Het lijkt erop dat Rob aan de slag moet, koffie zetten.quote:
Fijne vlucht Fogel straksquote:
Binnenkort moet ze het allemaal alleen doen. Als ze in het verre Luxemburg zitquote:Op dinsdag 14 juli 2026 07:57 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat Rob aan de slag moet, koffie zetten.
quote:Op dinsdag 14 juli 2026 07:57 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat Rob aan de slag moet, koffie zetten.
As dat het grootste probleem zou zijn was ik vorig jaar al vertrokkenquote:Op dinsdag 14 juli 2026 07:58 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Binnenkort moet ze het allemaal alleen doen. Als ze in het verre Luxemburg zit
Fly safequote:
Ik zou dat niet kunnen hoor mijn kinderen en mijn vriend achterlatenquote:Op dinsdag 14 juli 2026 07:59 schreef DJMO het volgende:
[..]
As dat het grootste probleem zou zijn was ik vorig jaar al vertrokken
Tot zoquote:
Ik laat ze niet achter, de band blijft.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:03 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik zou dat niet kunnen hoor mijn kinderen en mijn vriend achterlaten
En toch wordt het anders, de band verzwakt, je groeit uitelkaar zeker tussen man en vrouwquote:
Dat zal wel loslopen. Je maakt mij niet bang.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:04 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En toch wordt het anders, de band verzwakt, je groeit uitelkaar zeker tussen man en vrouw
Ik wijs je alleen op de mogelijkheden.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:05 schreef DJMO het volgende:
[..]
Dat zal wel loslopen. Je maakt mij niet bang.
De band tussen mij en mijn zoons is 100 keer beter en sterker geworden sinds ze in het pleeggezin wonen. Kennelijk schijnt afstand beter voor mij te werken dan heel dichtbij te zijn. Soit.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik wijs je alleen op de mogelijkheden.
Wil je niet bang maken, ken je ondertussen wel, wat je in je kop hebt heb je niet in je kont.
We gaan het wel zien wat het gaat worden, maar als jij hier urgentie voor gaat krijgen zou ik het niet eerlijk vinden voor al die mensen die geen woning hebben en bij hun ouders in moeten zitten.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:10 schreef DJMO het volgende:
[..]
De band tussen mij en mijn zoons is 100 keer beter en sterker geworden sinds ze in het pleeggezin wonen. Kennelijk schijnt afstand beter voor mij te werken dan heel dichtbij te zijn. Soit.
Het is overigens niet de enige optie die ik heb openstaan. Ben ook bezig met urgentie voor een wonijg in de zaanstreek.
Ik begrijp heel goed dat het oneerlijk lijkt. Maar ook dat is nog geen gestreden strijd.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:13 schreef Dotteke het volgende:
[..]
We gaan het wel zien wat het gaat worden, maar als jij hier urgentie voor gaat krijgen zou ik het niet eerlijk vinden voor al die mensen die geen woning hebben en bij hun ouders in moeten zitten.
Er zijn wel duizenden mensen die zich niet veilig voelen in hun huis omdat ze er mishandeld zijn of dat er ingebroken is terwijl ze thuis wonen. Ik ken een meisje van 24 met baby die geen huis heeft en die zelfs geen urgentie krijgt. Leefde in een moeder kind huis, maar mag je ook maar een bepaalde tijd blijven. Nu leeft zee dan bij die en dan bij die.
Je maakt het jezelf soms zo onnodig moeilijk. Je verteld het openlijk op FOK! iedereen kan het lezen. Wat is het dan voor probleem om het te delen en daardoor misschien je huis te kunnen behouden?quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:17 schreef DJMO het volgende:
[..]
Ik begrijp heel goed dat het oneerlijk lijkt. Maar ook dat is nog geen gestreden strijd.
Ik vind het oneerlijk dat ik m'n medische dossier en de nodige trauma's openbaar moet maken om m'n huidge woning te kunnen behouden.
Dat ik er gedurende de tijd over praat, is iets anders dan je volledige medische dossier aan de woningbouw te overhandigen omdat je als fraudeur wordt gezien.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:19 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Je maakt het jezelf soms zo onnodig moeilijk. Je verteld het openlijk op FOK! iedereen kan het lezen. Wat is het dan voor probleem om het te delen en daardoor misschien je huis te kunnen behouden?
Als de ns maar meewerktquote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:26 schreef Dotteke het volgende:
Dat zou mooi zijn als dat lukt, dan weet je dat je stress en ellende uit je hoofd kan zetten en ben je weer een stap verder
Als het om de ns gaat, dan mopper ik niet. Dan vloek ik hartgrondig.quote:Op dinsdag 14 juli 2026 08:30 schreef Dotteke het volgende:
Dan heb je in ieder geval weer iets te mopperen als het niet werkt
Will do.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |