Dat is geen probleem, dat gebeurt dit seizoen gewoon op eigen kracht.quote:Op donderdag 30 juli 2026 16:01 schreef Makamba_ het volgende:
De KKD krijgt niet genoeg liefde blijkt maar weer. @:Tarado gaat schrikken als Ajax niet op plek 1 staat op alfabetische volgorde.
ADO Den Haag moet een jaartje volop profiteren van Robin Peter, voordat die weg is.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:53 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja centrum is prima maar backs ook niet kapoet van. Is helaas inderdaad weinig mogelijk, het stadion hangt als een molensteen om de nek heen. En de nieuwe trainert wil lekker aanvallen zoals Dick Schreuder met allemaal Jong spelertjes, dit wordt een unaniem belachelijk succes.
Die gaan zich echt moeiteloos handhaven verwacht ik ja.quote:Op donderdag 30 juli 2026 16:14 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
ADO Den Haag moet een jaartje volop profiteren van Robin Peter, voordat die weg is.
Vooralsnog enkel spelers verloren en 1 of andere Hongaarse spits met matige cijfers aangetrokken. Ik geef Telstar zowaar een kans tegen alle verwachtingen in.quote:Op donderdag 30 juli 2026 16:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die gaan zich echt moeiteloos handhaven verwacht ik ja.
Alleen Vlak is weg die ze gaan missen en er zijn 5 nieuwe spelers gehaald? Ado en Telstar gaan niet met elkaar concurreren.quote:Op donderdag 30 juli 2026 16:45 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Vooralsnog enkel spelers verloren en 1 of andere Hongaarse spits met matige cijfers aangetrokken. Ik geef Telstar zowaar een kans tegen alle verwachtingen in.
Nasi.quote:Op donderdag 30 juli 2026 17:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe maaltijdsalade en soep.
Van der Sloot was ook erg goed.quote:Op donderdag 30 juli 2026 17:00 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Alleen Vlak is weg die ze gaan missen en er zijn 5 nieuwe spelers gehaald? Ado en Telstar gaan niet met elkaar concurreren.
Vertrouwen in vanavond? Wordt het een WOUTdag?quote:Op donderdag 30 juli 2026 17:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe maaltijdsalade en soep.
Die was iets te enthousiast met het ondertekenen van zijn contract. Geloof dat ado en hij het al een poging hebben gegeven maar de clausule van contract ontbinding bij degraderen ging pas het volgende seizoen inquote:Op donderdag 30 juli 2026 17:13 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die wil alweer weg bij Dusseldorf dus misschien zijn er nog kansen.
Mooi lettertype wel en geen speld tussen te krijgen.quote:Op donderdag 30 juli 2026 12:48 schreef Caland het volgende:
[..]
SimoneGodin niet kennen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 31 juli 2026 10:22 schreef Caland het volgende:
#Polderprikker nummer 60 • 3910/5000
🟦1000 🟨811 🟦1000 🟨885 🟥214
https://polderprikker.nl/
Fucking Berend Botje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze praten Nederlands maar je verstaat ze niet.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 10:10 schreef onlogisch het volgende:
#Polderprikker nummer 60 • 3248/5000
🟧472 🟩932 🟩904 🟨892 ⬛48
https://polderprikker.nl/
Nijmegen was wel pijnlijk. Maar aan de andere kant; Nijmegen
Kom vegte danquote:Op vrijdag 31 juli 2026 10:56 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Ze praten Nederlands maar je verstaat ze niet.
Waar is je Woordle score van vandaag?quote:Op vrijdag 31 juli 2026 10:56 schreef GGMM het volgende:
Jammer dat dit steeds meer een SC met domme spelletjes begint te worden in plaats van een SC waar je nog een echt gesprek kan voeren
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |