Bedoel je daarmee snelwegen blokkeren?quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:02 schreef Gia het volgende:
[..]
En demo die uit de hand loopt is niet als zodanig gepland en het is heel jammer als dat gebeurt. Echter vanuit links zijn er demonstraties die er op gericht zijn om maatschappelijke onrust te veroorzaken en de maatschappij te ontwrichten. Dit is een vooropgezet plan.
Ik geloof niet dat iemand DAT doet. Misschien een enkeling, maar niet de rechtse politiek.quote:Op woensdag 3 juni 2026 13:37 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Wat wil je nou bewijzen? Ik kan ook wel iets roepen en daar dan tien voorbeelden van aanhalen. Dat betekent nog niet dat dat de dominante discussie in onze maatschappij is.
Nog los van ervan dat ik het een beetje onvergelijkbaar vind. Pleiten voor een een etnisch zuivere staat en het willen deporteren van mensen "die hier niet horen" om je staat etnisch zuiver te houden vind ik wel iets anders dan nadenken over hoe je dingen wat toegankelijker kan maken voor een divers publiek, dat ook een afspiegeling van de samenstelling van de samenleving is.
en spoorrails bezetten, universiteiten bezetten en vernielen en ga zo maar door.quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee snelwegen blokkeren?
Maar toch groter dan bij autochtonen.quote:Op woensdag 3 juni 2026 13:39 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
De kans dat een willekeurige asielzoeker een crimineel is is nog steeds ontzettend klein.
Dat gebeurt aan de lopende band. Dat hele remigratiecircus van Eva heeft precies dat als doel: zorgen dat Europa Europees blijft door van de de mensen af te komen die volgens hun hier niet vandaan komen. Lidewij de Vos heeft het vorige week zelfs nog in de kamer genoemd. Waar ze dan zelfs nog bij riep dat ze er ook niks aan kan doen dat de oorspronkelijke Nederlander nu eenmaal blank is.quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:07 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat iemand DAT doet. Misschien een enkeling, maar niet de rechtse politiek.
Als dit geen goed voorbeeld is waarom haal je dan zelf de studenten protesten over Palestina aan als voorbeeld? Daar kwamen ook allemaal groeperingen van buiten de UvA op af om mot te schoppen. De mensen die daar zijn opgepakt voor vernielingen waren ook lang niet allemaal studenten op de UvA.quote:Op woensdag 3 juni 2026 13:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Het is geen goed voorbeeld omdat maatschappelijke onrust geen vooropgezet plan was. Dat dit tot onrust leidde kan de organisatie niets aan doen.
Maar goed, lijkt me evident dat er wel steeds meer maatschappelijke onrust vanuit (extreem) rechts gaat komen, aangezien er maar geen eind komt aan de ongebreidelde groei van AZC's en de aanvoer van nog meer asielzoekers. We gaan ze nu zelfs ophalen!!
Ik heb de handelingen van de plenaire zitting in de Tweede Kamer er even bij gepakt. Het ging me om dit citaat:quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:07 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat iemand DAT doet. Misschien een enkeling, maar niet de rechtse politiek.
quote:Mevrouw De Vos (FVD):
Ik wil het wel met alle plezier nog een keer herhalen. Wij willen graag dat Nederland Nederlands blijft. Daarmee bedoelen we dat de mensen die hier van oorsprong wonen zich thuis blijven voelen in Nederland en in de meerderheid blijven in Nederland. Dat dat van oorsprong blanke mensen waren, is een feitelijke constatering, maar dat heeft verder met het doel dat wij nastreven niet zo heel veel te maken. Dat is mijn reactie geweest op deze vraag. Ik wil dat met alle plezier nog een keer herhalen, maar ik snap niet zo goed waarom die vraag iedere keer opnieuw moet worden gesteld.
Deze voorbeelden uit verschillende media en sectoren laten duidelijk zien dat deze denkwijze dominant is.quote:Op woensdag 3 juni 2026 13:37 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Wat wil je nou bewijzen? Ik kan ook wel iets roepen en daar dan tien voorbeelden van aanhalen. Dat betekent nog niet dat dat de dominante discussie in onze maatschappij is.
Wie doet dit? Zelfs FvD doet dit niet (niet openlijk in elk geval). Nederland was trouwens ook nooit echt etnisch homogeen om te beginnen.quote:Op woensdag 3 juni 2026 13:37 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Wat wil je nou bewijzen? Ik kan ook wel iets roepen en daar dan tien voorbeelden van aanhalen. Dat betekent nog niet dat dat de dominante discussie in onze maatschappij is.
Nog los van ervan dat ik het een beetje onvergelijkbaar vind. Pleiten voor een een etnisch zuivere staat en het willen deporteren van mensen "die hier niet horen" om je staat etnisch zuiver te houden vind ik wel iets anders dan nadenken over hoe je dingen wat toegankelijker kan maken voor een divers publiek, dat ook een afspiegeling van de samenstelling van de samenleving is.
Nee dat laat het niet zien.quote:Op woensdag 3 juni 2026 15:07 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze voorbeelden uit verschillende media en sectoren laten duidelijk zien dat deze denkwijze dominant is.
Zie de post direct boven jouw post voor een recente uitspraak van Lidewij de Vos in de Tweede Kamer.quote:Wie doet dit? Zelfs FvD doet dit niet (niet openlijk in elk geval).
Snelwegen blokkeren is een universeel middel, denk aan XR of de boerenprotesten.quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:08 schreef Gia het volgende:
[..]
en spoorrails bezetten, universiteiten bezetten en vernielen en ga zo maar door.
Op geweld en vernieling na. Sta jij voor het demonstratierecht?quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:08 schreef Gia het volgende:
[..]
en spoorrails bezetten, universiteiten bezetten en vernielen en ga zo maar door.
Jawel, dat doet het natuurlijk wel. Echter probeer jij dit te ontkennen.quote:
Daar wordt niet gepleit voor een etnisch zuivere staat. Daar wordt gepleit voor 'de mensen die hier van oorsprong wonen zich thuis blijven voelen in Nederland en in de meerderheid blijven in Nederland'.quote:Op woensdag 3 juni 2026 15:12 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Zie de post direct boven jouw post voor een recente uitspraak van Lidewij de Vos in de Tweede Kamer.
Nee, het gaat om de eigen cultuur te houden. Dat Europa Westers blijft en niet Islamitisch wordt. Het is totaal niet zo dat men alle moslims wil deporteren.quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:19 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Dat gebeurt aan de lopende band. Dat hele remigratiecircus van Eva heeft precies dat als doel: zorgen dat Europa Europees blijft door van de de mensen af te komen die volgens hun hier niet vandaan komen. Lidewij de Vos heeft het vorige week zelfs nog in de kamer genoemd. Waar ze dan zelfs nog bij riep dat ze er ook niks aan kan doen dat de oorspronkelijke Nederlander nu eenmaal blank is.
Ja, met spandoeken op het malieveld, bijvoorbeeld. Niet met maatregelen die onschuldige mensen treffen. Dat mag wmb verboden worden.quote:Op woensdag 3 juni 2026 15:15 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Op geweld en vernieling na. Sta jij voor het demonstratierecht?
Huh? Daar staat totaal niets over etnisch zuiveren. Misschien even terug naar school om 'begrijpend lezen' bij te spijkeren.quote:Op woensdag 3 juni 2026 14:24 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Ik heb de handelingen van de plenaire zitting in de Tweede Kamer er even bij gepakt. Het ging me om dit citaat:
[..]
En hoe doeltreffend zijn deze spandoeken?quote:
Je kunt wel met 300 000 mensen A zeggen, maar als de regering B wil, dan heb je er heel weinig aan.quote:Op woensdag 3 juni 2026 16:20 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
En hoe doeltreffend zijn deze spandoeken?
Ik zie dat er na de Rode Lijn demo in oktober met 300.000 mensen vrij weinig gebeurt is hoe de regering naar Israel kijkt.
Steun je wel de demonstraties van CNV, FNV etc waar ze het werk in belangrijke sectors willen neerleggen?
Dus elke demonstratie waar niet de meerderheid zich bevindt zijn niet relevant?quote:Op woensdag 3 juni 2026 16:22 schreef Gia het volgende:
[..]
Je kunt wel met 300 000 mensen A zeggen, maar als de regering B wil, dan heb je er heel weinig aan.
En wat willen die 17.700.000 mensen die er niet stonden? Of telt dat niet mee?
Het is niet zo dat de regering op elke oproep om te dansen, dat ook moet doen, inderdaad.quote:Op woensdag 3 juni 2026 16:24 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Dus elke demonstratie waar niet de meerderheid zich bevindt zijn niet relevant?
Eigenlijk hebben mensen die ziek zijn en demonstreren tegen betere zekerheid niks te zeggen?
Ik kan voor elke stelling wel tien citaten vinden, maar dat bewijst niet dat dat het dominante debat is. Los daarvan is het onvergelijkbaar dus waarom we hierover moeten kibbelen begrijp ik niet zo goed.quote:Op woensdag 3 juni 2026 15:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jawel, dat doet het natuurlijk wel. Echter probeer jij dit te ontkennen.
Ja ammehoela dat doet ze wel. natuurlijk gaat ze niet met haar rechterarm omhoog pleiten voor een arisch Nederland, maar ik heb het hele debat gevolgd en het is overduidelijk wat ze wil. Ze wordt door andere kamerleden er steeds op gewezen waar ze voor pleit, en dan formuleert ze het steeds weer net even anders. Ze slalomt om de hete brij heen.quote:Daar wordt niet gepleit voor een etnisch zuivere staat. Daar wordt gepleit voor 'de mensen die hier van oorsprong wonen zich thuis blijven voelen in Nederland en in de meerderheid blijven in Nederland'.
Overigens is ze ook niet helemaal eerlijk, want ze zegt ook dat ze niets heeft met neonazi-clubs als Voorpost, maar in dezelfde week staat ze wel te speechen op de remigratietop van Eva Vlaardingerbroek en Martin Sellner voor een publiek van rechtsextremisten, neonazi's en white supremacists. Zie boven voor het lijstje van opvallende namen aldaar. In het kamerdebat sprak ze ook nog maar eens de steun van de FvD uit voor veroordeelde "Schild en Vrienden" - oprichter Dries van Langenhove. Tot zover dus wat Lidewij zegt en wat Lidewij doet, wat ze de ene keer beaamt en als ze ter verantwoording wordt geroepen weer zo formuleert dat ze het niet keihard bevestigt maar ook zeker niet verwerpt.quote:De heer Klaver (GroenLinks-PvdA):
Mevrouw De Vos zei zojuist richting de heer Bontenbal: u maakt hier een punt van huidskleur van, maar dat doe ik helemaal niet. Ik heb dan toch een vraag over de volgende quote. "Je kunt geen blank Europa handhaven als je alleen immigratie stopt." Van wie was deze quote?
Mevrouw De Vos (FVD):
]Dat gaat de heer Klaver mij ongetwijfeld vertellen.
De heer Klaver (GroenLinks-PvdA):
Ja. Dat was — misschien kent u 'm — Thierry Baudet. Dit werd gezegd in de context van remigratie. "Je kunt geen blank Europa handhaven als je alleen immigratie stopt. Je moet ook zorgen dat mensen teruggaan." Dat is het punt van de huidskleur. Dit is precies dezelfde retoriek die extreemrechts propageert. Zegt u eigenlijk: ik ben het hier niet mee eens?
Als we over begrijpend lezen beginnen: ik heb niets over "etnisch zuiveren" (als werkwoord) gezegd.quote:Op woensdag 3 juni 2026 16:19 schreef Gia het volgende:
[..]
Huh? Daar staat totaal niets over etnisch zuiveren. Misschien even terug naar school om 'begrijpend lezen' bij te spijkeren.
Pleiten voor een etnisch zuivere staat, is i.m.o. hetzelfde als 'etnisch willen zuiveren'.quote:Op woensdag 3 juni 2026 16:32 schreef AntiekeKennis het volgende:
[..]
Als we over begrijpend lezen beginnen: ik heb niets over "etnisch zuiveren" (als werkwoord) gezegd.
Het citaat van Lidewij is geen onderbouwing voor deze vetgedrukte bewering. Ze heeft het nooit over deporteren of etnisch zuiveren gehad. Alleen:quote:Op woensdag 3 juni 2026 13:37 schreef AntiekeKennis het volgende:
Wat wil je nou bewijzen? Ik kan ook wel iets roepen en daar dan tien voorbeelden van aanhalen. Dat betekent nog niet dat dat de dominante discussie in onze maatschappij is.
Nog los van ervan dat ik het een beetje onvergelijkbaar vind. Pleiten voor een een etnisch zuivere staat en het willen deporteren van mensen "die hier niet horen" om je staat etnisch zuiver te houden vind ik wel iets anders dan nadenken over hoe je dingen wat toegankelijker kan maken voor een divers publiek, dat ook een afspiegeling van de samenstelling van de samenleving is.
quote:Wij willen graag dat Nederland Nederlands blijft. Daarmee bedoelen we dat de mensen die hier van oorsprong wonen zich thuis blijven voelen in Nederland en in de meerderheid blijven in Nederland.
uit mijn post hierboven, waar meer context staat:quote:Op woensdag 3 juni 2026 16:44 schreef Gia het volgende:
[..]
Pleiten voor een etnisch zuivere staat, is i.m.o. hetzelfde als 'etnisch willen zuiveren'.
Jij zei overigens:
[..]
Het citaat van Lidewij is geen onderbouwing voor deze vetgedrukte bewering. Ze heeft het nooit over deporteren of etnisch zuiveren gehad. Alleen:
[..]
Roepen dat er een woordje net anders is is wat flauw. Hier staat het gewoon. Baudet, ook FvD.quote:Ja. Dat was — misschien kent u 'm — Thierry Baudet. Dit werd gezegd in de context van remigratie. "Je kunt geen blank Europa handhaven als je alleen immigratie stopt. Je moet ook zorgen dat mensen teruggaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |