Ga jij wel eens naar een festival?quote:Op donderdag 25 juni 2026 20:59 schreef hemarookworst het volgende:
Ik verwacht dat het laatste uurtje dat ze de tent helemaal kapot draaien
Ik dacht veel streamen. Kan mij vaag herrineren dat ik je het een keer heb zien typen dat je ging. Maar wist het niet meer zekerquote:
van deze stream was ik vorig jaar nog geweestquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:05 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik dacht veel streamen. Kan mij vaag herrineren dat ik je het een keer heb zien typen dat je ging. Maar wist het niet meer zeker
ALs ik soms iets voorbij komen van festivals, als ik die drukte dan zie dan ben ik verbaasd omdat ik dacht jij niet van drukte houdt.quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:06 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
van deze stream was ik vorig jaar nog geweest
Ja maar is een andere soort drukte, met een voorspelbare tijdschema en iedereen komt voor het zelfde en beweegt op zelfde ritme, en het is muziek waar ik van hou. Dat is anders dan gewone drukte op straatquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:08 schreef Dotteke het volgende:
[..]
ALs ik soms iets voorbij komen van festivals, als ik die drukte dan zie dan ben ik verbaasd omdat ik dacht jij niet van drukte houdt.
Als je er zelf geen last van hebt is dat moeilijk te begrijpenquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:11 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Ja maar is een andere soort drukte, met een voorspelbare tijdschema en iedereen komt voor het zelfde en beweegt op zelfde ritme, en het is muziek waar ik van hou. Dat is anders dan gewone drukte op straat
Hello Marioquote:
Lol de warmte moet je dan maar denkenquote:
Hey Mario.quote:
Had het gelezenquote:
quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:21 schreef hemarookworst het volgende:
die drie kleuren van raketijsjes zijn wel toepasselijk met de weercodes
quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:21 schreef hemarookworst het volgende:
die drie kleuren van raketijsjes zijn wel toepasselijk met de weercodes
Ik open zelden een topic buiten DTS, maar ik wilde het luchtig proberen te houden, ondanks de ernst van de situatie.quote:
Je had het hier toch verteld? Denk dat ze in KLB niet eens weten wie je bentquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:23 schreef DJMO het volgende:
[..]
Ik open zelden een topic buiten DTS, maar ik wilde het luchtig proberen te houden, ondanks de ernst van de situatie.
Will Atkinson & Nifra. De laatste ken jij vast wel.quote:Op donderdag 25 juni 2026 20:59 schreef hemarookworst het volgende:
Ik verwacht dat het laatste uurtje dat ze de tent helemaal kapot draaien
de eerste ook, die draait morgen op defqon1 en dag daarna is die weer solo terug op lumiquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:24 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Will Atkinson & Nifra. De laatste ken jij vast wel.
Haha, @Netsplitter en @capuchon_jongen kennen mij wel hoor. Ik verwacht dan ook een seal of approvalquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:23 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Je had het hier toch verteld? Denk dat ze in KLB niet eens weten wie je bent
Okequote:Op donderdag 25 juni 2026 21:26 schreef DJMO het volgende:
[..]
Haha, @:netsplitter en @:capuchon_jongen kennen mij wel hoor. Ik verwacht dan ook een seal of approval
En er zijn ook nog altijd users in DTS die het niet hebben meegekregen. Die link was eigenlijk vooral voor hun bedoeld.quote:
Ik ken die nog als duo met Bas.quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:26 schreef hemarookworst het volgende:
eigenlijk jammer dat Ram niet draait op Defqon1, hij draaide daar vroeger wel en heeft op Lumi ook sets met hardtrance claaiscs gedraaid
Maakt ook niet uit toch, je moet doen wat goed voor je voeltquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:29 schreef DJMO het volgende:
[..]
En er zijn ook nog altijd users in DTS die het niet hebben meegekregen. Die link was eigenlijk vooral voor hun bedoeld.
Bloedheetquote:
Ik mijzelf ook nietquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:37 schreef gebrokenglas het volgende:
Hier in het noorden is het een stuk koeler. Ik benijd jullie niet.
Tijd gaat snel Mario. 7 jaar alweer.quote:Op donderdag 25 juni 2026 21:45 schreef mario390 het volgende:
Vor 7 Jahren deze week hadde ik en schwere week
Ja, dat geloof ik graag. Sterkte Marioquote:Op donderdag 25 juni 2026 21:45 schreef mario390 het volgende:
Vor 7 Jahren deze week hadde ik en schwere week
Lekker voor als je in bed ligt lijkt mijquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:07 schreef StevenHyde het volgende:
Ja is in zo'n lap. Beetje lastig uitleggen. Die zuigt vol met water en doe je dan in de diepvries en dat wordt ijs. Wel lekker ff ja
Zekers, slapen weer met zijn 3en beneden op matrassen. Als ik de slaap niet kan vatten dan ga ik Nederland nog even kijken maar hoop dat ik kan slapen want moet morgen gewoon weer werken.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:08 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lekker voor als je in bed ligt lijkt mij
Is een goed idee, ik overweeg ook om op de bank te gaan slapenquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:09 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Zekers, slapen weer met zijn 3en beneden op matrassen. Als ik de slaap niet kan vatten dan ga ik Nederland nog even kijken maar hoop dat ik kan slapen want moet morgen gewoon weer werken.
Ja scheelt hier wel wat graden met boven. Zijn van plan dit tm zaterdag-zondag nacht te gaan doen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Is een goed idee, ik overweeg ook om op de bank te gaan slapen
Nadeel is dat ik niet met matrassen kan gaan slepen, dus kijk wel hoe het op de bank gaatquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:13 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Ja scheelt hier wel wat graden met boven. Zijn van plan dit tm zaterdag-zondag nacht te gaan doen.
Je moet er toch maar iedere dag aan denken.quote:
Ik van het gezeik eroverquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:30 schreef Dotteke het volgende:
Ben nu wel klaar met al die waarschuwingen over het weer, je wordt er helemaal knettergek van.
Dan hebben we beide watquote:
quote:
quote:
HerenBolkquote:
najaaaquote:Op donderdag 25 juni 2026 23:35 schreef Fogel het volgende:
Merk er niks van. Graad of 12-14 en regen. Prefect
Bah dat lijkt wel oktober novemberquote:Op donderdag 25 juni 2026 23:35 schreef Fogel het volgende:
Merk er niks van. Graad of 12-14 en regen. Prefect
quote:
Is het daar niet te warm voor ?quote:
Ik denk er hard over om aan het ziekenhuis te vragen of ze me van september tot en met maart in coma willen houden, om de herfst depressie te ontlopenquote:Op donderdag 25 juni 2026 23:38 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Bah dat lijkt wel oktober november
Ja. Helaas de miserabele leeftijd van 47 bereikt. Zit aan de goede kant van de 50, maar aan de verkeerde kant van de 45quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |