veel) betere xG dan de tegenstander. Vandaag deed Nottingham het veel beter op dit vlak.
Slot begon vorig seizoen met 15 uit 5 en deze Spanjaard heeft nu 2 puntjes.
Slot heeft ook genoeg fout gedaan, maar die hetze richting hem onder de gemiddelde Liverpool-supporter is wel een vermoeiende act.
[Ornstein] Cody Gakpo decides to join Manchester City & parties now working to reach agreement. 27yo faced 3-way decision after #LFC signed Bradley Barcola; stay or Tottenham Hotspur also options.quote:
Behalve Bayern is daar toch niks voor hem? City is toch prachtig, ook al speelt hij niet alles.quote:Op zondag 30 augustus 2026 09:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Tja, City. Zou Gakpo daar wel beter uit de verf gaan komen? @:-XOR-
Had wellicht beter naar de Duitse competitie gekund. Sportief gezien dan.
Ik had hem wel bij een Spaanse ploeg net onder Real of Barcelona willen zien spelen, bij een club als Real Sociedad of zelfs Atletico.quote:Op zondag 30 augustus 2026 09:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Tja, City. Zou Gakpo daar wel beter uit de verf gaan komen? @:-XOR-
Had wellicht beter naar de Duitse competitie gekund. Sportief gezien dan.
Ligt eraan hoe je hem ziet, ik heb Gakpo nooit als een absolute topspeler gezien maar meer daar net onder. Dan zijn er in Duitsland nog wel wat clubs waar je op prima niveau kunt spelen.quote:Op zondag 30 augustus 2026 10:01 schreef mitt het volgende:
[..]
Behalve Bayern is daar toch niks voor hem? City is toch prachtig, ook al speelt hij niet alles.
Het is een goeie allrounder, maar voor een buitenspeler mist hij diepgang en de actie, schaduwspits voor zover die nog bestaan zou wel een positie voor hem zijn.quote:Op zondag 30 augustus 2026 10:29 schreef SonicVolcano het volgende:
Gakpo is momenteel wel 1 van de betere in de selectie. Geweldige inzet altijd. Speelde gisteren ook prima. Was bij het WK ook een van de beste van Oranje.
Ik vind dat negatieve over hem wel erg overtrokken. Vorig seizoen was het misschien niet goed, maar dat was vooral een collectief probleem.
Ik ook niet, maar vindt Dortmund of iets dergelijks weer net te weinig.quote:Op zondag 30 augustus 2026 10:07 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe je hem ziet, ik heb Gakpo nooit als een absolute topspeler gezien maar meer daar net onder. Dan zijn er in Duitsland nog wel wat clubs waar je op prima niveau kunt spelen.
Of de optie die @:-XOR- hierboven noemt in Spanje.
Verkeerdetruiaan ligt sowieso in bed te stinken.quote:Op zondag 30 augustus 2026 13:17 schreef WheeledWarrior het volgende:
Sunderland 15u. Brobbey al wakker? @:Zipportal
Doe Arsenal maar weer.quote:Op zondag 30 augustus 2026 15:16 schreef SonicVolcano het volgende:
Chelsea mag van mij wel kampioen worden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |