Lollobrigida is gewoon gestopt toch? Ziomek is nog wat jonger, die zou nog terug kunnen komen. Voor haar is het ook haar 2e kind.quote:Op maandag 7 september 2026 17:49 schreef franklop het volgende:
Naast Lollobrigida zien we ook Ziomek dit seizoen niet op het ijs vanwege een zwangerschap
Dat is nogal wat om een heel seizoen te skippen.quote:Op maandag 7 september 2026 17:49 schreef franklop het volgende:
Naast Lollobrigida zien we ook Ziomek dit seizoen niet op het ijs vanwege een zwangerschap
Tsja, die schaatsers hebben 5 maanden nodig om op niveau te komen en dan nog gaan ze een hoop weekjes naar Tenerife gedurende seizoenquote:Op maandag 7 september 2026 18:06 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat is nogal wat om een heel seizoen te skippen.
https://www.schaatsen.nl/(...)30-niet-uitgesloten/quote:Op maandag 7 september 2026 17:54 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Lollobrigida is gewoon gestopt toch? Ziomek is nog wat jonger, die zou nog terug kunnen komen. Voor haar is het ook haar 2e kind.
Ze is nu nog zwanger he. Als ze over 4 maanden bevalt dan zit je al half januari en 2 maanden daarna is seizoen voorbij. In die 2 maanden zal ze niet gelijk helemaal volop gaan trainenquote:Op maandag 7 september 2026 18:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Tsja, die schaatsers hebben 5 maanden nodig om op niveau te komen en dan nog gaan ze een hoop weekjes naar Tenerife gedurende seizoen
quote:234 schaatsers uit Rusland en Wit-Rusland melden zich bij Internationale Schaatsbond voor herintegratie
234 schaatsers uit Rusland en Wit-Rusland hebben zich bij de Internationale Schaatsbond ISU gemeld om onder neutrale vlag mee te doen aan het komende seizoen. Dat heeft de ISU donderdag bekendgemaakt in een persbericht.
Schaatsers uit beide landen waren sinds de Russische inval in Oekraïne in 2022 niet meer welkom bij internationale wedstrijden. Eerder dit jaar maakte de ISU bekend dat de sporters uit Rusland en Wit-Rusland vanaf het seizoen 2026-2027 onder neutrale vlag mogen uitkomen.
Daarvoor gelden wel voorwaarden. De 234 schaatsers worden door de ISU individueel beoordeeld en mogen niet meedoen als ze niet aan de criteria voldoen. Zo worden schaatsers geweerd als ze actief zijn in het leger, tussen 2022 en nu deel hebben genomen aan militaire operaties in de oorlog met Oekraïne, of als ze zich actief en publiekelijk hebben uitgesproken als voorstander van de oorlog.
Announce Jake Jr?quote:Op maandag 14 september 2026 18:28 schreef Remco het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Jutta gaat er sowieso 1 jaar tussen uit.
Beetje zoals op de Belg tijdens een koers waar WVA of Remco niet aan mee doenquote:Op maandag 14 september 2026 18:48 schreef Pino112 het volgende:
Autistisch als de NOS is gaan ze dat elk schaatsweekend bespreken natuurlijk.
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel verrassendquote:Op maandag 14 september 2026 18:28 schreef Remco het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Jutta gaat er sowieso 1 jaar tussen uit.
Ik acht de kans vrij klein dat hij op de tribune zit als Jutta niet meedoetquote:Op maandag 14 september 2026 19:51 schreef Arcee het volgende:
Dus ook een heel seizoen geen Jake Paul-camerashots?
Daar zou ik gelijk voor tekenen. aandachtsvragers heb ik namelijk niets meequote:Op maandag 14 september 2026 19:51 schreef Arcee het volgende:
Dus ook een heel seizoen geen Jake Paul-camerashots?
Dat zou echt een verademing zijn.quote:Op maandag 14 september 2026 19:51 schreef Arcee het volgende:
Dus ook een heel seizoen geen Jake Paul-camerashots?
Als ze over 2 seizoenen bedenkt dat ze toch weer mee wil doen is ze gewoon weer medaillefavoriet bij de Spelen gezien de breedte van het vrouwenschaatsen.quote:Op maandag 14 september 2026 19:50 schreef Marcoss het volgende:
Dat ze komend jaar niet schaatst, is niet verrassend inderdaad. Misschien wel verrassender dat ze niet helemaal haar afscheid aankondigt (maar dat kan het alsnog zijn)
Dit geldt dus voor de NK's en kwalificatietoernooien.quote:Op dinsdag 15 september 2026 09:02 schreef AllesKaputt het volgende:
JAAAAA
Eindelijk worden OZNE BLASTINGECENTEN weer eens goed gebruikt.
En toch ook wel door de kwaliteit van Leerdam zelfquote:Op dinsdag 15 september 2026 09:07 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als ze over 2 seizoenen bedenkt dat ze toch weer mee wil doen is ze gewoon weer medaillefavoriet bij de Spelen gezien de breedte van het vrouwenschaatsen.
Zorg eerst maar eens dat streams fatsoenlijk terug te kijken zijn, voordat je zulke grote woorden over jezelf spreekt.quote:Met de invulling van deze samenwerking hebben we in gezamenlijkheid met onze partners de mogelijkheid om de verschillende doelgroepen online en via social media maximaal te bedienen en te bereiken.
Las het ook net.quote:Op woensdag 16 september 2026 18:23 schreef golfer het volgende:
De TT is vandaag wel weer actueel geworden.
De oud voorzitter van de Koninklijke Vereniging De Friesche Elf Steden Henk Kroes is vandaag op 87 jarige leeftijd overleden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |