Het zullen vooral van die leipe trannies en ander links tuig zijn die hier komenquote:Op dinsdag 4 augustus 2026 10:27 schreef theunderdog het volgende:
Amerikanen naar Nederland. Mijn migratie-kritiek is ineens op het niveau van AFD.
Tyf op.
Wapens om je te verdedigen tegen Trump schijnt dan weer niet te mogenquote:Op woensdag 5 augustus 2026 06:59 schreef incel het volgende:
AmerikaHet enige land waar je tenminste nog vrij bent. Vrijheid van meningsuiting, wapens om je te verdedigen en trump
Plus de heimelijk aanwezigen.quote:Op woensdag 5 augustus 2026 00:48 schreef spapaars het volgende:
Dat je het weet.
In Nederland wonen er 78.700 inwoners met de Amerikaanse nationaliteit
Niet alleen een visum maar ook nog een zakje geld https://www.nwo.nl/calls/tulp-fondsquote:Op donderdag 6 augustus 2026 15:26 schreef SEMTEX het volgende:
Je ziet ze steeds meer op Instagram voorbij komen. En dan prijzen ze uiteraard het meer liberale klimaat in Nederland. Daar zitten ook steeds meer wetenschappers tussen die hier met een speciaal visum kunnen komen. Braindrain daar, aanwinst voor ons.
En diep van binnen is alles denigrerend bedoeld. Het is zulk walgelijk tyfus volk.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 16:59 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Niet alleen een visum maar ook nog een zakje geld https://www.nwo.nl/calls/tulp-fonds
Ze doen het goed op youtube, ze kunnen heel goed net doen alsof alles bijzonder is"Look my kid is biking to school", "I didnt have to pay for my healthcare*" *find what I actually pay in the comments, "wow these stroopwafels and tom pouce are delicious"
Hebben ze een diep van binnen ja?quote:Op donderdag 6 augustus 2026 17:05 schreef theunderdog het volgende:
[..]
En diep van binnen is alles denigrerend bedoeld. Het is zulk walgelijk tyfus volk.
Ja. Ik walg van ze. Heel dat 'Amerikaanse'.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 17:43 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hebben ze een diep van binnen ja?
Ik denk dat het wel meevalt, een heel aantal heeft wel een behoorlijk superioriteitsgevoel, maar ik merk wel dat dat aan het afnemen is.
Ik spreek regelmatig verschillende expats waaronder ook veel die het moslim geloof aanhangen ik merk weinig verschil.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 17:47 schreef HeatWave het volgende:
.
Ik kom regelmatig in een expatkroeg vol Britten, Aussies, Kiwi's en uiteraard ook veel Amerikanen.
Echt liever 1.000.000 Amerikanen dan 1 moslim.
@StefanP bedoel je?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 08:33 schreef Hyaenidae het volgende:
Ooit had je op fok iemand met een knalgele Corvette C5, dat was volgens mij een Nederlander die naar USA was verhuisd.
Dat vond ik echt een baas
Ja, laten we het over moslims hebben.quote:Op donderdag 6 augustus 2026 17:47 schreef HeatWave het volgende:
.
Ik kom regelmatig in een expatkroeg vol Britten, Aussies, Kiwi's en uiteraard ook veel Amerikanen.
Echt liever 1.000.000 Amerikanen dan 1 moslim.
Er wonen ook veel moslims in Amerika, was vooral een dingetje in de 60s black panthers en allesquote:Op donderdag 6 augustus 2026 17:51 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, laten we het over moslims hebben.
Hoe vernieuwend en verfrissend!
Man man man. Kun je je obsessie niet in de talloze andere topics hier uitleven?
Het gaat over migreren, dus nee, ik laat je geliefde terroristen niet met rustquote:Op donderdag 6 augustus 2026 17:51 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, laten we het over moslims hebben.
Hoe vernieuwend en verfrissend!
Man man man. Kun je je obsessie niet in de talloze andere topics hier uitleven?
Klopt:quote:Op donderdag 6 augustus 2026 17:52 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Er wonen ook veel moslims in Amerika, was vooral een dingetje in de 60s black panthers en alles
Mohammed Ali, Malcolm X
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |