Mondje gesnoerd #neverindoubtquote:Op zondag 6 september 2026 08:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kijk nou maar niet te ver vooruit…. voor je het weet heeft hij weer torren in z’n hoofd.
quote:Op dinsdag 8 september 2026 08:44 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Laatste keer Nederlander in de KF was Botic, 2021? En laatste keer niet-Botic?
Sjeng Schalkenquote:Op dinsdag 8 september 2026 08:44 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Laatste keer Nederlander in de KF was Botic, 2021? En laatste keer niet-Botic?
Bij Schalken denk ik vooral aan de kwartfinale tegen Hewitt op Wimbledon die hij had kunnen winnen.. en waar hij dan ook serieuze kans maakte op de titel. Maar dat zal niet de laatste keer zijn geweest, die haalde wel de vaker de kwartfinale. In dezelfde periode Krajicek ook nog, finaleplaats van Verkerk uiteraard. Goede tijden welquote:
Dit was een Martin Verkerk-achtige overwinningquote:
Champagne, blik hoeren, taart. Lekker man.quote:Op dinsdag 8 september 2026 10:19 schreef GotenSSJ het volgende:
Sow, prestatie hoor.
Denk dat er voldoende plezier was op het bondskantoor vannacht!
Sjeng heeft een prima carričre en resultaten gehad, met de tekortkomingen die hij had (vrouwenservice, open ruggetje)quote:
Eens.quote:Op dinsdag 8 september 2026 11:04 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Nu gaan we allemaal stiekem hoop hebben en wordt hij in straight sets (onnodig, met veel onnodige fouten) van de baan geveegd.
Dit patroon kennen we inmiddels.
quote:Op dinsdag 8 september 2026 10:19 schreef GotenSSJ het volgende:
Sow, prestatie hoor.
Denk dat er voldoende plezier was op het bondskantoor vannacht!
Als die wedstrijd tegen Federer in 2003 niet een dag verplaatst was had Federer meen ik een WO moeten geven. Wie weet wat hij dan had kunnen bereikenquote:Op dinsdag 8 september 2026 11:20 schreef Szura het volgende:
[..]
Sjeng heeft een prima carričre en resultaten gehad, met de tekortkomingen die hij had (vrouwenservice, open ruggetje)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |