https://www.telegraaf.nl/(...)al-af/157543012.htmlquote:’Britse premier Starmer treedt mogelijk maandag al af’
De Britse premier Keir Starmer gaat naar verwachting maandag aftreden, meldt de Britse krant The Observer. Eerder berichtten media al dat hij dit weekend een keuze zou maken over het voortzetten van zijn premierschap. Volgens The Observer is Starmer tot de conclusie gekomen dat zijn positie onhoudbaar is.
Een regeringsbron liet na het nieuws van The Observer aan persbureau Reuters weten dat Starmer „zich volledig op zijn werk blijft concentreren”. Starmer kwam onder meer onder vuur te liggen vanwege het aanstellen van de omstreden Peter Mandelson als ambassadeur in de Verenigde Staten.
Afgelopen week boekte zijn rivaal Andy Burnham een lokale verkiezingswinst, waardoor die Starmer kan uitdagen om het premierschap over te nemen. Burnham kan volgens zijn aanhangers rekenen op de steun van 201 parlementariėrs, meldt The Observer.
Starmer zou dit weekend gesprekken hebben gevoerd met belangrijke figuren binnen de Britse politiek en zijn partij Labour. Hij probeert de rust te bewaren bij zijn aftreden, zeggen anonieme bronnen binnen Labour die The Observer sprak.
Wat heeft het voor zin om aan te blijven?quote:Op zondag 21 juni 2026 08:06 schreef tesssssssss het volgende:
...en laat hij dan die andere mensen met de rotzooi zitten?
Wordt waarschijnlijk opgevolgd door deze meneer:quote:Op zondag 21 juni 2026 08:06 schreef tesssssssss het volgende:
...en laat hij dan die andere mensen met de rotzooi zitten?
Truequote:Op zondag 21 juni 2026 09:41 schreef Mikeytt het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
Het alternatief is overigens net zo erg hoor. Het is niet alsof Labour beleid nu zal omslaan
Gewoon een andere verpakking.quote:Op zondag 21 juni 2026 09:41 schreef Mikeytt het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
Het alternatief is overigens net zo erg hoor. Het is niet alsof Labour beleid nu zal omslaan
Moraal van het verhaal is dat het land iemand nodig had die echt geloofde in Brexit. Geen van deze figuren wou de EU echt verlaten met als gevolg dat het VK nog vastzit aan bepaalde elementen van de EU. Daar komt nog bij dat geen van die figuren heeft begrepen dat Brexit grotendeels een stem was tegen immigratie.quote:Op zondag 21 juni 2026 09:20 schreef Falco het volgende:
Cameron, May, Johnson, Truss, Sunak en nu Starmer.
En dat allemaal omdat 52 procent dacht dat een Brexit een strak idee was.
My name is Borisquote:Op zondag 21 juni 2026 09:20 schreef Falco het volgende:
Cameron, May, Johnson, Truss, Sunak en nu Starmer.
En dat allemaal omdat 52 procent dacht dat een Brexit een strak idee was.
Ja, maar het alternatief is niet veel beter. De poppetjes zijn niet het probleem, het is die ruggengraatloze labour partij.quote:Op zondag 21 juni 2026 08:38 schreef thedeedster het volgende:
Dat gaan veel mensen in het VK vieren.
Ja dit.quote:Op zondag 21 juni 2026 11:14 schreef Jahr00n het volgende:
Het beste is nu een hoogopgeleide dictator die een paar jaar orde op zaken komt stellen. Daarna nieuwe verkiezingen het land opnieuw opbouwen.
Je ziet bepaalde tendensen bij verschillende Europese landen terug; VK, Frankrijk, Duitsland, Nederland. Benieuwd waar dit toe gaat leiden.quote:Op zondag 21 juni 2026 11:12 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ja, maar het alternatief is niet veel beter. De poppetjes zijn niet het probleem, het is die ruggengraatloze labour partij.
Hopelijk geen fascistische shitzooi..quote:Op zondag 21 juni 2026 11:25 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Je ziet bepaalde tendensen bij verschillende Europese landen terug; VK, Frankrijk, Duitsland, Nederland. Benieuwd waar dit toe gaat leiden.
Moet links eens gaan luisteren naar de sluimerende meerderheid die de influx van kansloosheid en alle negatieve effecten daarvan op de samenleving zat is.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |