Hij gaat in elk geval vast de geschiedenis in als de meest omstreden en slechste president. Een president waar Watergate een andere naam voor dinsdag was.quote:Op donderdag 16 juli 2026 18:32 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Trump gaat echt voor de volle winst tijdens de midterms.
Inderdaad, een barbaarse cultuur. Een cultuur is echter iets anders dan de fysieke mens zelf.quote:Op donderdag 16 juli 2026 18:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat doe je continue door te spreken over 'barbaarse cultuur' ad infinitum ad nauseum.
Dit is niet jouw post?quote:Op donderdag 16 juli 2026 18:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat doe je continue door te spreken over 'barbaarse cultuur' ad infinitum ad nauseum.
[..]
Dat doe ik niet, ik zeg slechts dat dergelijke revoluties niet zomaar spontaan ontstaanuit zichzelf.
[..]
Dat is al helemaal lachwekkend want dat heb ik echt nog nooit beweerd. Waarom discussieer jij altijd als 1 of andere cartoon villain?
Hier stel je dat de VS (dus niet het regime zelf) grotendeels verantwoordelijk is voor het Iraanse regime.quote:Op donderdag 16 juli 2026 13:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal niks. Ik constateer slechts dat de acties van de VS en Israel bijzonder contraproductief zijn. De VS is zelfs grotendeels verantwoordelijk voor het huidige Iraanse regime.
Semantisch geneuzel in de marge zoals gewoonlijk van je. Een cultuur bestaat niet zonder de mensen die die cultuur uitdragen. Dus als je een cultuur barbaars vind, zijn die mensen dat ook. Je vind uiteindelijk gewoon iedere moslim een barbaar pur sang, wat ook blijkt uit je laizze faire houding ten opzichte van Palestijnse slachtoffers in Gaza, maar je hebt de ballen niet om dat toe te geven. Tekenend wel voor iemand die continue de mond vol heeft over 'eigen verantwoordelijkheid'.quote:Op donderdag 16 juli 2026 18:48 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Inderdaad, een barbaarse cultuur. Een cultuur is echter iets anders dan de fysieke mens zelf.
Een cultuur is het geheel van normen, waarden, gedachtegoed/ideologie en het daaruit voortvloeiende gedrag van mensen. Jij verdraait dit vervolgens naar dat ik alle moslims 'untermenschen' zou vinden, dat is gewoon een rare stropop.
[..]
Dit is niet jouw post?
[..]
Hier stel je dat de VS (dus niet het regime zelf) grotendeels verantwoordelijk is voor het Iraanse regime.
Dergelijk denkbeelden zijn vaak onderdeel van gedachtegoed waarin het Westen verantwoordelijk wordt gehouden voor terreur en fundamentalisme elders. We zien dit immers bij meerdere conflicten en oorlogen terug. Niet-Westerse landen en groeperingen halen allerlei radicale dingen uit, zogenaamd is het Westen schuldig.
Met dank aan trumpie en bibi.quote:
De keuze om je vrijwillig zo dom op te stellen blijft verbazingwekkend hilarisch.quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:32 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Schieten die Iraanse raketten af tegenwoordig dan?
Wie had dat gedacht. Zeggen dat je er niet bij betrokken bent, maar ondertussen wel infrastructuur aanbieden aan een extreem oorlogszuchtige en vernietigende macht voor oorlogshandelingen aan de andere kant van de wereld, maar wel in je eigen buurt. Dan geldt toch: wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten.quote:
Ik stelde je een vrij makkelijke vraag, beantwoord deze met ja of nee.quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:38 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De keuze om je vrijwillig zo dom op te stellen blijft verbazingwekkend hilarisch.
quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:40 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik stelde je een vrij makkelijke vraag, beantwoord deze met ja of nee.
Het andere deel heeft het te druk met zijn luier leeglepelen om kritisch na te denken, dus je moet toch wat.quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:45 schreef UitStraling het volgende:
Ik denk dat de Iraanse terroristen alle pinguïns op Antarctica kunnen doodstampen met hun blote harige voeten en dan nog kakelt het hysterische deel van de homo sapiens, ja is de schuld van Trump.
Kritisch nadenken is een term van wappies, that explains.quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:51 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Het andere deel heeft het te druk met zijn luier leeglepelen om kritisch na te denken, dus je moet toch wat.
Hoe smaakt de luier vandaag? Mag je wel een lepel gebruiken, of moet je het met je handen doen?quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:53 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Kritisch nadenken is een term van wappies, that explains.
De MAGA Garde die zich rond een charismatische leider verzamelt en waarbij de leider altijd gelijk heeft. Het vertoont overeenkomsten met bepaalde bewegingen uit het verleden zoals de Rode Gardes. Sommige religies zijn volgens mij ook ontstaan uit charismatische personen die later een religieuze status kregen zoals Jezus, Mohammed of Boeddha. Max Weber beschreef dit als charismatisch gezag.quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:59 schreef mcmlxiv het volgende:
Bewonderenswaardig, ronduit bewonderenswaardig, anders kun je de loyaliteit van onze huis magaatjes met de grote oranje leider niet noemen. Zoveel mislukkingen, zoveel amateurisme en toch achter de grote roerganger blijven staan.
Misschien had Iran wel geen raketten op Dubai afgeschoten wanneer de VS deze oorlog niet was begonnen? Misschien had Iran wel geen raketten op Dubai kunnen afschieten wanneer de VS deze oorlog niet zo amateuristisch had aangepakt?
Ik denk dat het gerucht dat de Iraniërs een moordopdracht tegen trump hebben ingetrokken omdat de schade die trump in de VS aanricht groter is dan Iran ooit kan aanrichten wel eens waar kan zijn. De ayatollahs moeten zich echt de ballen uit de broek lachen om zoveel onnozelheid.
Waar maak je je druk om?quote:Op donderdag 16 juli 2026 19:45 schreef UitStraling het volgende:
Ik denk dat de Iraanse terroristen alle pinguïns op Antarctica kunnen doodstampen met hun blote harige voeten en dan nog kakelt het hysterische deel van de homo sapiens, ja is de schuld van Trump.
Het is geen drukte om niets, zodra het Iraanse regime een atoomwapen heeft zal niets ze meer kunnen stoppen, op welke manieren allemaal mag je zelf bedenken, dat ligt ergens tussen 300.000 mensen afschieten die graag dansen en twee tientjes voor een litertje foute benzine voor Ans en Truus uit Enschede.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:10 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Waar maak je je druk om?
Om het imago van Trump?
Deze oorlog was toch al lang en breed door de VS en Israël gewonnen?
Iran zou toch sowieso in no time vernietigd worden?
Die Iraanse terroristen hadden toch geen schijn van kans?
Voordat ze überhaupt op zoek zouden kunnen gaan naar pinguïns op de Zuidpool zouden ze toch allang verslagen zijn?
Al die lui die zeiden dat dit de zoveelste langdurende zinloze 'ingreep' door de VS c.q. 'het westen' zou worden, lulden toch uit hun nek?
Trump had zijn NAVO-bondgenoten toch nergens meer voor nodig?
De Iraanse bevolking zou, na die geweldige overwinning van de VS en Israël in maart, toch de straat opgaan om eindelijk hun vrijheid terug te nemen?
En wat kunnen ons die rijke stinkerds in Dubai eigenlijk schelen?
Wat een drukte om niks allemaal.
Eigenlijk zou dit topic gewoon afgesloten kunnen worden.
De klus is allang geklaard dankzij het stabiele genie Donald Trump, met behulp van wachtmeester Bibi.
Slotje.
Dat atoomwapen van Iran was in 1992 al bijna klaar.quote:Op donderdag 16 juli 2026 20:20 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het is geen drukte om niets, zodra het Iraanse regime een atoomwapen heeft zal niets ze meer kunnen stoppen, op welke manieren allemaal mag je zelf bedenken, dat ligt ergens tussen 300.000 mensen afschieten die graag dansen en twee tientjes voor een litertje foute benzine voor Ans en Truus uit Enschede.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |