Dat gaat nu uitgezocht worden, wie precies verantwoordelijk is.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:14 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het gaat er niet om of iets gevaarlijk is of niet, het gaat er om of het toegestaan is. Doordat het OM en de politie hebben aangegeven dat er niet gehandhaaft gaat worden is het in de praktijk dus gewoon toegestaan; het mag, het wordt gedoogd.
Dat is wel vrij nauw gedefinieerd...quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:20 schreef TheVulture het volgende:
Doodvermoeiend dat er maar een groep mensen blijft bestaan die menen dat ze boven de wet staan omdat hen in hun eigen ogen onrecht wordt aangedaan.
Dar wordt uitgezocht door de verantwoordelijke partijen. Het is vrij simpel in dit scenario.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:25 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat gaat nu uitgezocht worden, wie precies verantwoordelijk is.
Dat weet ik nog zo net niet. Met een beetje gezond boerenverstand…quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:27 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dar wordt uitgezocht door de verantwoordelijke partijen. Het is vrij simpel in dit scenario.
Gaan we op de A15 Botlek/Europoort niet tolereren. Er is hier echt superveel vrachtverkeer.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:21 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat gebeurt altijd als je begint met gedogen. Wel slim om rond Utrecht alles vast te zetten, daar zitten de antiboeren.
Als dit bij een snelweg protest van XR zou zijn gebeurd dan weet ik 100% zeker dat in elk nieuwsbericht werd beklemtoond dat het ook aan andere oorzaak kan hebben of dat er een automobilist een fout zou kunnen hebben gemaakt en te laat en te hard geremd zou hebben ondanks de matrix snelheden.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:25 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat gaat nu uitgezocht worden, wie precies verantwoordelijk is.
de meeste niet maar toch nog een handvol of meer op de a12 terug?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:32 schreef MissButterflyy het volgende:
Maar goed. Ik lees bij NRC dat de meeste boeren na het nieuws van het dodelijk ongeluk zijn afgedropen en dat ze ook een paar minuten stilte hebben gehouden voor de slachtoffers.
De meesten hebben dit ook niet gewild natuurlijk.
Flauwekul.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:32 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als dit bij een snelweg protest van XR zou zijn gebeurd dan weet ik 100% zeker dat in elk nieuwsbericht werd beklemtoond dat het ook aan andere oorzaak kan hebben of dat er een automobilist een fout zou kunnen hebben gemaakt en te laat en te hard geremd zou hebben ondanks de matrix snelheden.
Want deze arme mensen die voor een nobel doel hun vrije dag opofferen en op de snelweg zitten kun je dat zeker niet aanrekenen.
Daar greep de politie overigens ook nooit of iig te laat in.
voor de ontstane situatie is het OM en de politie verantwoordelijk, voor het ongeluk is de achteroprijdende chauffeur verantwoordelijk.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:28 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat weet ik nog zo net niet. Met een beetje gezond boerenverstand…
Eens.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:33 schreef Niels0Kurovski het volgende:
En laten we eens ophouden XR er telkens aan de haren bij te slepen. Vermoeiend.
Je mag van mij iedereen de snelweg aftrappen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Flauwekul.
En ik schat zo in dat op zij in de toekomst harder worden aangepakt.
Wat is de relevantie daarvan. Je mag of wel of niet protesteren op de snelweg.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:32 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Gaan we op de A15 Botlek/Europoort niet tolereren. Er is hier echt superveel vrachtverkeer.
Nou dat is de reden dat politie en justitie nu ook moesten gedogen voor de boeren.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:33 schreef Niels0Kurovski het volgende:
En laten we eens ophouden XR er telkens aan de haren bij te slepen. Vermoeiend.
En nu zijn er twee doden te betreuren.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:35 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Je mag van mij iedereen de snelweg aftrappen.
Maar je kunt niet keer op keer XR laten zitten en nu de boeren eraf trappen.
Instanties hebben gewoon last van hun eigen vrijgevendheid in het verleden en dan wil ik nu geen gejank horen als het een keer fout gaat.
De zware industrie en het rotterdams havenbedrijf gaan echt heel moeilijk doen als het hier getolereerd zou worden. Hele hoge claims komen er dan. Bovendien, containerterminals hebben iets zwaarder materieel dan wat tractortjes. Die worden eenvoudig van de weg geschept.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:35 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Wat is de relevantie daarvan. Je mag of wel of niet protesteren op de snelweg.
Elke keer na een paar uur blokkade.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:38 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
En nu zijn er twee doden te betreuren.
Hoe kom je er trouwens bij dat Xr wel op de snelweg mag blijven zitten? Heb talloze berichten in de media gelezen dat die zijn verwijderd en afgevoerd in politiebusjes.
zorgvuldig gewogen omdat je niet de boeren kan aanspreken zonder de eigen achterban in één adem te noemen.quote:
En het zegt precies niets weer.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:44 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
zorgvuldig gewogen omdat je niet de boeren kan aanspreken zonder de eigen achterban in één adem te noemen.
En hoezo "een oproep"? Het mag niet, je kunt dus handhaven. Als je niet wilt dat het blijft gebeuren, spreek dan ook gemeentes en het OM erop aan dat dit klaar moet zijn.quote:
Bij XR is er tenminste nog een rechtstreeks verband tussen hun idealen en snelwegen/verkeer. Boeren hebben niks op de snelweg te zoeken.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:32 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als dit bij een snelweg protest van XR zou zijn gebeurd dan weet ik 100% zeker dat in elk nieuwsbericht werd beklemtoond dat het ook aan andere oorzaak kan hebben of dat er een automobilist een fout zou kunnen hebben gemaakt en te laat en te hard geremd zou hebben ondanks de matrix snelheden.
Want deze arme mensen die voor een nobel doel hun vrije dag opofferen en op de snelweg zitten kun je dat zeker niet aanrekenen.
Daar greep de politie overigens ook nooit of iig te laat in.
quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:47 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Bij XR is er tenminste nog een rechtstreeks verband tussen hun idealen en snelwegen/verkeer. Boeren hebben niks op de snelweg te zoeken.
Ja, zo kan je ook je debuut in een topic maken he.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:47 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Bij XR is er tenminste nog een rechtstreeks verband tussen hun idealen en snelwegen/verkeer. Boeren hebben niks op de snelweg te zoeken.
Jeetje.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:38 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
En nu zijn er twee doden te betreuren.
Hoe kom je er trouwens bij dat Xr wel op de snelweg mag blijven zitten? Heb talloze berichten in de media gelezen dat die zijn verwijderd en afgevoerd in politiebusjes.
Als diegene niet 1 van de slachtoffers is.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:07 schreef maily het volgende:
[..]
Ik hoop dat de automobilist die dit op zijn/haar geweten heeft daarvoor verantwoordelijk wordt gehouden.
Mee eens.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:09 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Wat ik bedoel is dat je niet simpelweg tientallen traktoren kunt verbeuren en tegelijkertijd voor mishandeling een taakstrafje geeft.
And the award for understatement of the year...quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:10 schreef alopio het volgende:
Caroline vind de twee doden een domper op de dag.
Ok Caroline..kijk eens dom…ja ho maar
quote:Klimaatgroep Extinction Rebellion, die geregeld de A12 blokkeert en van de weg wordt gehaald, spreekt van ongelijke behandeling en klassenjustitie. En terecht. Demonstreren is een heilig voorrecht in een gezonde democratie, maar de wet geldt voor iedereen. Voor burgers én voor boeren. Dus politie: handhaaf de wet. Voor iedereen gelijk.
Iedereen mag dodelijke files veroorzaken!quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:13 schreef Gizmogirl28 het volgende:
https://www.ad.nl/comment(...)ven-de-wet~a7e3a621/
Hard gelachen.![]()
![]()
[..]
Als zijn mening je niet bevalt, of als je het een domme opmerking vindt kun je dat natuurlijk ook even beargumenteren, ipv een suggestieve oneliner te plaatsen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:54 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Ja, zo kan je ook je debuut in een topic maken he.
Nee hoor alleen hun. Net als op het spoor zitten, vernielingen etc.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:14 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Iedereen mag dodelijke files veroorzaken!
Terecht punt. My bad.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:14 schreef OllieA het volgende:
[..]
Als zijn mening je niet bevalt, of als je het een domme opmerking vindt kun je dat natuurlijk ook even beargumenteren, ipv een suggestieve oneliner te plaatsen.
Of gewoon negeren, zoals users vaak te horen krijgen van de moderatie.
quote:En laten we eens ophouden XR er telkens aan de haren bij te slepen. Vermoeiend.
Als het te lastig gaat worden dan noemt men dit soort "ja maar" tegenwerpingen tegenwoordig een wHatAboUtiSm.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 18:36 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nou dat is de reden dat politie en justitie nu ook moesten gedogen voor de boeren.
Je kunt niet met 2 maten meten.
Men had uiteraard een harde lijn moeten trekken bij protesten op de snelweg.
Dat wordt nu al jaren aangegeven en nu gaat het mis.
Begrijp ik niet. Er is geen traktor van de weg gehaald en geen boete opgelegd. Er is door de politie zelfs vooraf aangegeven dat ze niks zullen doen. Bij XR komen ze er vaak niet zo makkelijk vanafquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:13 schreef Gizmogirl28 het volgende:
https://www.ad.nl/comment(...)ven-de-wet~a7e3a621/
Hard gelachen.![]()
![]()
[..]
Klopt. Het is relevant.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:21 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Als het te lastig gaat worden dan noemt men dit soort "ja maar" tegenwerpingen tegenwoordig een wHatAboUtiSm.
Rationele voorbeelden en vergelijkingen maken die er toe doen dat mag blijkbaar niet meer.
Ow XR is er zo vaak goed voor weg gekomen die hebben hele middagen wegen lopen te blokkeren en zelfs het spoornet of bedrijven plat gelegd. Die blijven minimaal een paar uren.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Begrijp ik niet. Er is geen traktor van de weg gehaald en geen boete opgelegd. Er is door de politie zelfs vooraf aangegeven dat ze niks zullen doen. Bij XR komen ze er vaak niet zo makkelijk vanaf
Alleen ‘hun’quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:18 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Nee hoor alleen hun. Net als op het spoor zitten, vernielingen etc.
Mensen kunnen geen zaken meer scheiden. We kunnen dat "Blijf met je kut motieven van de snelweg af!" niet meer scheiden van "wat zijn je domme kut motieven om op een snelweg te gaan kloten?".quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:21 schreef Monomeism het volgende:
[..]
[..]
Als het te lastig gaat worden dan noemt men dit soort "ja maar" tegenwerpingen tegenwoordig een wHatAboUtiSm.
Rationele voorbeelden en vergelijkingen maken die er toe doen dat mag blijkbaar niet meer.
Hoe kan je van ongelijke behandeling spreken als je zelf alles doet wat verboden is en vaak gewoon mag blijven zitten. Zo nu en dan worden ze er eens afgesleurd maar dan ook na een paar uur.quote:
Ehh. De boeren zijn verantwoordelijk.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:55 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Fuck off. OM en politie (en burgemeesters) zijn hiervoor verantwoordelijk.
Stikstof ei en kip.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:27 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ehh. De boeren zijn verantwoordelijk.
Die boeren die op hun terugweg over de A12 gingen, zaten er blijkbaar niet zo mee.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:10 schreef alopio het volgende:
Caroline vind de twee doden een domper op de dag.
Ok Caroline..kijk eens dom…ja ho maar
Als wat boeren weggaan hebben we meer ruimte om huizen te bouwen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 19:28 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Stikstof ei en kip.
En ondertussen kunnen wij geen woningen bouwen hahaha. (niet grappig)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |