Wat de huidige toestand van die kabels is. Hoe zie je of een begraven kabel nog wel netjes ligt zonder 'm op te graven?quote:Op zaterdag 11 juli 2026 22:18 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Waar kabels liggen? Mag hopen dat dat is gedocumenteerd?
Ja, niet.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 22:43 schreef James1988 het volgende:
[..]
Wat de huidige toestand van die kabels is. Hoe zie je of een begraven kabel nog wel netjes ligt zonder 'm op te graven?
Klopt, je kunt een soort echolocatie doen, maar of je daar dit soort problemen mee vindt, dat vraag ik me af.quote:Op zondag 12 juli 2026 23:16 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Ze kunnen met bepaalde meetapparatuur wel een paar dingen uitvinden en ze kunnen zelfs zien op welke plek dat ongeveer moet zitten. Als er echter geen demping is maar alleen problemen met bijvoorbeeld een gare mantel dan kom je daar heel slecht achter.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 15 juli 2026 15:03 schreef Adrie072 het volgende:
Video toont hoe goederentrein vast komt te zitten tijdens bosbrand in Canada
In Canada is een goederentrein vast komen te zitten tijdens een bosbrand in de provincie Ontario. Op de beelden is te zien hoe de trein omsingeld is door vuur. De bemanning zou te voet ontsnapt zijn. Er zou niemand gewond zijn geraakt.
Weet alleen niet hoe die video hierin te krijgen, dus zo maar.
https://www.demorgen.be/s(...)tenlanders~b9a760bb/
Zo lastig is het toch niet om de tas op schoot te nemen als iemand vraagt om naast je te mogen zitten?quote:Op woensdag 15 juli 2026 10:08 schreef DeaDLocK2K het volgende:
NS voert strafkamp in als je je tas niet op schoot houdt maar op de lege plek naast je zet. In één van de nieuwsberichten jubelden ze over het succes van de stiltecoupé.
Leugenaars én wereldvreemd dus. Knappe HC die dat gaat handhaven in een lege coupé. Wat voor fucking maatschappij willen we in wonen dat er voor ieder wissewasje een hele regel moet komen.
Spreek ik Frans ofzo? Je mag je tas niet meer naast je hebben ook al is de coupé leeg.quote:Op woensdag 15 juli 2026 20:40 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Zo lastig is het toch niet om de tas op schoot te nemen als iemand vraagt om naast je te mogen zitten?
Non. Had het wel gelezen, maar leeg of vol, de regel is belachelijkquote:Op woensdag 15 juli 2026 20:43 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Spreek ik Frans ofzo? Je mag je tas niet meer naast je hebben ook al is de coupé leeg.
Het schijnt dat sommige mensen hun tas niet weg willen halen als er geen plek meer. Dat soort types wens ik toch echt gloedvol de tering.quote:Op woensdag 15 juli 2026 20:44 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Non. Had het wel gelezen, maar leeg of vol, de regel is belachelijk
tsja, dat soort lui mogen wel het deksel op de neus krijgenquote:Op woensdag 15 juli 2026 22:18 schreef Duvel het volgende:
[..]
Het schijnt dat sommige mensen hun tas niet weg willen halen als er geen plek meer. Dat soort types wens ik toch echt gloedvol de tering.
Minder goede van de redacteur. "Internationale trein"quote:Op woensdag 15 juli 2026 22:54 schreef Peterselieman het volgende:
Goede actie van de conducteur
https://www.ad.nl/buitenl(...)supermarkt~a67160ff/
Ja en dat flikkeren we na afloop ook gewoon in de sloot. Maar oh oh wat is AI slecht voor het milieu.quote:Op woensdag 15 juli 2026 23:55 schreef derLudolf het volgende:
Oh wat je AI rant betreft, ik zag hier laatst een spandoek hangen voor een feest van de Landjugend. Gewoon met een spuitbus gekliederd op aan elkaar genaaide oude lakens.
Ik vond het wel verfrissend om te zien, eindelijk niet zo'n poster als alle anderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |