We gaan gewoon koersen. De Tour is groter dan wat brandjesquote:Op zondag 5 juli 2026 16:10 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Sporza:
Achter de derde etappe van de Tour de France staat een vraagteken. Maandag maakt het peloton de oversteek van Spanje naar Frankrijk, maar de trektocht door de Pyreneeën ligt onder vuur.
Nabij finishplaats Les Angles, een uitsmijter bergop, woedt een hevige bosbrand. De brandhaard heeft al zo'n 1.500 hectare in de as gelegd en zou zich op 70 kilometer van de finish situeren.
De lokale overheidsinstanties zouden vanavond de knoop doorhakken, maar het is dus nog niet zeker of het sportieve feest wel zoals gepland kan plaatsvinden.
Ook de vierde etappe van dinsdag zou niet volledig buiten schot zijn.
Fietsen er maar doorheen anders. Wat een gezeik.quote:Op zondag 5 juli 2026 16:24 schreef Steven184 het volgende:
[..]
We gaan gewoon koersen. De Tour is groter dan wat brandjes
quote:
Ze zullen moeten gaan nadenken over de tour in een andere maand dan juli over 10 tot 20 jaar. Dit soort dingen en ondraaglijke temperaturen gaan alleen maar toenemenquote:Op zondag 5 juli 2026 16:24 schreef Steven184 het volgende:
[..]
We gaan gewoon koersen. De Tour is groter dan wat brandjes
al opgelost zo te zienquote:
Gewoon in de winter ipv de elfstedentocht.quote:Op zondag 5 juli 2026 16:25 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ze zullen moeten gaan nadenken over de tour in een andere maand dan juli over 10 tot 20 jaar. Dit soort dingen en ondraaglijke temperaturen gaan alleen maar toenemen
Of gewoon overdekt met airco's fietsen. Bij het WK voetbal werkt dit ook prima.quote:Op zondag 5 juli 2026 16:25 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ze zullen moeten gaan nadenken over de tour in een andere maand dan juli over 10 tot 20 jaar. Dit soort dingen en ondraaglijke temperaturen gaan alleen maar toenemen
Bassie en Adriaanquote:Op zondag 5 juli 2026 16:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De ploegleiderswagen van UAE en het doodrijden van een half peloton, noem een beter duo.
Mbappe-Olisehquote:Op zondag 5 juli 2026 16:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De ploegleiderswagen van UAE en het doodrijden van een half peloton, noem een beter duo.
Azubuike?quote:
Dat is het vandaag ja.quote:
Hoop niet dat jouw vriendin zoveel gezichtshaar heeft.quote:
duiimspijkersquote:
Fabio is jaloers.quote:Op zondag 5 juli 2026 16:43 schreef capuchon_jongen het volgende:
Kwiat van volwaardig renner naar knechtje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |