En dit weekend verwelkomt hetzelfde Gelredome iemand die openlijk Hitler verheerlijkt.quote:Het GelreDome in Arnhem heeft de twee zogenoemde eretegels van Marco Borsato bij de hoofdingang verwijderd. Ook de gevelsteen, een plaquette, is afgeplakt, bevestigt een woordvoerder van het Arnhemse stadion.
Showredactie
26 januari 2022, 14:56
Laatste update: 27 januari 2022, 07:55
,,Waarom hoeven we niet uit te leggen denk ik. Dat is bij iedereen bekend”, aldus de woordvoerder, die zegt dat het besluit is genomen na intern overleg.
https://www.ad.nl/show/ge(...)bij-ingang~a8defcb5/
Een eretegel is iets anders dan gewoon een optreden.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:18 schreef Tengano het volgende:
[..]
En dit weekend verwelkomt hetzelfde Gelredome iemand die openlijk Hitler verheerlijkt.
Heel apart.
Lol, ze kunnen het niet snel genoeg verwijderd hebben.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:18 schreef Tengano het volgende:
[..]
En dit weekend verwelkomt hetzelfde Gelredome iemand die openlijk Hitler verheerlijkt.
Heel apart.
Het bleef niet bij die eretegel he. Hij was nergens meer welkom. Niet op TV, niet op de radio. Gewoon nergens.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Een eretegel is iets anders dan gewoon een optreden.
En terecht. Viespeuk.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:22 schreef Tengano het volgende:
[..]
Het bleef niet bij die eretegel he. Hij was nergens meer welkom. Niet op TV, niet op de radio. Gewoon nergens.
Daar kan het Gelredome weinig aan doen natuurlijk.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:22 schreef Tengano het volgende:
[..]
Het bleef niet bij die eretegel he. Hij was nergens meer welkom. Niet op TV, niet op de radio. Gewoon nergens.
Nee, ze hebben er op deze manier ook niet aan meegeholpen natuurlijkquote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Daar kan het Gelredome weinig aan doen natuurlijk.
Dat is natuurlijk onzin. MJ hoor je nog vaak zat op de radio nadat McDonalds Best besloot dat grote beeld te verwijderen.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:24 schreef Tengano het volgende:
[..]
Nee, ze hebben er op deze manier ook niet aan meegeholpen natuurlijk
Onzin.quote:Op donderdag 4 juni 2026 17:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hou toch op 'juridische onderbouwing ontbreekt'.
Voor iedere kleine wissewas worden buitenlandse sprekers buitengehouden en half europa heeft die vogel al verboden inmiddels.
De wil ontbreekt, anders hadden ze al lang al ergens een regeltje of paragraafje gevonden om die gozert weg te houden.
Burgemeesters gaan niet over wie wel en niet het land in mag.quote:Op donderdag 4 juni 2026 17:11 schreef Red_85 het volgende:
Terecht wel dat je bij zo'n nazilover gaat demonstreren. Waarom een marcouch hem toelaat is niet te begrijpen. Of, eigenlijk ook weer wel natuurlijk...
Het zou natuurlijk ook gewoon kunnen dat de reactie bij Borsato een gevalletje massapsychose was omdat we toen hier even ons metoo moment hadden. Zoals in de VS Kevin Spacey enorm door de mangel is gehaald zonder dat er echt iets is blijven plakken.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:01 schreef Tengano het volgende:
Als ik dan even denk aan Marco Borsato die voor wat geruchten dat hij aan de billen van een meisje had gezeten jarenlang gecancelled is en zijn carriere in no time volledig naar de klote is geholpen omdat men dat absoluut en moreel terecht vond, dan kan ik hier in dit geval iets minder goed bij bij bovenstaande logica.
Maar wellicht komt dat omdat het hier om Joden gaat en dat mensen in dit land inmiddels meer affiteit hebben met de islam en de bijborende jodenhaat dan met onze oorspronkelijke Joods/Christelijke wortels. Geen idee.
Maar nogmaals, gezien hoe wij met Marco Borsato zijn omgegaan vind ik dit volslagen hypocriet.
En dan moet je bedenken dan het stadion waar deze man gaat optreden dus de tegels en de ereplaquette van Marco Borsato die daar lagen, speciaal heeft laten weghalen.
Tegels en ereplaquette voor Marco Borsato bij GelreDome weg
[ afbeelding ]
Is het niet ook een stukje massapsychose dat we heden ten dage Israel verketteren, in Hamas en Jihad marsen meelopen vinden dat islam ok is en joden niet? En dat daarom een zanger die zich aan die kant van Hitler schaart wat dat betreft gewoon welkom is.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:44 schreef VEM2012 het volgende:
Het zou natuurlijk ook gewoon kunnen dat de reactie bij Borsato een gevalletje massapsychose was omdat we toen hier even ons metoo moment hadden. Zoals in de VS Kevin Spacey enorm door de mangel is gehaald zonder dat er echt iets is blijven plakken.
Hij zei alleen watquote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:01 schreef Tengano het volgende:
Ik blijf het toch een beetje verbazend vinden hoe luchtig er over deze man wordt gedaan als je een man als Hitler, zijn gedachtegoed en dus ook zijn acties als de holocaust verheerlijkt en dat los wilt zien van een liedje dat hij zingt.
Hij zat daadwerkelijk aan en minderjarig meisje.quote:Als ik dan even denk aan Marco Borsato die voor wat geruchten dat hij aan de billen van een meisje had gezeten jarenlang gecancelled is en zijn carriere in no time volledig naar de klote is geholpen omdat men dat absoluut en moreel terecht vond, dan kan ik hier in dit geval iets minder goed bij bij bovenstaande logica.
Ook geen idee, ik vind islam ruk, Hamaspalestijnen minne honden, en Israel mag wel een tandje minder huishouden. Kan gewoon slecht tegen dit gehuil door een organisatie die getriggerd wordt door "Heil Hitler" en het dan gooit op veiligheid. Alsof concertgangers erna nog even op jodenjacht gaanquote:Maar wellicht komt dat omdat het hier om Joden gaat en dat mensen in dit land inmiddels meer affiteit hebben met de islam en de bijborende jodenhaat dan met onze oorspronkelijke Joods/Christelijke wortels. Geen idee.
Marco Borsato blijft gewoon een enorme viezerik die seksueel getinte appjes naar een kind stuurt. Weinig met massapsychose te maken verder.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:44 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het zou natuurlijk ook gewoon kunnen dat de reactie bij Borsato een gevalletje massapsychose was omdat we toen hier even ons metoo moment hadden. Zoals in de VS Kevin Spacey enorm door de mangel is gehaald zonder dat er echt iets is blijven plakken.
Ach nog zoeen. Alsof Ye tijdens zo'n concert ook maar iets over joden gaat zeggenquote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:39 schreef Gia het volgende:
Belachelijk. Ja, Marcouch vind het wel prima: een rapper met jodenhaat. Zegt ook wel wat over Marcouch, vind ik.
Niet voor camera waarmee je een hele bevolkingsgroep kwetst. Daarbij heb je als publiek figuur ook wel een voorbeeldfunctie. Je op die manier uitlaten, kan ertoe leiden dat zijn fans dit dan gaan volgen.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:32 schreef matthijst het volgende:
[..]
Ach nog zoeen. Alsof Ye tijdens zo'n concert ook maar iets over joden gaat zeggen![]()
Als een uitspraak al reden is om iemand te cancellen dan hou je weinig mensen meer over. Maar goed, die paar gutmenschen hier zeggen natuurlijk nooit eens iets kwetsends. Hun hele leven lang niet
quote:
Uit het Ye artikel van vanochtend:quote:Hij zat daadwerkelijk aan en minderjarig meisje.
quote:Geniale artiest
Volgens Suzanna is het mogelijk om de muziek los te zien van de persoon achter de artiest. "Ik denk dat hij een geniale artiest is die tegelijk psychisch niet helemaal in orde is als je dit soort uitspraken doet."
Het in zijn algemeenheid verheerlijken vergoeilijken van Heil Hitler, nazisympathieen en jodenvervolging is eigenlijk niet wat je zou moeten willen en waar je als samenleving in wilt meebewegen, maar dat schijnt hier allemaal geen rol te spelen.quote:Ook geen idee, ik vind islam ruk, Hamaspalestijnen minne honden, en Israel mag wel een tandje minder huishouden. Kan gewoon slecht tegen dit gehuil door een organisatie die getriggerd wordt door "Heil Hitler" en het dan gooit op veiligheid. Alsof concertgangers erna nog even op jodenjacht gaan
Waar heb jij Marcouch horen zeggen dat hij een rapper met jodenhaat prima vindt?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:39 schreef Gia het volgende:
Belachelijk. Ja, Marcouch vind het wel prima: een rapper met jodenhaat. Zegt ook wel wat over Marcouch, vind ik.
De jeugd weet ook wie profeet mohammed uit 700 AD is en daar maken ze zich wel sterk voor.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:43 schreef matthijst het volgende:
Het is al een wonder als de jeugd nog weet wie Hitler was. Die zit niet op tiktok.
Heb jij gehoord dat hij dergelijke uitlatingen en personen in zijn moslimgezinde stad niet accepteert?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waar heb jij Marcouch horen zeggen dat hij een rapper met jodenhaat prima vindt?
Heb jij gehoord dat hij dergelijke uitlatingen en personen in zijn stad toejuicht?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:48 schreef Tengano het volgende:
[..]
Heb jij gehoord dat hij dergelijke uitlatingen en personen in zijn moslimgezinde stad niet accepteert?
Heb jij de koran wel eens gelezen.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Heb jij gehoord dat hij dergelijke uitlatingen en personen in zijn stad toejuicht?
Zie TT!! Als je het toestaat, vind je het, blijkbaar wel prima. Hij gaat tegen de wens van de tweede kamer in!quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Waar heb jij Marcouch horen zeggen dat hij een rapper met jodenhaat prima vindt?
Waarom heeft de tweede kamer die vergunning dan niet ingetrokken?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 15:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Zie TT!! Als je het toestaat, vind je het, blijkbaar wel prima. Hij gaat tegen de wens van de tweede kamer in!
Neuh, geen interesse in. Ik ben niet zo van de sprookjesboeken.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |