Ik niet, als je nu een tijdje niet gevonden of gevolgd wilt worden, wat dan?quote:Op maandag 29 juni 2026 17:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Jazeker. Daarom is heel die wetgeving volslagen achterlijk
Je zou dat in dit geval kunnen classificeren als een vrijwillige verdwijning, hoe vervelend ook voor vrienden en familie. Dan zou je niet alles mogen delen uit privacyoverweging.quote:
In dit specifieke geval moeten ze wel wat delen want wat blijkt;quote:Op maandag 29 juni 2026 17:33 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je zou dat in dit geval kunnen classificeren als een vrijwillige verdwijning, hoe vervelend ook voor vrienden en familie. Dan zou je niet alles mogen delen uit privacyoverweging.
Hoe zit er dan als er serieuze mentale problemen mee spelen als volwassene? En bedoel ik niet iets als laat met mij met rust de komende weken. Maar dat gesprek heeft wel meteen voor gezorgd dat zijn vele omgeving paraat was en hij heeft een geschiedenis met mentale problemen en depressie.quote:Op maandag 29 juni 2026 17:33 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je zou dat in dit geval kunnen classificeren als een vrijwillige verdwijning, hoe vervelend ook voor vrienden en familie. Dan zou je niet alles mogen delen uit privacyoverweging.
Je snap toch wel dat een paar mensen gebruik maken van de mogelijke woordgrappenquote:Op zondag 28 juni 2026 18:50 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit post de schaatsbond:
„Wij zijn enorm geschrokken van het bericht dat Sven Roes wordt vermist”, laat de schaatsbond KNSB in een reactie weten. „Sven maakt deel uit van TeamNL Shorttrack. Wij houden contact met de familie en hopen dat er snel positief nieuws te melden is. Uit privacyoverwegingen gaan we niet in op vragen of speculaties. We wensen de vriendin en familie van Sven heel veel sterkte in deze onzekere periode.”
Dat doen ze niet als ze denken dat iemand een scheve schaats aan het rijden is.
Geen idee, kan me voorstellen dat als men denkt dat een persoon een gevaar is voor zichzelf of de omgeving dat er dan andere regels gelden. Maar je zou zeggen dat men dan al wel uitgelopen zou moeten hebben op welk vliegtuig hij dan gestapt is.quote:Op maandag 29 juni 2026 17:38 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoe zit er dan als er serieuze mentale problemen mee spelen als volwassene? En bedoel ik niet iets als laat met mij met rust de komende weken. Maar dat gesprek heeft wel meteen voor gezorgd dat zijn vele omgeving paraat was en hij heeft een geschiedenis met mentale problemen en depressie.
Zal niet zeggen dat dat kut omstandigheden zijn voor achterblijvers, maar als hij zichzelf niets aan gaat doen zal de politie daar geen werk van maken.quote:Op maandag 29 juni 2026 17:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
In dit specifieke geval moeten ze wel wat delen want wat blijkt;
Hij had net een huis gekocht met vriendin en nog aan het verbouwen. Wel zo handig om te weten ivm vaste lasten en wat er met dat huis moet gebeuren etc
Nee maar wat zijn haar rechten etc dan met dat huis? Complexe materiequote:Op maandag 29 juni 2026 17:50 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Zal niet zeggen dat dat kut omstandigheden zijn voor achterblijvers, maar als hij zichzelf niets aan gaat doen zal de politie daar geen werk van maken.
Haar plicht is om de hypotheek op te hoesten als ze medecontractant is op de lening. Een partner die er vandoor gaat is voor een bank in eerste instantie qua hypothecaire lening geen issue. Die gaan het dan gewoon halen bij diegene die "overblijft". Als dat financieel niet kan zal er (gedwongen) verkocht moeten worden. Dat wordt dan weer lastig omdat ze de handtekening van hem nodig heeft. Dan rest vaak een veiling of ze moet hem juridisch kunnen dwingen op de een of andere manier, maar ben geen jurist.quote:Op maandag 29 juni 2026 17:52 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Nee maar wat zijn haar rechten etc dan met dat huis? Complexe materie
Bizar dat dat allemaal zomaar kan. Zij is de lul lekker is datquote:Op maandag 29 juni 2026 18:30 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Haar plicht is om de hypotheek op te hoesten als ze medecontractant is op de lening. Een partner die er vandoor gaat is voor een bank in eerste instantie qua hypothecaire lening geen issue. Die gaan het dan gewoon halen bij diegene die "overblijft". Als dat financieel niet kan zal er (gedwongen) verkocht moeten worden. Dat wordt dan weer lastig omdat ze de handtekening van hem nodig heeft. Dan rest vaak een veiling of ze moet hem juridisch kunnen dwingen op de een of andere manier, maar ben geen jurist.
Ja, dit! Ik zou woedend zijn in zo’n geval.quote:Op maandag 29 juni 2026 18:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Bizar dat dat allemaal zomaar kan. Zij is de lul lekker is dat
Daar ben ik minder optimistisch over.quote:Op maandag 29 juni 2026 18:08 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Om zelfmoord te plegen hoef je niet naar het buitenland, dat moet toch deels een opluchting zijn voor de naasten.
Hopelijk gewoon aan het zeevissen in Thailand.
Of hij vlucht naar een andere vrouw omdat het te benauwd wordt voor hem in zijn relatie.quote:Op maandag 29 juni 2026 18:42 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Daar ben ik minder optimistisch over.
Als je nooit meer gevonden wil worden ga je naar een afgelegen plek waar niemand komt. In Nederland heb je dat bijna niet.
Maar ik hoop met je mee.
Het schijnt best vaak te gebeuren. Lekker makkelijk en verantwoordelijkheden ontlopen.quote:Op maandag 29 juni 2026 18:45 schreef pmponer het volgende:
Ja maar daar is waar je voor tekende. Dat je volledig verantwoordelijk bent voor die afgegeven lening.
En inderdaad lullig als je mede ondertekenaar er dan gewoon vandoor gaat.
Ja, ik vind het (gelukkig) bijzonder. En extra lullig richting de ex-partner.quote:Op maandag 29 juni 2026 18:49 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Het schijnt best vaak te gebeuren. Lekker makkelijk en verantwoordelijkheden ontlopen.
Anekdotisch maar ken wel een voorbeeld van iemand die naar het buitenland ging speciaal om daar zelfmoord te plegen.quote:Op maandag 29 juni 2026 18:08 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Om zelfmoord te plegen hoef je niet naar het buitenland, dat moet toch deels een opluchting zijn voor de naasten.
Hopelijk gewoon aan het zeevissen in Thailand.
Als het dan toch moet kan je er maar beter een beetje van genieten ook. Bergje, wijntje, ondergaande zon, paar krekels op de achtergrond, ik snap het wel.quote:Op maandag 29 juni 2026 18:52 schreef Halcon het volgende:
[..]
Anekdotisch maar ken wel een voorbeeld van iemand die naar het buitenland ging speciaal om daar zelfmoord te plegen.
In de Niagarawaterval duiken.quote:Op maandag 29 juni 2026 19:18 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Als het dan toch moet kan je er maar beter een beetje van genieten ook. Bergje, wijntje, ondergaande zon, paar krekels op de achtergrond, ik snap het wel.
quote:Op maandag 29 juni 2026 18:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Bizar dat dat allemaal zomaar kan. Zij is de lul lekker is dat
Tja los van het begrijpelijke sentiment houdt het financieel recht daar geen rekening meequote:Op maandag 29 juni 2026 18:35 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, dit! Ik zou woedend zijn in zo’n geval.
Wie weet heeft hij nog een schatje ergens in het buitenland.
Na 2 dagen moet dat al?quote:Op maandag 29 juni 2026 17:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
In dit specifieke geval moeten ze wel wat delen want wat blijkt;
Hij had net een huis gekocht met vriendin en nog aan het verbouwen. Wel zo handig om te weten ivm vaste lasten en wat er met dat huis moet gebeuren etc
Zoiets is pas relevant na 5 jaarquote:Op maandag 29 juni 2026 17:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
In dit specifieke geval moeten ze wel wat delen want wat blijkt;
Hij had net een huis gekocht met vriendin en nog aan het verbouwen. Wel zo handig om te weten ivm vaste lasten en wat er met dat huis moet gebeuren etc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |