abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 26 mei 2026 @ 17:36:28 #1
483584 incel
they/them
pi_220892886
Hebben meer mensen dit? Dat ze bovengemiddeld of gewoon zelfs hoogbegaafd zijn maar dit slecht kunnen uiten omdat je bijv adhd hebt of zo of erg weinig geduld hebt of een lage tolerantie voor mensen? Ik ben zo iemand ik weet van mezelf ik ben echt slim maar soms houdt mijn luiheid mij tegen om mijn beste potentie te halen. Of ik lees bijv. van die nieuwsberichten en weet precies hoe ik alle problemen moet oplossen het probleem is alleen ik heb niet de resources daarvoor.

Is echt kut eigenlijk, je wordt constant gedwongen om toe te kijken hoe mensen dingen verpesten en je staat compleet machteloos.
  Moderator dinsdag 26 mei 2026 @ 17:55:34 #2
5428 crew  miss_sly
pi_220893006
Voor onzin gaan jullie maar naar ONZ. Hier kun je gewoon normaal reageren. Of niet, dat kan ook.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_220893027
Volledig herkenbaar, al weid ik dat gewoon aan lui heid. Gewoon geen zin. Punt. Waarom zou ik me druk maken om wat andere mensen beleven en niet zelf kunnen oplossen?
pi_220893529
Ken ik op zich wel. Heb een beta studie gedaan en heb veelal dezelfde kennis als collega's, maar als ik het moet uitleggen dan heb ik daar meer moeite mee dan bijvoorbeeld iemand anders die het weer heel gemakkelijk doet, of tijdens audits ofzo.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  Moderator dinsdag 26 mei 2026 @ 19:31:22 #5
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_220893550
Het altijd beter weten en heel slim zijn is niet per se hetzelfde
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_220894223
Is dat niet een ding bij adhd-ers dat ze denken dat ze slim zijn terwijl het in realiteit een te simpele gedachtengang is die door gebrek aan kennis slim lijkt.

Soms is eenvoud briljantie, maar soms ook een heuvel waardoor je de obstakels erachter niet ziet.
pi_220894279
Ik denk dat ik weet wat je bedoelt. Ik vind mezelf niet superslim (as in universiteit slim), maar ik vind mezelf niet dom. Doordat ik vrij chaotisch en soms afwezig ben, heb ik het idee dat dat er niet goed uit komt en dat mensen me eerder als de afwezige chaoot zien, dan iemand die op zich wel wat hersenen heeft. Ik vind dat waardeloos dat mensen me daardoor niet op waarde lijken te schatten, of dat zit in mijn hoofd. Dat zou ook kunnen.

Ik heb het vermoeden dat ik ADHD heb, maar nooit getest.
pi_220894296
Tsja. Briljantheid die er op geen enkele manier uit komt is toch een vorm van afwezigheid van briljantie.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  dinsdag 26 mei 2026 @ 21:17:19 #9
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_220894332
Wilde jij niet een serieuze IQ-test doen? Is dat nog gelukt?
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_220894746
Dunning-Krugereffect. Heel veel mensen denken dat ze bovengemiddeld slim zijn. Maar laten we eerlijk zijn, heel veel mensen zijn het echt niet. En onbegrepen genieën van het niveau Einstein komen helemaal bijna nooit voor.
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
pi_220897493
Andersom zie ik het wel heel vaak - dus heel dom zijn en dat goed kunnen uiten - zowel in het offline als in het online leven!
pi_220897722
Toevallig een passende foto onder dit topic:
241231_1_daily1482_78.jpg
Op donderdag 7 juli 2022 12:47 schreef LordofLeaves het volgende:
Bij deze ben jij de marimba van KLB. :P
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')