Samen met Post halen ze gewoon weer het A-team(lol)quote:Op zaterdag 4 juli 2026 08:40 schreef franklop het volgende:
Leons speelt in de summer league nog mee bij de Warriors, vannacht mocht hij starten en wonnen ze
quote:Op zaterdag 4 juli 2026 14:10 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Samen met Post halen ze gewoon weer het A-team(lol)
Die zag ik niet aankomenquote:Op maandag 6 juli 2026 16:11 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[ x ]
Quinten heeft de jackpot genot.
Niemand denk ik. Ik gun het hem van harte, maar vond hem erg matig de 2e helft van afgelopen seizoen.quote:
Alleen het eerste jaar is gegarandeerd aldus een bron.quote:Op maandag 6 juli 2026 16:11 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[ x ]
Quinten heeft de jackpot genot.
quote:Only the first season of Quinten Post’s three-year, $30 million offer sheet from
Memphis is guaranteed, per sources. Yet there are ~$1.3M in unlikely incentives each season if Post were to make an All-Defense Team, so that extra money would count against the Warriors’ apron salary regardless of whether Post earns those accolades. Tricky provision Golden State has to consider before matching.
Interessant dat het dus geen max-max-max deal is, maar ruimte laat voor roleplayersquote:
Je moet haast wel als sterspeler nu met die 2nd apron.quote:Op maandag 13 juli 2026 09:35 schreef peasant het volgende:
[..]
Interessant dat het dus geen max-max-max deal is, maar ruimte laat voor roleplayers
Uiteindelijk 23 (p) en 10 (r). Vorige pot 10 en 9 en daarvoor 16-11.quote:Op maandag 13 juli 2026 23:36 schreef DrMarten het volgende:
Mast even 13 punten 6 rebounds in 12 minuten speeltijd in de eerste helft. Staat lekker te ballen. Die laat zich wel zien in de Summer league
Ik kijk nu even, zie hem voor het eerst 7'3 langerd. Lompere motoriek zoals wel vaker bij zulke lange spelers. Vergeet je soms als je Wemby regelmatig hebt zien spelen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 15:26 schreef GotenSSJ het volgende:
Presti lijkt een megablunder te hebben begaan met die Aday Mara als de 12de pick. Die gozer kan er tot nu toe, in Summer League, echt geen klote van.
Best knap in een diepe draft en veel spelers die in Summer League prima spelen.
Speelde wel z’n eerste goede pot nu, werd ook wel tijd.quote:Op woensdag 15 juli 2026 03:14 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ik kijk nu even, zie hem voor het eerst 7'3 langerd. Lompere motoriek zoals wel vaker bij zulke lange spelers. Vergeet je soms als je Wemby regelmatig hebt zien spelen.
Zag gisteren wat van Caleb Wilson van de Bulls. Een soort KG is dat. Men zei ook al dat er verbazing was dat de Grizzlies Boozer hadden genomen met hun 3e pick ipv Wilson die dus 4e was.
Wel geblokt bijzijn gamewinning shot pogingquote:Op dinsdag 14 juli 2026 11:57 schreef Salina het volgende:
[..]
Uiteindelijk 23 (p) en 10 (r). Vorige pot 10 en 9 en daarvoor 16-11.
Lekker bezig inderdaad. Zou leuk zijn, weer een Nederlander bij de Pacers.![]()
Klootzak Draymond gaat weer mensen neer slaan zo te zien.quote:Draymond has words for Yaxel: “I think the pitch is pointless… Training camp is coming soon and you know, got to reign the rookie in a little bit. You know, teach him a few things… And I think you all know why I’m hinting at training camp. It’ll get here soon enough, Yax. Enjoy all your media.”
Nog steeds contract niet verlengd omdat die tevergeefs wacht op Leflikker.quote:Op vrijdag 17 juli 2026 19:46 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Klootzak Draymond gaat weer mensen neer slaan zo te zien.
Hij had wel mooie woorden voor Post!quote:Op vrijdag 17 juli 2026 19:46 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Klootzak Draymond gaat weer mensen neer slaan zo te zien.
Mooi klote die 2nd apronquote:
Gaan nog merken hoe belangrijk hij was voor hun verdediging. Aanvallend was het wel een tikkeltje minder de afgelopen tijd.quote:Op zondag 19 juli 2026 20:12 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Mooi klote die 2nd apron![]()
Dort is natuurlijk veel meer waard dan drie 2nd round picks. End of an era wel, nu is enkel SGA nog over van die rebuild jaren.
Wel een voordeel dat Cason Wallace bijna net zo goed, zo niet beter, is verdedigend en aanvallend geen zwart gat is.quote:Op zondag 19 juli 2026 20:20 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Gaan nog merken hoe belangrijk hij was voor hun verdediging. Aanvallend was het wel een tikkeltje minder de afgelopen tijd.
Hij denkt in het oosten heb ik iets meer kans ver te komen. eerst maar zien hoe lang Embiid heel is.quote:Op vrijdag 24 juli 2026 17:37 schreef PowerLoungen het volgende:
[ x ]
De oude GSW GM die weg werd gejaagd heeft dit geregeld lol.
Maar het Oosten is nu zwaarder dan het 2 team westen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 00:21 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Hij denkt in het oosten heb ik iets meer kans ver te komen. eerst maar zien hoe lang Embiid heel is.
Opa zou wellicht racistisch zijn, al dus Trumpquote:
Typische narcistische Trump reactie....Lebron wil niet met me golven, dus dan is hij waarschijnlijk racistisch.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 06:16 schreef Max23 het volgende:
[..]
Opa zou wellicht racistisch zijn, al dus Trump
https://www.ad.nl/buitenl(...)istisch-is~ad9d4502/
Updates over het vlaggetjequote:Quinten Post gooide afgelopen seizoen hoge ogen in de NBA, maar in zijn kielzog werken vier andere Nederlanders hard aan hun eigen doorbraak in de sterkste basketbalcompetitie ter wereld: Malevy Leons, Tristan Enaruna, Rienk Mast en Jesse Edwards.
De NBA werd opgericht in 1946. Sindsdien maakten slechts tien Nederlanders minuten in de Amerikaanse basketbalcompetitie. Vier van de tien maakten hun debuut in de afgelopen twee jaar. Leons werd in 2024 de zevende Nederlander ooit in de NBA. Niet lang daarna volgden Post, Edwards en Enaruna.
Op dit moment zijn er drie Nederlanders met kans op speeltijd in de NBA: Post, Leons en Enaruna. Mast heeft wel een contract bij Indiana Pacers, maar mag alleen voor het opleidingsteam uitkomen. Edwards heeft in Milwaukee niet kunnen overtuigen en stelt zijn NBA-droom even uit door een gokje te wagen in Europa.
Big man in Memphis
Post verruilde Golden State Warriors afgelopen zomer voor Memphis Grizzlies. De 2,13 meter lange Amsterdammer heeft de afgelopen jaren naam gemaakt in de VS en tekende een driejarig contract ter waarde van ruim 26 miljoen euro in Tennessee.
"Financieel kon ik dit niet laten liggen, maar ook sportief is dit een gave kans. Het team is heel jong", zegt Post, die bij de ervaren Golden State Warriors te maken had met sterren als Stephen Curry en Draymond Green, die diep in de dertig zijn.
"Daar was de pikorde wel duidelijk. Bij Memphis wordt een nieuw team gebouwd en dat biedt veel kansen om mezelf verder te bewijzen in de NBA."
De miljoenendeal brengt geen extra druk met zich mee, zegt Post. "Het eerste jaar van mijn deal is gegarandeerd en dat is prachtig, maar het tweede en derde jaar niet. Dus ik wil me gewoon binnen de organisatie bewijzen en laten zien dat ik het waard ben. Het doel is om drie jaar in Memphis te blijven en deze deal uit te spelen."
Door zijn vertrek bij de Warriors laat Post zijn maatje Leons achter in San Francisco. Leons heeft een zogeheten two way contract. Daarmee kom je in principe uit voor het opleidingsteam, maar kun je ook opgeroepen worden voor het vlaggenschip. Daardoor maakte Leons in de slotfase van vorig seizoen al flink wat NBA-minuten.
De 26-jarige IJmuidenaar geniet van alles wat hem overkomt met het sterrenensemble van de Warriors: "Als 'Steph' (Curry, red.) iets zegt, dan moet het wel belangrijk zijn. Ik zit dan stil in mijn hoek en probeer zoveel mogelijk op te pikken van wat hij zegt."
Leons' situatie is vergelijkbaar met die van Enaruna, die een two way contract heeft bij Cleveland Cavaliers en werkt met basketbalgrootheid James Harden.
Enaruna vol vertrouwen in Cleveland
Enaruna speelde afgelopen seizoen negen wedstrijden voor de Cavaliers en maakte in het laatste reguliere NBA-duel vijftien punten.
De geboren Almeerder barst van het zelfvertrouwen en kijkt uit naar aankomend seizoen. Sterker nog, hij stevent naar eigen zeggen af op een volwaardig NBA-contract.
Enaruna kwam vanwege medische redenen niet in actie tijdens de NBA Summer League, een competitie tijdens de zomer waarin talenten en rookies de kans krijgen om zich te bewijzen. "Ik ben weer fit en werk nu naar preseason toe en hoop dan zo snel mogelijk dat volwaardige contract te bemachtigen."
Mast blijft hopen
Wie wel de Summer League speelde en veel indruk maakte, was Mast. Hij trad afgelopen zomer bij Indiana Pacers in de voetsporen van Rik Smits, de Nederlander met de meeste NBA-wedstrijden op zijn palmares. De 25-jarige Groninger mocht zich in Indiana bewijzen en speelde zich nadrukkelijk in de kijker.
Mast stond meermaals bovenaan het scoreformulier, maar werd vooralsnog niet beloond met een two way contract. Toch geeft hij niet op. "Ik ga vol voor mijn NBA-droom", zegt hij. "Ik ben op de radar. Als ik in preseason de lijn doortrek die ik deze zomer heb ingezet, dan verwacht ik rond Kerst nieuwe kansen."
Gokje Edwards
Edwards verdween na zijn debuut bij Minnesota Timberwolves in 2024 vrij vlot van het NBA-toneel. De 26-jarige Amsterdammer sloot deze zomer aan bij Milwaukee Bucks, maar kon de clubleiding niet overtuigen. Aankomend seizoen draagt hij het tenue van het onlangs opgerichte BC Rome SPQR.
Mede-eigenaar van die club is de superster van Los Angeles Lakers: Luka Doncic. Het is als het ware een gok, erkent Edwards, die voorlopig slechts twee teamgenoten heeft. "Het kan geweldig worden, maar het kan ook de andere kant opvallen. Je kunt het zien als uitstel van mijn NBA-droom."
Zal je nog wel meer lezen omdat zijn losereigenaar en organisatie toch niks doen voor hem.quote:Op maandag 3 augustus 2026 07:07 schreef Hathor het volgende:
De Celtics schijnen achter Curry aan te zitten lees ik nu al een paar keer in het geruchtencircuit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |