quote:Op donderdag 30 juli 2026 12:15 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Je hebt er ook geen baat bij. Artsen raden al heel lang aan om niet elke dag te douchen (iig met zeep) omdat het gewoon slecht voor je is.
Kopkaas is ook natuurlijk.quote:Op donderdag 30 juli 2026 18:49 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik denk dat mensen door de jaren heen een eigen draai hebben gegeven aan wat hygiënisch is en wat niet. Hetzelfde met lichaamsbeharing. Heel veel mensen zeggen dat het onhygiënisch en vies is. Hoe kan iets wat bij het lichaam hoort onhygiënisch en vies zijn? Als je dat gewoon schoon houdt is er niks aan het handje.
Nee hoor. Alles geproduceerd door het lichaam is natuurlijk. Zelfs zweet heeft een functie.quote:Op donderdag 30 juli 2026 21:06 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ben je nou echt zo simpel of doe je alsof?
Ok walma.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 12:53 schreef Rozevla het volgende:
[..]
En domme kut verhalen maken op een forum.
Oh nee! Niet koken!quote:Op vrijdag 31 juli 2026 20:39 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Oke dom wijf.
Ga koken of schoonmaken ofzo.
Dat is een beetje het probleem tegenwoordig, mensen zijn echt stronteigenwijs.quote:Op maandag 3 augustus 2026 07:55 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik zal mijn dermatoloog melden dat lulu888 zijn kennis onzin vind
Geef ze 'ns ongelijk. We krijgen te horen dat we in zaken als feiten en wetenschap moeten geloven, maar als het de beheerder uitkomt zie je gewoon zaken die alle natuurwetten tarten.quote:Op maandag 3 augustus 2026 08:04 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dat is een beetje het probleem tegenwoordig, mensen zijn echt stronteigenwijs.
TS zegt het zelf al dat ze allerlei zooi moet gebruiken om de huid goed te houden, dan luister je niet naar je eigen lichaamquote:Op maandag 3 augustus 2026 08:09 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Geef ze 'ns ongelijk. We krijgen te horen dat we in zaken als feiten en wetenschap moeten geloven, maar als het de beheerder uitkomt zie je gewoon zaken die alle natuurwetten tarten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |