Roemenië maakt een betere kansquote:
Die worden aardig weggedrukt ja.quote:Op donderdag 14 mei 2026 23:01 schreef 3rr0r het volgende:
Volgens mij worden die borsten niet blij van de jurk
Nope. De ene is geplet en de andere komt ook niet tot z’n recht.quote:Op donderdag 14 mei 2026 23:01 schreef 3rr0r het volgende:
Volgens mij worden die borsten niet blij van de jurk
Dat laatste gebeurd dan weer zelden.quote:Op donderdag 14 mei 2026 23:01 schreef Meridiaan het volgende:
Cyprus vernachelde gisteren de juryfinale en vanavond is het ook niet best.
Die kan alleen maar lekkerwijfpunten scoren en dat zal nog vrij aardig gaan vrees ik
Iets te dunquote:Op donderdag 14 mei 2026 23:01 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nope. De ene is geplet en de andere komt ook niet tot z’n recht.
Verder heeft ze een prachtig lichaam. Me gusta.
Alsnog heel ruim meer dan de winnaar van de televotingquote:Op donderdag 14 mei 2026 23:02 schreef Poepz0r het volgende:
Ach die ACT met zijn nieuwe nummer. Amper streams op Spotify genot
Daar horen we na deze editie nooit meer van.quote:Op donderdag 14 mei 2026 23:02 schreef Poepz0r het volgende:
Ach die ACT met zijn nieuwe nummer. Amper streams op Spotify genot
Stukje opdringen vanuit de EBU allenquote:Op donderdag 14 mei 2026 23:03 schreef Nexum het volgende:
Kijk het boeit me echt niet hoe je je kleedt lekker zelf weten maar het is toch grappig hoe de afgelopen 2 winnaars echt als drag queens weten terug te komen het jaar daarna
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |