Die gaat vanzelf ten onder aan het management van Lotto en de druk van Karrelquote:Op vrijdag 31 juli 2026 12:58 schreef The_Undertone het volgende:
[ x ]
Wellicht inderdaad een betere belegging dan De Lie, als is het ook nog niet echt een topseizoen geweest voor Jarno.
Ze hebben gewoon even het plaatje, inclusief witte achtergrond, van PCS gepakt en op hun sjabloon geplakt?quote:
Dit is toch wel heel jammer. Is toch een procontinentale ploeg die het best redelijk doet. Helaas past dit wel in het beeld dat veel proconti ploegen het lastig hebben.quote:Op donderdag 30 juli 2026 12:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De toekomst van Kern Pharma is nog steeds onzeker. Oroz is nog steeds op zoek naar nieuwe sponsoren en hij houdt meerdere mogelijkheden open, zo zou de ploeg eventueel volgend jaar ook verder kunnen gaan als continentale ploeg.
De leegloop zet inmiddels door. We noteren Berrade bij EF, net als Sosa. Cobo gaat naar Movistar, daar zou Uriarte nu ook naartoe gaan. Brustenga gaat naar Caja Rural, ook Iribar zou die kant opgaan. Ruiz naar Baggerijn was al bekend.
Als Oroz nog een sponsor vindt beginnen ze sowieso weer helemaal opnieuw.
Ze focussen zich liever op artsen en transfusies.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:03 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon even het plaatje, inclusief witte achtergrond, van PCS gepakt en op hun sjabloon geplakt?
Hier hadden ze wel iets meer moeite in mogen steken.
Heb jij de resultaten van deze ploeg de afgelopen jaren wel eens bekeken voordat je dit schreefquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:26 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ze focussen zich liever op artsen en transfusies.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:27 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Heb jij de resultaten van deze ploeg de afgelopen jaren wel eens bekeken voordat je dit schreef![]()
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:03 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon even het plaatje, inclusief witte achtergrond, van PCS gepakt en op hun sjabloon geplakt?
Hier hadden ze wel iets meer moeite in mogen steken.
Euskatel moet nog wel zorgen dat ze minimaal een plekje opschuiven in de uci ranking zodat ze volgend jaar ook mee mogen doen met de Vuelta.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:43 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
[ x ]
Er is ook nog een filmpje!
Helaas wel een beetje wat ik had verwacht, ook op dit vlak is Euskaltel een halve amateurploeg. Dit is echt een waanzinnige transfer, dat had je volledig moeten hypen en zelfs moeten uitmelken. Je had even iemand moeten inhuren om er een prachtig filmpje van te maken, dat zou deze transfer waard zijn geweest. Je haalt als kleine ploeg een van de bekendste en meest populaire renners van het peloton binnen, dat had echt een stuk groter aangepakt moeten worden. Het binnenhalen van Landa moet ook helpen om nieuwe sponsoren te vinden, alleen al daarom had je de boel wel wat meer mogen hypen.
Maar alsnog, waanzinnig blij met deze transfer.Een sporter die terugkeert naar huis is altijd fantastisch. Are you wotching, Pello en Ion? Mikel houdt woord, hij wilde zijn carrière afsluiten bij de ploeg waar het allemaal begon en daardoor waarderen we hem allemaal nog net iets meer. Bonus is dat hij zelfs voor twee jaar heeft getekend. Nog twee jaar Landismo, in de Marea Laranja!
In de cynische wereld waar we in leven houden we nog een klein beetje romantiek over. Aupa Mikel!
Dat wordt een serieus probleem. Het is eigenlijk praktisch onmogelijk om dat nog te halen, de diskwalificatie van Agirre in Qinghai Lake was wat dat betreft de doodsteek, dat geintje kost je toch al snel 100 punten. Dan was het gat nog overbrugbaar geweest, nu zie ik dat somber in.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:10 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Euskatel moet nog wel zorgen dat ze minimaal een plekje opschuiven in de uci ranking zodat ze volgend jaar ook mee mogen doen met de Vuelta.
Vallen altijd wel wat ploegen om in de winterperiode, waardoor Euskaltel opschuift.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:10 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Euskatel moet nog wel zorgen dat ze minimaal een plekje opschuiven in de uci ranking zodat ze volgend jaar ook mee mogen doen met de Vuelta.
Zonder wild cards voor de grote rondes is het niet levensvatbaar zo'n ploeg. En voor de wild cards moet je zo ongeveer 'n WT-budget hebben.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:25 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Dit is toch wel heel jammer. Is toch een procontinentale ploeg die het best redelijk doet. Helaas past dit wel in het beeld dat veel proconti ploegen het lastig hebben.
Iemand heeft een zak geld op tafel gelegd om Langellotti aan de start in Monaco te krijgen.quote:In just two days he will start the UCI WorldTour Tour de Pologne, where he performed very well last year. And we won’t hide the fact that we are also considering Victor for our Vuelta a España lineup”, – said Alexandr Vinokurov, General Manager of XDS Astana Team.
quote:Team Visma | Lease a Bike Development welcomes Alistair Forsyth and Tomás Mateus
As of 2027, Alistair Forsyth and Tomás Mateus will race for Team Visma | Lease a Bike Development. Forsyth has signed a contract for the upcoming two seasons, while Mateus joins the team for at least one season.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |