random online shop die een bepaald model en maat nog hadden liggen, bijna niet te vinden toen alquote:
quote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:41 schreef mschol het volgende:
[..]
nike rommel duur en is zo afgetrapt bij mij op werk
Kwaliteitsbezorger dusquote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:17 schreef CherryLips het volgende:
Het pakket is niet bezorgd omdat er niemand opendeed.
Ik die hier gewoon op de bank zit
Overal en nergens, wel vaak bij de fabrikant zelf (Adidas, Puma, Reebok), soms ook wel bij de Wehkamp of Zalando, een enkele keer bij bol als die een goede aanbieding hebbenquote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:33 schreef mschol het volgende:
waar kopen jullie je schoenen?
ik moet eigenlijk minimaal 2 paar hebben
simpel model, wel goed stevig en ik loop veel op een werkdag.
Kun je die niet gewoon opnieuw bestellen bij bol met 'Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis', en die van de amazon lekker terug laten sturenquote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:39 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zo'n handstomer. Ik heb een hekel aan strijken maar draag wel veel bloesjes. Dus als ik dan de ergste kreukels bij de kraagjes eruit kan krijgen zou het fijn zijn.
Dan heb ik er zo twee. Ik wacht even af.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 23:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Kun je die niet gewoon opnieuw bestellen bij bol met 'Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis', en die van de amazon lekker terug laten sturen
Met budbee heb ik volgens mij geen ervaring, denk niet dat die hier leveren?quote:Op vrijdag 29 mei 2026 23:52 schreef CherryLips het volgende:
Dat gezeik toen met budbee was ook via Bol trouwens dus die is ook niet heilig.
Die heb ik ook sinds vorig jaarquote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:39 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zo'n handstomer. Ik heb een hekel aan strijken maar draag wel veel bloesjes. Dus als ik dan de ergste kreukels bij de kraagjes eruit kan krijgen zou het fijn zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's weird being the same age as old people
Goeie wandelschoenen?quote:Op vrijdag 29 mei 2026 22:41 schreef mschol het volgende:
[..]
nike rommel duur en is zo afgetrapt bij mij op werk
Dat lijkt me niet in Nederland . Welke land is dat?quote:Op vrijdag 29 mei 2026 17:36 schreef Wrapster het volgende:
Nou, dat was het... Pittig maar kort buitje
[ afbeelding ]
goeie reminder om daar even naar te kijken inderdaadquote:Op zaterdag 30 mei 2026 00:24 schreef Flory- het volgende:
[..]
Goeie wandelschoenen?
Lowa ofzo is prima, gaat wel even mee, al ligt dat ook aan je voeten.
Vriendlief loopt de zolen na anderhalf jaar al scheef en ik doe er makkelijk enkele jaren meer mee.
Nou bedanktquote:Op zaterdag 30 mei 2026 00:43 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet in Nederland . Welke land is dat?
Hadden zij hier ook zo bui die voorbij kwam waaien, mooi gezicht wel.quote:Op zaterdag 30 mei 2026 07:06 schreef Wrapster het volgende:
[..]
Nou bedankt![]()
Gewoon in Noordbroek vanuit eigen voordeur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |