abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 14 juli 2026 @ 17:40:29 #51
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_221333291
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juli 2026 17:16 schreef sp3c het volgende:

[..]
Ik ken het specifieke zwembad niet dus geen idee
Je kent de OP zo te zien ook niet :+

quote:
Bij dat waterpark is er veel gras om je handdoekje neer te leggen en er staan diverse picknicktafels rondom het bad om aan te zitten.
<a href="https://forum.fok.nl/topic/1321859/1/30" target="_blank" >HuHu en kwiwi hebben een kindje gemaakt</a> O+
pi_221333428
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juli 2026 17:16 schreef sp3c het volgende:

[..]
Ik ken het specifieke zwembad niet dus geen idee
Ik had alles in het gras kunnen leggen, er waren geen kluisjes. Geen idee of mensen dat op prijs zouden stellen aangezien het daar ook best druk was :P Misschien alles maar in een tas doen en meenemen dan.
  Moderator dinsdag 14 juli 2026 @ 18:34:15 #53
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_221333841
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juli 2026 18:01 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Ik had alles in het gras kunnen leggen, er waren geen kluisjes. Geen idee of mensen dat op prijs zouden stellen aangezien het daar ook best druk was :P Misschien alles maar in een tas doen en meenemen dan.
Die mensen kunnen gewoon netjes je spullen aan de kant zetten en dan iets zeggen van, sorry man alles bezet en we zijn een grote groep en we willen over drie verschillende plekken verspreid, hier is je shit we hebben er goed op gepast

Niet gewoon ergens anders dumpen want daarom

Of er iemand een tokkie is weet ik niet maar dit gezin is duidelijk asociaal
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_221334520
Ik begrijp de intentie van het gezin de picknicktafel te willen gebruiken voor het doel waarvoor het dient, maar het verplaatsen van andermans spullen had ik persoonlijk nooit gedaan en vind ik wat ongepast.

edit: wat spec hierboven zegt dus.
  dinsdag 14 juli 2026 @ 23:35:13 #55
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_221338392
quote:
1s.gif Op zondag 12 juli 2026 18:19 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik heb geen idee onder welke sub ik deze moet plaatsen, dus feel free om het te verplaatsen.

Ik was dus vandaag met mijn jongste in een pretpark waar ook een waterpark is. Bij dat waterpark is er veel gras om je handdoekje neer te leggen en er staan diverse picknicktafels rondom het bad om aan te zitten.

Ik had dus op één van de picknicktafels op een plekje mijn zoon zijn kleding, handdoek en wat te drinken gelegd en ben met hem naar het badje gegaan. Ongeveer een uur later gingen we weer terug naar dat tafeltje om mijn zoon weer om te kleden. Toen ik daar aan kwam waren mijn spullen foetsie en een groot gezin zat aan het tafeltje waar ik de spullen had neergelegd. Ik moet erbij zeggen dat alle tafels bezet waren, maar heel veel nog voor de helft waar ook nog andere mensen bij konden. Anyway, ik kwam daar aan en ik vroeg geïrriteerd waar mijn spullen waren, waarop me werd verteld dat ze op een andere tafel waren gedropt waar ook mensen aan zaten.

Nu vraag ik me af, ben ik hier de foute en had ik mijn spullen mee moeten nemen richting zwembad zodat andere mensen een plekjes aan tafel hadden gehad? Of hadden ze dat plekje (wat echt niet groot was, had alles bij elkaar gelegd) gewoon zo moeten laten liggen.

Overigens heb ik het er zo maar bij gelaten. Had mijn kind mee, had geen zin in heibel.

Dus de vraag, wie de tokkie in dit verhaal. Ik of dat gezin?
Ik heb als principe dat je met je poten van andermans spullen af hebt te blijven dus ik vind hun de tokkies.
pi_221338406
Een uur?

Iets met Duitsers en handdoeken op een ligstoel...

[ Bericht 0% gewijzigd door ToT op 14-07-2026 23:55:36 ]
pi_221339362
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juli 2026 23:37 schreef ToT het volgende:
Een uur?

Iets met Duitsers en handdoeken op een ligstoel...
Punt is dus dat heel veel mensen met kinderen samen met man/vrouw komen of met vrienden. Ze droppen hun spullen op tafel en degene die niet gaat zwemmen past op de spullen. Ik had niemand bij me, ik was alleen met mijn kind. Dus ik drop mijn spullen en het enige verschil was dat er niemand bij zat.
pi_221339390
quote:
1s.gif Op woensdag 15 juli 2026 09:15 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Punt is dus dat heel veel mensen met kinderen samen met man/vrouw komen of met vrienden. Ze droppen hun spullen op tafel en degene die niet gaat zwemmen past op de spullen. Ik had niemand bij me, ik was alleen met mijn kind. Dus ik drop mijn spullen en het enige verschil was dat er niemand bij zat.
Toch is het gevoelsmatig wel anders.
Iemand aan tafel = de tafel wordt nu gebruikt en de rest zal vast zo terug komen.
Een uur lang alleen wat spullen op tafel hebben liggen = iemand wil die tafel ooit gaan gebruiken, geen idee wanneer en voor ons is eer elders geen plaats nu.
  donderdag 16 juli 2026 @ 09:55:09 #59
208890 June.
Seriously?
pi_221351040
Ik vind het allebei tokkie. Jij houdt een uur lang een tafel bezet terwijl je er niet zit te eten en het andere gezin haalt zomaar andermans spullen weg.

Ik had denk ik in m'n eentje gewoon m'n spullen op een fijn plekje in het gras gelegd.
Shine bright like a diamond.
pi_221351064
Een uur is gewoon veel te lang. 5minuten omdat je even snel naar de wc moet gaat nog tot daar aan toe maar dingen een uur lang op een drukke plek bezet houden is maximaal niveautje Giovanni and Dylano :')

Als je even erbij staat en vraagt van wie is dit en na 5 minuten nog steeds niks ja dan mag je het best weg gooien.

Of inderdaad personeel of zo aanspreken dat zij de troep opruimen want als het onbeheerd wordt achtergelaten klassificeert het juridisch gezien zijnde afval/vuilnis.
pi_221351153
Jullie beide zijn onfatsoenlijk.

TS omdat hij zijn spullen op een picknicktafel heeft laten liggen, wetende dat het druk is. Die andere omdat ze de spullen niet even netjes naast de tafel hebben gelegd.
  vrijdag 17 juli 2026 @ 06:58:09 #62
510581 FrancoBolli
pedofilatelist
pi_221358892
quote:
0s.gif Op donderdag 16 juli 2026 09:57 schreef incel het volgende:
want als het onbeheerd wordt achtergelaten klassificeert het juridisch gezien zijnde afval/vuilnis.
Interessant :D
Heb je daar ook iets van een juridische bron voor?
Colleziono francobolli di bambini
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')