Geen tiramisu?quote:Op zondag 2 augustus 2026 19:32 schreef gianni61 het volgende:
Nog even een espresso en limoncello om het af te toppen
Zeker. Blij mee.quote:
Was een typische Veerman overtreding.quote:
Bosz heeft dus geen plan B.quote:Op zondag 2 augustus 2026 19:43 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Op een gegeven moment maar afgezet...
Plan Bondscoachworden?quote:Op zondag 2 augustus 2026 19:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Bosz heeft dus geen plan B.
ik hoor dat het zijn eerste rode kaart in 359 wedstrijden was. Dat klinkt niet erg "typisch".quote:Op zondag 2 augustus 2026 19:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Was een typische Veerman overtreding.
Feiten zijn ook maar een mening.quote:Op zondag 2 augustus 2026 20:07 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ik hoor dat het zijn eerste rode kaart in 359 wedstrijden was. Dat klinkt niet erg "typisch".
afstandmeten.nl?quote:Op zondag 2 augustus 2026 20:23 schreef Nattekat het volgende:
Ik weet dat Google Maps niet perfect is, maar 23,5km waar 20,1km verwacht werd is wel heel verdacht.
beide nietquote:Op zondag 2 augustus 2026 20:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De wind of welke richting je rondje op gaat?
De eerste 2km is verklaard door planningsfalen, ik heb waarschijnlijk iets gewijzigd aan de route zonder te kijken wat dat met de afstand deed. Dus 22,0 volgens google maps.quote:
nou ja dat valt wel mee toch? Je bent gewoon anders gereden. En het is allemaal verklaarbaarquote:Op zondag 2 augustus 2026 20:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De eerste 2km is verklaard door planningsfalen, ik heb waarschijnlijk iets gewijzigd aan de route zonder te kijken wat dat met de afstand deed. Dus 22,0 volgens google maps.
De overige 1,5 komt doordat ik verkeerd ben gefietst. Heb het rondje om Weipoort te klein gemaakt. Het erge nog is dat ik daar eerst voorbij de afslag ben gefietst en nog ben omgekeerd
Nou ja, en nog een ander omweggetje. Ik ben echt een prutser geweest.
Waarom dat??quote:Op zondag 2 augustus 2026 20:33 schreef Nattekat het volgende:
Openbaar tapwaterpunt drinkwater Oase moest ook gewoon geboycot worden.
Ja weet ik veel. Ik moest erlangs en ik ben er niet langs gekomen.quote:
omdat jij een afslag te vroeg hebt gepakt dusquote:Op zondag 2 augustus 2026 20:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ja weet ik veel. Ik moest erlangs en ik ben er niet langs gekomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |