Wat jij wilt maar ik zie de relevantie niet.quote:Op zondag 19 juli 2026 15:15 schreef Jippie het volgende:
[..]
Klopt, het is ook als aanvulling bedoeld
Gen Z (geboren ca. 1997-2012) is opgegroeid met social media en zag het internet volwassen worden. Gen Alpha (geboren ca. 2010-2025) zijn de kinderen van millennials. Zij zijn de eerste generatie die volledig is opgegroeid in een wereld met iPads, TikTok en AI.quote:Op zondag 19 juli 2026 15:16 schreef FrancoBolli het volgende:
[..]
Wat jij wilt maar ik zie de relevantie niet.
Toch heeft de auteur het specifiek over Gen Alpha en daarvan de ouders. Dan zou je de schuld bij de milennials moeten zoeken.quote:Op zondag 19 juli 2026 15:22 schreef Jippie het volgende:
[..]
Gen Z (geboren ca. 1997-2012) is opgegroeid met social media en zag het internet volwassen worden. Gen Alpha (geboren ca. 2010-2025) zijn de kinderen van millennials. Zij zijn de eerste generatie die volledig is opgegroeid in een wereld met iPads, TikTok en AI.
Beide generaties bevolken nu het voortgezet onderwijs.
Daar is niks hips aan. Het is gewoon een constatering van het eeuwige gezeik over "de jeugd van tegenwoordig".quote:Op zondag 19 juli 2026 13:01 schreef gwn_een_user het volgende:
[..]
weer zo één die denkt die ie hippe opmerkingen maakt
[..]
wie heeft je pijn gedaan, hexagon?
Nee, al het onderwijs is nu speciaalquote:Op zondag 19 juli 2026 11:32 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Daar hebben we speciaal onderwijs voor![]()
Oftewel, uit het reguliere onderwijs bonjouren.
Ja, of leer fatsoenlijke nieuwstopics maken, ipv wat Amerikaanse zut vertalen en doen alsof dat in Nederland ook van toepassing is.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 22:15 schreef Mikeytt het volgende:
Maargoed, gooi maar naar VER of op slot ofzo. Weet niet waarom ik nog enige moeite steek hier
Misschien hadden je ouders meer betrokkenheid moeten tonen bij jouw onderwijs. Dan kon je dat ook gewoon zonder AI.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 22:17 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
AI-topic![]()
![]()
Kost me een kwartier van mijn tijd. Vertalen door AI en dan het hele stuk verbeteren op taal, en verandering van woorden terugzetten die AI uit context haalt...
Mensen die een kwartier van hun kostbare tijd op deze aarde besteden aan het openen van topics over een of andere leraar in Amerika die op TikTok iets zegt.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 22:17 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
AI-topic![]()
![]()
Kost me een kwartier van mijn tijd. Vertalen door AI en dan het hele stuk verbeteren op taal, en verandering van woorden terugzetten die AI uit context haalt...
Maar dit is wel de eerste generatie die volledig digitaal is.quote:Op zondag 19 juli 2026 17:37 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Daar is niks hips aan. Het is gewoon een constatering van het eeuwige gezeik over "de jeugd van tegenwoordig".
Altjd blijkt dat gezeik er sinds de oude Grieken al te zijn en is de oorzaak niet de jeugd maar de snelle mentale veroudering en verbittering van degene die het uitspreekt.
Iedereen die dat doet kan beter hulp gaan zoeken.
De tweede al, maar dan extra geavanceerd.quote:Op zondag 19 juli 2026 19:06 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar dit is wel de eerste generatie die volledig digitaal is.
Denk dat hier toch problemen van gaan komen...
Dat was idd nog 'simpel' internet.quote:Op zondag 19 juli 2026 19:08 schreef Eightyone het volgende:
[..]
De tweede al, maar dan extra geavanceerd.
En millennials waren wat dat betreft half/half.
Beetje hetzelfde verhaal als de eerste generatie die een televisie thuis had.quote:Op zondag 19 juli 2026 19:06 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar dit is wel de eerste generatie die volledig digitaal is.
Denk dat hier toch problemen van gaan komen...
Waar 1 zender op was en maar een beperkte tijd per dag.quote:Op zondag 19 juli 2026 19:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Beetje hetzelfde verhaal als de eerste generatie die een televisie thuis had.
Het boomer-alternatief voor inbelinternet.quote:Op zondag 19 juli 2026 19:18 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Waar 1 zender op was en maar een beperkte tijd per dag.
Ben je niet gewoon je eigen zorgen en angsten op hen aan het projecteren?quote:Op zondag 19 juli 2026 19:18 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Waar 1 zender op was en maar een beperkte tijd per dag.
Ik ontken niet dat alle generaties door de eeuwen heen over de jeugd heeft liggen klagen.
Maar op deze generatie ben ik echt absoluut niet jaloers.. denk dat zij de grootste uitdagingen hebben.
Dit is anders. Dit is een generatie ouders die hun kinderen niet meer opvoeden, en het vooral aan die kutschermen overlaat. Dat is niet eerder voorgekomen in de geschiedenis.quote:Op maandag 20 juli 2026 09:23 schreef Cherni het volgende:
De jeugd of boomers/ouderen altijd al een probleem. De wereld zou vergaan volgens mijn vader toen ik in de jaren 70/80 mijn jeugd doorbracht.
Tijden veranderen. Het is nooit anders geweest.quote:Op maandag 20 juli 2026 09:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit is anders. Dit is een generatie ouders die hun kinderen niet meer opvoeden, en het vooral aan die kutschermen overlaat. Dat is niet eerder voorgekomen in de geschiedenis.
Rare reactie als ik letterlijk zeg dat dit een nieuw iets is.quote:Op maandag 20 juli 2026 09:27 schreef Cherni het volgende:
[..]
Tijden veranderen. Het is nooit anders geweest.
Maar een rekenmachine was ook iets nieuws. Telefoon voor de arbeider ook. Subculturen die ontstaan.quote:Op maandag 20 juli 2026 09:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Rare reactie als ik letterlijk zeg dat dit een nieuw iets is.
Je snapt er echt helemaal niets vanquote:Op maandag 20 juli 2026 09:32 schreef Cherni het volgende:
[..]
Maar een rekenmachine was ook iets nieuws. Telefoon voor de arbeider ook. Subculturen die ontstaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |