Jank teamquote:
Neequote:Op zondag 14 juni 2026 16:20 schreef Weltschmerz het volgende:
Zou Hamilton nog een betekenisvolle straf krijgen?
Heeft al een seconde gepakt op Norris.quote:Op zondag 14 juni 2026 16:20 schreef HiDiHo het volgende:
Toch triest dat Max al de hele race in de vrije lucht rijdt en geen seconde inhaalt
Als je het over het yellow flag infringement dingetje hebt, dat was al no further action.quote:Op zondag 14 juni 2026 16:20 schreef Weltschmerz het volgende:
Zou Hamilton nog een betekenisvolle straf krijgen?
De afgelopen rondes is die al 2 seconden op Norris ingelopen?quote:Op zondag 14 juni 2026 16:20 schreef HiDiHo het volgende:
Toch triest dat Max al de hele race in de vrije lucht rijdt en geen seconde inhaalt
Loopt dat beroep van Red Bull over die "sterkste motor" nog? Dan kan het ook zijn dat ie moet laten zien dat de Merc's meer vermogen hebbenquote:Op zondag 14 juni 2026 16:20 schreef HiDiHo het volgende:
Toch triest dat Max al de hele race in de vrije lucht rijdt en geen seconde inhaalt
Ja dit gaat te soepeltjes voor een Ferrari Plan C ...quote:
We are checking.quote:
Mag hopen dat ie er meer dan 1 gevonden heeft.quote:
1 race maakt nog geen WK.quote:
Leuker dan een overwinning voor Sjorsquote:Op zondag 14 juni 2026 16:23 schreef Questular het volgende:
Hoe leuk zou een overwinning voor Lewis zijn
alleen al omdat Merc dit jaar niet alle races wintquote:Op zondag 14 juni 2026 16:23 schreef Questular het volgende:
Hoe leuk zou een overwinning voor Lewis zijn
Max had even een opleving met snelste ronde maar.........het scheelt tienden/honderdste per rondenquote:Op zondag 14 juni 2026 16:21 schreef LTVDK het volgende:
[..]
De afgelopen rondes is die al 2 seconden op Norris ingelopen?
Pakt weer 0,7 op Norris afgelopen ronde?quote:Op zondag 14 juni 2026 16:24 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Max had even een opleving met snelste ronde maar.........het scheelt tienden/honderdste per ronden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |