quote:De autoriteiten hebben nog geen officiële mededeling gedaan, maar premier Shehbaz Sharif heeft al wel zijn condoleances aan de nabestaanden aangeboden.
Wat?quote:Op woensdag 8 juli 2026 14:26 schreef DefKu het volgende:
Het vliegtuig vliegtuig zou in minder dan een minuut zo’n 1500 meter, steeg vervolgens in 30 seconden naar ongeveer 1800 meter en maakte daarna een duikvlucht vanaf 11.150 meter.
Er gebeurde iets geks. Met het vliegtuig én met de tekstquote:
Ja 't is één van de twee hè.quote:
Mèh vracht nauwelijks. Misschien ergens een omgebouwde Embraer.quote:Op woensdag 8 juli 2026 14:56 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Nouuu, zijn er wel wat meer hoor
En weer een 737, maar geen 737Max.quote:
De AI had een black out.quote:
Kuch MD-11... al beginnen die helaas minder populair te worden voor de vrachtboysquote:Op woensdag 8 juli 2026 15:00 schreef nostra het volgende:
[..]
Mèh vracht nauwelijks. Misschien ergens een omgebouwde Embraer.
Wat kan er nou gebeuren joh:quote:Op woensdag 8 juli 2026 15:55 schreef AFA2022 het volgende:
Er is daar nogal wat luchtverdediging die soms actief is.
Als ze heel hard gaan schreeuwen om bewijs dan weten we genoeg.quote:Op woensdag 8 juli 2026 16:03 schreef Starhopper het volgende:
Ik meen mij te herinneren dat bij aircrash investigation eens iets voorbij kwam over het neerschieten van een passagiersvliegtuig door de VS tijdens een oorlog met Iran. Hetzelfde foutje?
Vanaf meer dan 11 kilometer hoogte in zee gedonderd. Dan kun je gevoeglijk wel aannemen dat de inzittenden morsdood zijn.quote:
https://www.nu.nl/buitenl(...)g-nog-spoorloos.htmlquote:Wrak van Pakistaans vrachtvliegtuig gevonden, bemanning nog spoorloos
Het wrak van het vrachtvliegtuig dat op dinsdagavond van de radar verdween, is gevonden op bijna 100 kilometer van de Pakistaanse kust. Dat meldt de Pakistaanse luchtvaartautoriteit. De vijf bemanningsleden zijn nog steeds spoorloos.
Meerdere schepen en vliegtuigen zijn ingezet om het vliegtuig en de bemanning terug te vinden. Na een zoekactie van twaalf uur werd het wrak gelokaliseerd op 98 kilometer van de Pakistaanse havenstad Ormara.
Het vrachtvliegtuig van de Pakistaanse luchtvaartmaatschappij K2 Airways vertrok dinsdagavond vanuit de Verenigde Arabische Emiraten richting Pakistan. Rond 21.15 uur (lokale tijd) verdween het toestel van de radar. De bemanning had eerder aangegeven problemen te hebben met de navigatie en de luchtverkeersleiding om hulp gevraagd.
Drie minuten later gaven radarsystemen aan dat het vliegtuig snel daalde. Daarna verloor de luchtverkeersleiding het contact.
Volgens K2 Airways waren er twee piloten, twee technici en een ondersteunende medewerker aan boord. Er wordt nog steeds naar hen gezocht.
Top plek om te gaan vliegenquote:Op woensdag 8 juli 2026 17:15 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Wat kan er nou gebeuren joh:
[ afbeelding ]
https://fr24.com/2026-07-07/15:27/20x/KTA1732/408bc3bc
https://en.wikipedia.org/wiki/K2_Airways_Flight_1732
Hmm dat is vreemd...quote:Op woensdag 8 juli 2026 19:00 schreef ACT-F het volgende:
Wrak gevonden!
[..]
https://www.nu.nl/buitenl(...)g-nog-spoorloos.html
Joh, het gaat om de manier van berichtgevingquote:Op woensdag 8 juli 2026 18:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vanaf meer dan 11 kilometer hoogte in zee gedonderd. Dan kun je gevoeglijk wel aannemen dat de inzittenden morsdood zijn.
Slechte aanbieding, ik zou hem weigeren.quote:Op woensdag 8 juli 2026 14:26 schreef DefKu het volgende:
De autoriteiten hebben nog geen officiële mededeling gedaan, maar premier Shehbaz Sharif heeft al wel zijn condoleances aan de nabestaanden aangeboden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |