quote:Op zondag 26 juli 2026 19:15 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Spijtig. Zou beter zijn als hij lang kon blijven zitten, zou wellicht ook helpen dingen duidelijk te krijgen (waarom, alleen of met meerdere etc).
Nou, waarom deed hij dit? Waarom specifiek Berlijn, waarom op die avond? Hoe kwam hij aan het busje, hoe heeft hij zo naar ‘t publiek kunnen rijden zonder op te vallen?quote:Op zondag 26 juli 2026 19:16 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja, nou blijven we echt met vragen zitten waarom hij dit eigenlijk deed![]()
![]()
![]()
Ja en waarom heeft de deradicaliseringcursus niet gewerkt?quote:Op zondag 26 juli 2026 19:19 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Nou, waarom deed hij dit? Waarom specifiek Berlijn, waarom op die avond? Hoe kwam hij aan het busje, hoe heeft hij zo naar ‘t publiek kunnen rijden zonder op te vallen?
Zal je zien dattie ontheffing had oid.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:19 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Nou, waarom deed hij dit? Waarom specifiek Berlijn, waarom op die avond? Hoe kwam hij aan het busje, hoe heeft hij zo naar ‘t publiek kunnen rijden zonder op te vallen?
Gooi jezelf weg manquote:Op zondag 26 juli 2026 19:19 schreef beefkeek het volgende:
Nou, waarom deed hij dit? Waarom specifiek Berlijn, waarom op die avond? Hoe kwam hij aan het busje, hoe heeft hij zo naar ‘t publiek kunnen rijden zonder op te vallen?
Men is bij deze berichtgeving niet voorzichtig, maar juist sterk ideologisch. Men wekt het beeld alsof het dus eigenlijk helemaal niets met de Islam te maken heeft. De achtergrond van de verdachte noemen zou op zijn minst relevant zijn. En daar vormen Islamitische overtuigingen de kern van het gedachtegoed.quote:Op zondag 26 juli 2026 18:31 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
[..]
Laten we nu niet Jeugdjournaal gebruiken als graadmeter voor de objectiviteit van de NOS. Doelgroep is kinderen van 9 t/m 12 jaar. Vrij logisch dat je daar wat voorzichtiger bent mbt wat je zegt.
Aan de andere kant moet men natuurlijk ook niet teveel doorschieten naar de andere kant, waarbij men overdreven positief praat over de Islam alsof het allemaal mooi en goeds is.
Welke andere 'zeer rechtse' omroepen hebben we het dan zoal over?quote:Op zondag 26 juli 2026 19:16 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Dat komt vooral door social media.
Ik zie vooral radicaal rechtse mensen claimen dat ze iets niet mogen benoemen. Terwijl ze notabene een kabinet geleden nog een carte blanche kregen met het erg rechtse PVV. En notabene een eigen omroep in Ongehoord Nederland en andere zeer rechtse omroepen.
Dat vooral. Ik bedoel dat is het eerste waar je aan denk dat helptquote:Op zondag 26 juli 2026 19:20 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ja en waarom heeft de deradicaliseringcursus niet gewerkt?
https://www.spiegel.de/pa(...)b1-a509-fe54653ae2b1quote:Mutmaßlicher Attentäter ist tot – Polizeieinsatz in Berlin-Spandau
Die Polizei hat nach dem Anschlag beim CSD den verdächtigen Abdul B. offenbar in Berlin-Spandau aufgespürt. Beim Zugriff fielen nach SPIEGEL-Informationen Schüsse. Die Entwicklungen im News-Update.
Nouja, volgens @Tengano en @UitStraling is alles duidelijk. Die vragen zullen we dus wel aan hun kunnen stellen dan.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:20 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Zal je zien dattie ontheffing had oid.
Ik wil net als jij en meerdere zag ik voorbij komen wat die 'cursus' inhoudt en wie dat afnemen, want in dit geval denk ik eerder dat het averechts heeft gewerkt.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:21 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Dat vooral. Ik bedoel dat is het eerste waar je aan denk dat helpt
Te moeilijke vragen voor je? Ik snap het wel hoor, lekker ongenuanceerd bitchen is veel fijner dan een beetje nadenken.quote:
Korte versie: verdachte schijnt in een volkstuincomplex te zijn doodgeschoten door de politie.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:21 schreef Chillegast het volgende:
[..]
https://www.spiegel.de/pa(...)b1-a509-fe54653ae2b1
Belangrijkste is dat hij dood is en alle non-moslims weer veilig zijn.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:21 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Nouja, volgens @:Tengano en @:Uitstraling is alles duidelijk. Die vragen zullen we dus wel aan hun kunnen stellen dan.
Nu zijn familie nog uitzetten en de moskee waar hij kwam plat bulldozeren, Israeli style.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:00 schreef Qarrad het volgende:
https://www.rbb24.de/pano(...)n-verletzte-tot.html
Dader neergeschoten. Got him.
Welnee, het is gewoon wachten op de volgende relijosti.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Belangrijkste is dat hij dood is en alle non-moslims weer veilig zijn.
Geloof je dat zelf? Die jongen (want dat is ie als ie nog geen 24 is) had waarschijnlijk al een doodswens en dan neem je gewoon een paar onschuldigen mee.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Belangrijkste is dat hij dood is en alle non-moslims weer veilig zijn.
eeeh...quote:Op zondag 26 juli 2026 19:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Welnee, het is gewoon wachten op de volgende relijosti.
China style zul je bedoelen, die hebben dat door heel Xinjiang gedaan.quote:Op zondag 26 juli 2026 19:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nu zijn familie nog uitzetten en de moskee waar hij kwam plat bulldozeren, Israeli style.
Dus glas, plas en alles blijft zoals ‘t was? Het is niet relevant hiervan te leren, gewoon ongenuanceerd zeiken op alles wat moslim is, want daar wordt ‘t beter door?quote:Op zondag 26 juli 2026 19:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Belangrijkste is dat hij dood is en alle non-moslims weer veilig zijn.
Het is er niet de dag voor maatquote:Op zondag 26 juli 2026 19:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Belangrijkste is dat hij dood is en alle non-moslims weer veilig zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |