Zizou is rechts en staat wat te hoog voor z'n kwaliteiten.quote:Op vrijdag 4 september 2026 17:28 schreef Sabata het volgende:
Heb het vanmiddag teruggekeken. Botic nam wat veel risico op de serves, waardoor je óf een goede ace of een out kreeg, maar als ie uit sloeg breide hij het ook meteen weer recht, goed afgemaakt. De Minaur maakte ook wat meer fouten dan normaal en juist de lange rally's liepen nu slecht, terwijl hij daar normaal veel beter in is.
Nu alleen hopen dat het tegen Zizou net zo gaat. De vorige keer na die partij tegen Alcaraz ging hij eraf omdat zijn tegenstander linkshandig speelde. Is Bergs links of rechtshandig?
Zizou en Zheng zou hij met zijn ogen dicht moeten kloppen, maar ja...zo werkt het vaak niet bij Botic.quote:Op vrijdag 4 september 2026 18:09 schreef mitt het volgende:
[..]
Zizou is rechts en staat wat te hoog voor z'n kwaliteiten.
Maar wat hierboven al aangegeven, Botic presteert zo wisselvallig. Na een goede partij vliegt ie er meestal uit.
Maar wat een kans om echt ver te komen zeg. Maar dat is helaas vaker gezegd dit jaar.
Dat is toch niet zo'n rare keuze? Voor het publiek daar is vd Zandschulp tegen Bergs totaal niet boeiendquote:Op zaterdag 5 september 2026 23:32 schreef GwaiLow het volgende:
Omdat Zheng Amerikaan is mag hij met Gea op GrandStand spelen. Prr balen...daarom mag Botic nu op schaambaantje 17
Nee, het is ook geen rare keuze. Vooral omdat het een Amerikaan betreft. Anders denk ik dat Zandschulp en Bergs daar eerder zouden spelen, gezien de wereldranglijst ook.quote:Op zaterdag 5 september 2026 23:35 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat is toch niet zo'n rare keuze? Voor het publiek daar is vd Zandschulp tegen Bergs totaal niet boeiend
Ik las anders nog een quote van iemand hier dat Botic Bergs met z'n ogen dicht zou moeten kloppen!quote:Op zaterdag 5 september 2026 23:50 schreef GwaiLow het volgende:
Bergs is enorm aanvallend ingesteld. Vrees dat dit een hele lastige speelstijl voor Botic is.
Eigenlijk wel ja, maar ik zie al direct dat dit een hele andere Botic is dan tegen Minaur. Wereld van verschil weer helaasquote:Op zondag 6 september 2026 00:07 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ik las anders nog een quote van iemand hier dat Botic Bergs met z'n ogen dicht zou moeten kloppen!
Ja voor mijn gevoel niet zo lang geleden was meer dan de helft van de top 50 boven de 30.quote:Op zondag 6 september 2026 07:14 schreef de_boswachter het volgende:
Toch bizar dat als je dan de ranglijst kijkt en ziet dat BvdZ 50e staat nu dat er maar 4 spelers boven hem ouder zijn: Djoko, Medvedev, Rinderknech en Norrie. En hij is nog geen 31.
Kijk nou maar niet te ver vooruit…. voor je het weet heeft hij weer torren in z’n hoofd.quote:Op zondag 6 september 2026 08:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ja voor mijn gevoel niet zo lang geleden was meer dan de helft van de top 50 boven de 30.
Generatie Botic is ook gewoon een droevig slechte generatie.
Maar extreem belangrijke overwinning dit van Botic, misschien nog wel belangrijker dan De Minaur verslaan. KF zou geweldig resultaat zijn
In principe was dit de kampioensoverwinning, grand slam zege nagenoeg gegarandeerdquote:Op zondag 6 september 2026 08:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kijk nou maar niet te ver vooruit…. voor je het weet heeft hij weer torren in z’n hoofd.
Zverev tegen alcaras gaat de finale worden.quote:Op zondag 6 september 2026 08:18 schreef Szura het volgende:
De wonderen zijn de wereld nog niet uit, Botox die doorpakt na een zege op een topper. Zijn kwart is totaal ontregeld, Zverev nog even ziek worden en die finale komt er!!!
Hier wordt even een gewaagde voorspelling gedaanquote:Op zondag 6 september 2026 11:10 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Zverev tegen alcaras gaat de finale worden.
Ja zou het??????????quote:Op zondag 6 september 2026 11:10 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Zverev tegen alcaras gaat de finale worden.
Bizar dat je een ATP 250 toernooi kunt winnen en dan toch nog kwalificaties moet spelen voor een GS. Datum van inschrijven enzo, ik weet het, maar waarom niet een WCje ofzo.quote:Op zondag 6 september 2026 11:41 schreef GwaiLow het volgende:
Gea is wel in top vorm. Hij won ook al ATP-250 Los Cabos in Mexico begin augustus. Daarin won hij van Shapovalov in de finale. En de route er naartoe ook van Zheng en o.a van Cerundolo. Echt wel indrukwekkend dus
Toch is Botic wat mij betreft wel 55-45 favoriet.
Het gaat wel heel snel van “dit moet een simpele 3-0 worden” naar “hij is 55-45 favoriet”quote:Op zondag 6 september 2026 11:41 schreef GwaiLow het volgende:
Gea is wel in top vorm. Hij won ook al ATP-250 Los Cabos in Mexico begin augustus. Daarin won hij van Shapovalov in de finale. En de route er naartoe ook van Zheng en o.a van Cerundolo. Echt wel indrukwekkend dus
Toch is Botic wat mij betreft wel 55-45 favoriet.
Ja, het ''moet'' 3-0 worden is inderdaad overdreven. Ik zie nu dat Gea de laatste tijd op hardcourt veel beter in vorm is dan ik dacht.quote:Op zondag 6 september 2026 15:43 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Het gaat wel heel snel van “dit moet een simpele 3-0 worden” naar “hij is 55-45 favoriet”
Daarna wacht Zverev geloof ik?quote:Op zondag 6 september 2026 15:52 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ja, het ''moet'' 3-0 worden is inderdaad overdreven. Ik zie nu dat Gea de laatste tijd op hardcourt veel beter in vorm is dan ik dacht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |