Ik denk dat het grapje is dat mijan uitgesproken is als me jan (ik jan) en dat het dan mij jan is 🤔🤷 denk wel briefje van Sanneke...quote:Op vrijdag 29 mei 2026 21:11 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Misschien is Mij jan een onderling 'grapje' omdat veel mensen het verkeerd uitspreken? (Heeft ze wel eens verteld).
Al met al vind ik het een gek briefje, wie het ook geschreven heeft 🙈
Sterker nog: je mag er 2.5 uur zijn.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 21:26 schreef Huisopdehoek het volgende:
De doos van frau Geerts is te koop.
‘In de doos zit ook een ticket voor het blabla event. Een dag vol inspiratie, wurksjops, leuke activiteiten en lezingen’
Maar ze vertelde dat er 2 tijdslot waren, dus je hebt van 9.30 tot een uur of 12.30 voor dat alles? En dan van 13-17 uur voor de volgende groep?
En een toegangsticket voor die halve dag zou dan ¤ 49,95 zijn.
‘Nadere informatie volgt nog’ dus je weet nog niet eens wat we te beleven is.
Oh, zo goed had ik niet gekeken/geluisterd.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 21:48 schreef Harper het volgende:
[..]
Sterker nog: je mag er 2.5 uur zijn.
9.30-12.00u of 14.00-16.30u.
Daar mag je vanuit het hele land naar Rotterdam komen. En je moet je binnenkort al aanmelden.
Ik vermoed dat ze ervan uit gaan dat lang niet iedereen komt, zodat ze nog lekker extra kunnen verdienen aan losse kaarten. Die ze sowieso gaan verkopen aangezien niemand alleen wil gaan.
Maar hoe zit het dan met die tijdsloten? Dan moet je 2 tickets kopen?quote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:22 schreef Lalaland79 het volgende:
Of ze doen 1 workshop in de ochtend en een andere in de middag, dan zou je ze beide moeten boeken
Maike vond het zelf ook niks maar Parkertje wilde ze persé aan. Die maakt daar compleet de dienst uit dat blijktquote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:12 schreef Lalaland79 het volgende:
Die schoentjes van Parker van Maikekd. Brrr ik krijg de rillingen van open bij de tenen. Het idee dat je zo je tenen kan open halen.
Ik denk dat haar ego zo groot is dat ze verwacht dat er zoveel mensen komen dat er anders geen overzicht meer is ofzoquote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:50 schreef Jenn1806 het volgende:
Ik vind het echt heel gek dat er een tijdslot is bij dat event. Ze willen tig dingen organiseren maar tijd krijg je er niet voor. Zou me niks verbazen als je ter plekke nog voor vanalles moet bijbetalen.
Ja. overzicht is wel een dingetje bij haar. Ik heb me echt gek gelachen toen met die Sinterklaas bingo. Er was een quizmaster en iemand die het overzicht over de Grote Groep hield. Die aan de keukentafel zat te bingooen. En ze wou volgende keer iets veranderen aan hoe ze de snacks frituurde want nu raakte ze het overzicht kwijt als ze de bitterballen uit het vet ging halen. Of zoiets. Dus bij dit aankomende event is er strakke planning; 9:30 binnen, 12:00 oprotten en als je dan met zn 2en gaat kost die ochtend je 100 ballen. Voor een paar workshops en Maarten zien bbq-en. Lekker ook bbq om 10:00 sochtends. En oh ja, je kan ook niet parkeren maar wordt opgehaald met een huifkar op het station. Dat wordt lachen, gieren, brullen!quote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:56 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik denk dat haar ego zo groot is dat ze verwacht dat er zoveel mensen komen dat er anders geen overzicht meer is ofzo
Je moet wel echt 'die hard' fan zijn om daar naartoe te willen voor dag en dauwquote:Op vrijdag 29 mei 2026 23:14 schreef Weerikier het volgende:
[..]
8Ja. overzicht is wel een dingetje bij haar. Ik heb me echt gek gelachen toen met die Sinterklaas bingo. Er was een quizmaster en iemand die het overzicht over de Grote Groep hield. Die aan de keukentafel zat te bingooen. En ze wou volgende keer iets veranderen aan hoe ze de snacks frituurde want nu raakte ze het overzicht kwijt als ze de bitterballen uit het vet ging halen. Of zoiets. Dus bij dit aankomende event is er strakke planning; 9:30 binnen, 12:00 oprotten en als je dan met zn 2en gaat kost die ochtend je 100 ballen. Voor een paar workshops en Maarten zien bbq-en. Lekker ook bbq om 10:00 sochtends. En oh ja, je kan ook niet parkeren maar wordt opgehaald met een huifkar op het station. Dat wordt lachen, gieren, brullen!
Nou dit klinkt inderdaad erg onaantrekkelijk en overpriced.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 23:23 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Je moet wel echt 'die hard' fan zijn om daar naartoe te willen voor dag en dauw
Ja AM 😆quote:Op zaterdag 30 mei 2026 00:06 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Ik zit me vooral af te vragen hoe je online dat event kan bijwonen 🤔 je kunt kiezen aanwezig zijn of online... maar loopt er dan iemand overal heen met een camera?
Oh ja want alle succesvolle zakenvrouwen liggen in de middag een uur in bed 😂 I wish!quote:Op vrijdag 29 mei 2026 23:31 schreef Jees2008 het volgende:
Vergeet niet dat AM tussendoor moet lunchen en een uurtje slapen.
Ik vroeg me af wie al die Vinted zooi moet gaan inpakken en versturen? Mag toch hopen dat ze daar niet óók nog haar moeder mee opzadelt. Lijkt me een erg lieve ( maar veel te meegaande) vrouw.quote:Op zaterdag 30 mei 2026 01:19 schreef poohenzo het volgende:
En daar kwam ze weer ongevraagd op mijn insta, Pascal, met welke leuk verjaardagscadeau je haar blij kunt maken , budget maakt niet uit. Ik ben geneigd om een etentje bij de Librije te opperen . Waarom neemt niemand haar login af ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |