abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221225254
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 16:27 schreef DobbyDobby het volgende:

[..]
De rechters in dit land zijn doodziek. Wat een kut land.
Tijdelijk op non actief zetten en een onderzoek starten naar een dergelijke "rechter" lijkt me wel het minste wat je kunt doen.
pi_221225257
quote:
4s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 17:50 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
Ik noem voorbeelden waar het serieus mis gaat, door toedoen van hypocriet vals deugend gedachtegoed.

Jij negeert het maar want jij weet je daar natuurlijk verder ook geen raad mee.
Dit zal voor weinig mensen als verrassend komen.
Links heeft jaren geen meerderheid gehad
Je moet het bij rechts zoeken, met name de VVD
Rechts bakt er geen kut van op dit gebied

Dat negeer jij
  vrijdag 3 juli 2026 @ 17:57:24 #78
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_221225278
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 12:52 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
:') :') :') :') Het slachtoffer heeft meer dagen in onvrijheid doorgebracht dan waar de daders nu toe veroordeeld zijn!

Is het iets nieuws eigenlijk dat "we" overstappen op het afkorten van zowel voor- als achternaam? Het was meestal Jan L. en Piet met de korte A., maar de laatste tijd zie ik steeds meer media spreken over, in dit geval, de heren W.C. en U.K.
Dan weten we de achtergrond van de daders alweer want deze trend mag niet zichtbaar worden in dit land!!! Je kan dat krampachtig proberen te verbergen maar we zijn natuurlijk niet achterlijk 🤪
"Hoka Hey!"
pi_221225554
Je kan me niet wijsmaken dat een inheemse Hollander hier niet gewoon de cel voor was ingegaan. Two tier justice.
Een dag zonder vlees is een dag niet geleefd
pi_221225630
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 12:48 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Het wordt tijd dat we de vrijheid in het opleggen van straffen ernstig gaan beperken voor Nederlandse rechters want men kan er duidelijk niet mee omgaan.

Dan moet de wet behalve een maximale ook een minimale strafmaat gaan geven.
De wet toepassen is het enige waar rechters voor opgeleid zijn maar dat weigeren ze te doen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 19:34:27 #81
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_221225805
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 13:50 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Ik ben niet empathisch voor de daders, het maakt mij alleen niks uit waar ze vandaan komen en de straffen zijn hier te laag
Het is natuurlijk ook niet het allerbelangrijkste in deze zaak
  vrijdag 3 juli 2026 @ 19:42:18 #82
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221225855
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 13:26 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Bij het zoveelste gelazer hier in de drugsoorlog publiceerde één nieuwsmedium per ongeluk dat Mohamed R. en Ouiel l A. weer bezig waren. Binnen een dag waren het ineens M.R. en O.A. (niet el A.!). Gek genoeg heet vrouwenmepper Robert W. altijd wel Robert en de dader van een schietpartij bij een familieruzie G. van V.
en dit dan

quote:
Het CBR wil dat ex-rijschoolhouder Henrie Kamps uit Neede kan worden vastgezet als hij opnieuw medewerkers lastigvalt of rijexamens verstoort.
Privacy bij dit soort misdrijven is overigens onzinnig. De maatschappij moet juist weten wie deze mensen zijn en ze zouden met naam en achternaam en foto gepubliceerd dienen worden.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 19:44:35 #83
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_221225874
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 19:42 schreef BlaZ het volgende:

[..]
en dit dan
[..]
Privacy bij dit soort misdrijven is overigens onzinnig. De maatschappij moet juist weten wie deze mensen zijn en ze zouden met naam en achternaam en foto gepubliceerd dienen worden.
Het is selectieve privacy om bepaalde bevolkingsgroepen uit de criminele wind te houden! In opdracht van.....
"Hoka Hey!"
  vrijdag 3 juli 2026 @ 19:45:55 #84
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221225887
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 14:21 schreef Kickinalfa het volgende:
De enige verklaring voor het ontbreken van een straf lijkt me dat de rechter graag naar fotos van minderjarige meisjes kijkt?
Met name omdat het gaat om de productie van kinderporno natuurlijk. Voor zo'n feit zou een minimumstraf van toch tenminste 10 jaar moeten staan.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 19:47:09 #85
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221225895
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 14:39 schreef Leshy het volgende:
Puur op basis van het artikel klinkt het inderdaad vrij karig, maar ook in deze zaak ben ik benieuwd naar de daadwerkelijke uitspraak van de rechter. Het zal niet de eerste zaak zijn waar de media flink sensationeel over berichten en iedereen van over de zeik gaat, maar waar uit de uitspraak blijkt dat de zaak toch iets genuanceerder ligt of er logische overwegingen aan de uitspraak ten grondslag liggen.

Overigens zie ik in de richtlijn voor strafvordering mensenhandel 2024R008 het volgende:
[..]
Op het moment dat er daadwerkelijk sprake is geweest van seksuele handelingen, gaat de strafeis sowieso wel omhoog, en kunnen daar nog een reeks strafverzwarende omstandigheden bij komen, afhankelijk van de precieze gebeurtenissen.
Er staat dat ze veoordeeld zijn voor het "maken" van kinderporno.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 19:52:04 #86
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221225919
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 16:45 schreef Chillegast het volgende:
Even een paar citaten uit het vonnis:
[..]
[..]
[..]
[..]
Ik vind dit een klap in het gezicht van het slachtoffer. Ik begrijp de uitspraak van de rechter echter ook, en ik vermoed dat die deze uitspraak met tegenzin doet. De rechter moet de wet nu eenmaal toepassen en kan niet anders.

Het echte schrijnende probleem zit 'm in de termijnoverschrijding. Waarom moet het zo lang duren?
Dat is leuk en aardig natuurlijk maar ook een duidelijk fenomeen waarbij de voorkeur naar de dader gaat en niet naar het slachtoffer. En zo'n slachtoffer dat met trauma's achterblijft heeft het nakijken natuurlijk, want daar geven we helemaal niks om.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221225922
Ik ken iemand die met een jonge vrouw een drugs en seksweekend heeft gehad, en dat het meisje achteraf vertelde dat ze het niet gewild had en toen moest hij op de blaren zitten. Vier jaar cel en TBS, zelfs het meisje vond de straf niet nodig, die wilde alleen een schadevergoeding om door te kunnen.

Deze gasten kunnen een minderjarig meisje neuken en hoereren en beelden van maken, en dan zijn ze nog steeds welkom in het buurthuis voor een kopje muntthee.
-nee-
  vrijdag 3 juli 2026 @ 19:56:30 #88
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221225955
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 19:52 schreef Marsenal het volgende:
Ik ken iemand die met een jonge vrouw een drugs en seksweekend heeft gehad, en dat het meisje achteraf vertelde dat ze het niet gewild had en toen moest hij op de blaren zitten. Vier jaar cel en TBS, zelfs het meisje vond de straf niet nodig, die wilde alleen een schadevergoeding om door te kunnen.

Deze gasten kunnen een minderjarig meisje neuken en hoereren en beelden van maken, en dan zijn ze nog steeds welkom in het buurthuis voor een kopje muntthee.
Dit meisje wordt langer dan een weekend vastgehouden en voorbereid voor prostitutie en daarnaast wordt er kinderporno gemaakt. Straffen staan soms op geen enkele manier in verhouding.

Misschien had je kennis ook de rechter kunnen omkopen zoals hier waarschijnlijk gebeurt is.

[ Bericht 4% gewijzigd door BlaZ op 03-07-2026 20:03:53 ]
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 20:02:18 #89
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_221226017
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 13:07 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Het gaat mij om het slachtoffer die hier misschien haar hele leven last van hebben
En of de daders dan uit Utrecht, Persingen of Marakech komen is niet belangrijk
Dit is natuurlijk zeer relevant. Denk bijvoorbeeld aan de grootschalige misbruik van jonge Britse vrouwen en soms zelfs meisjes door voornamelijk Pakistaanse mannen. Juist bij dit soort misdaad is het belangrijk alle factoren mee te nemen om patronen te kunnen zien zoals netwerken, bendes of bijvoorbeeld culturele aspecten die een rol spelen.
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 13:10 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Ja, nou en, gaan we hier dat tering rechtse riedeltje weer krijgen
Misschien moet je jezelf afvragen waarom deze feiten zoveel woede opwekken bij jou? Hoe komt dat?
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_221226210
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 12:59 schreef incel het volgende:
Waren het Utrechters of "Utrechters"?
Wat denk je:

quote:
en voor het maken van kinderporno
pi_221226236
quote:
De rechter veroordeelt de twee mannen voor mensenhandel en voor het maken en in bezit hebben van kinderporno. "Door deze feiten is het gevoel van veiligheid van het slachtoffer, haar vertrouwen in anderen, haar toekomstbeeld en haar gevoel van eigenwaarde ernstig beschadigd", zegt de rechter.
Voeg daar het "vertrouwen in de rechtspraak" ook meteen maar aan toe dan, meneer de rechter.

quote:
Taakstraf
Beide mannen krijgen daarom een gevangenisstraf van 180 dagen opgelegd, waarvan 179 dagen voorwaardelijk. Dit betekent dat ze niet opnieuw in de gevangenis moeten. Dat komt omdat de zaak te lang heeft geduurd.
Wel krijgen de mannen een taakstraf. C. krijgt een taakstraf van 240 uur, K. een taakstraf van 360 uur. De Utrechters moeten samen een schadevergoeding van 5000 euro aan het slachtoffer betalen.
Wat een land is dit aan het worden joh!
  vrijdag 3 juli 2026 @ 20:23:50 #92
168739 Red_85
'echt wel'
pi_221226249
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 18:43 schreef Fleischmeister het volgende:
Je kan me niet wijsmaken dat een inheemse Hollander hier niet gewoon de cel voor was ingegaan. Two tier justice.
En hard ook, wat terecht zou zijn.

Gewoon raar dit.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_221226273
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 20:02 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit is natuurlijk zeer relevant. Denk bijvoorbeeld aan de grootschalige misbruik van jonge Britse vrouwen en soms zelfs meisjes door voornamelijk Pakistaanse mannen. Juist bij dit soort misdaad is het belangrijk alle factoren mee te nemen om patronen te kunnen zien zoals netwerken, bendes of bijvoorbeeld culturele aspecten die een rol spelen.
[..]
Misschien moet je jezelf afvragen waarom deze feiten zoveel woede opwekken bij jou? Hoe komt dat?
Omdat ik het zwaar irritant vind bij elk misdrijf vooral als de dader niet bekend is lees en ik ben niet de enige die het irritant vind,
pi_221226290
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 12:52 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Is het iets nieuws eigenlijk dat "we" overstappen op het afkorten van zowel voor- als achternaam? Het was meestal Jan L. en Piet met de korte A., maar de laatste tijd zie ik steeds meer media spreken over, in dit geval, de heren W.C. en U.K.
Dat komt omdat er te vaak Mohamed K, Rachid F of Ahmed L in de berichtgeving naar voren kwam. Voor de beeldvorming beter om er dan M.K., R.F. of A.L. van te maken. In het kader van onze ogen sluiten.
pi_221226337
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 19:52 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Dat is leuk en aardig natuurlijk maar ook een duidelijk fenomeen waarbij de voorkeur naar de dader gaat en niet naar het slachtoffer. En zo'n slachtoffer dat met trauma's achterblijft heeft het nakijken natuurlijk, want daar geven we helemaal niks om.
Ik ben bang dat de rechter met tegenzin de wet heeft toegepast. Die rechter kan niet anders. Het vonnis is daar ook duidelijk over. Is het rechtvaardig? Zeker niet, en ik vermoed dat de rechter dat ook vindt. Rechters kunnen echter niet naar eigen goeddunken vonnissen maar moeten de wet volgen. Waar de kwalijkheid echt zit is hoe het allemaal zo lang heeft kunnen duren.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 20:52:08 #96
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221226524
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 20:33 schreef Chillegast het volgende:

[..]
Ik ben bang dat de rechter met tegenzin de wet heeft toegepast. Die rechter kan niet anders. Het vonnis is daar ook duidelijk over. Is het rechtvaardig? Zeker niet, en ik vermoed dat de rechter dat ook vindt. Rechters kunnen echter niet naar eigen goeddunken vonnissen maar moeten de wet volgen. Waar de kwalijkheid echt zit is hoe het allemaal zo lang heeft kunnen duren.
Maar ook daar is het erg eenzijdig, mensenrechten worden enkel toegepast ten voordele van daders, niet andersom.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221226543
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 20:52 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Maar ook daar is het erg eenzijdig, mensenrechten worden enkel toegepast ten voordele van daders, niet andersom.
Zo een bewering verdient onderbouwing. Ik geloof er niks van dat dat waar is.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 21:01:44 #98
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221226612
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 20:53 schreef Chillegast het volgende:

[..]
Zo een bewering verdient onderbouwing. Ik geloof er niks van dat dat waar is.
Het is vrij simpel, als een straf onevenredig mild is voor ernstige misdrijven, kan dit de mensenrechten van het slachtoffer schenden doordat het slachtoffer niet voldoende beschermd wordt tegen geweld en zeker in dit geval waar het gaat om in minderjarige vormen te milde straffen voor misbruikers een schending van de verplichting van de staat om hen tegen schade te beschermen.

Precies omdat er hier het geval is van het "maken van kinderporno", dat is een bijzonder zwaar misdrijf en een overschreiding van de termijn staat hier niet in verhouding tot de ernst van de situatie.

Er is ook nog het VN-Verdrag inzake de Rechten van het Kind dat bepaalt dat wanneer kinderen slachtoffer zijn, het rechtssysteem rekening moet houden met hun behoeften en hen moet beschermen tegen herhaald trauma.

De rechter gaat in deze zaak zeer eenzijdig met dit soort rechten om en gaat enkel uit van mensenrechten ten voordele van de dader, terwijl het minderjarige slachtoffer nog even een flinke schop na krijgt.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  vrijdag 3 juli 2026 @ 21:03:45 #99
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_221226643
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 20:26 schreef Cupfighter het volgende:

[..]
Omdat ik het zwaar irritant vind bij elk misdrijf vooral als de dader niet bekend is lees en ik ben niet de enige die het irritant vind,
Je vindt het irritant om een reden. En dat er veel meer mensen zijn dieliever niet hebben dat dit ooit wordt benoemen of bepaalde oververtegenwoordigingen opgemerkt is bekend. Daar zit het probleem ook, zulke mensen kijken liever weg of wijzen naar externe factoren.

Dit punt van gashlighten en politieke correctheid zijn we echter allang voorbij, het is inmiddels zo uit de hand gelopen dat de overton window is geschoven. En dat is een uitstekende ontwikkeling.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_221226668
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 juli 2026 21:03 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je vindt het irritant om een reden. En dat er veel meer mensen zijn dieliever niet hebben dat dit ooit wordt benoemen of bepaalde oververtegenwoordigingen opgemerkt is bekend. Daar zit het probleem ook, zulke mensen kijken liever weg of wijzen naar externe factoren.
Ik snap niet wat het voor een nut heeft steeds hetzelfde in elk topic te zetten
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')