Was toen ik nog uitwedstrijden bezocht met voetbal ook altijd zo. In Utrecht waren de ergste. ME’ers met een Ajax sticker op de gummiknuppel en er dan stoer mee staan dreigen terwijl niemand iets deed. En nog meer van dat soort gekkigheden.quote:Op woensdag 13 mei 2026 13:11 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Sommige ME-ers voelen zich net iets te stoer in de anonimiteit ja.
Je meent het?quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:09 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Jij wil het niet. Dat betekent heel wat anders.
Onzin.quote:Op woensdag 13 mei 2026 12:39 schreef GGMM het volgende:
de wens van 99% van Nederland blijft negeren
quote:https://nl.wikipedia.org/wiki/Centrumpartij_(Nederland)
De Centrumpartij (afgekort: CP) was een Nederlandse extreemrechtse[1] nationalistische politieke partij. De partij bestond van 1980 tot 1986, waarna zij verder ging als Centrumpartij '86.
Iedereen die de term domrechts gebruikt schuif ik sowieso al weg.quote:Op woensdag 13 mei 2026 14:58 schreef viagraap het volgende:
[..]Ik wist dat domrechts laf was maar deze angsten zijn ronduit meelijwekkend. Wat laat je je aanpraten joh.
Het is ook nog nooit geprobeerdquote:Op woensdag 13 mei 2026 15:02 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik ben het ook helemaal beu, maar shit in de fik zetten heeft nog nooit gewerkt.
Dit is idd helemaal dieptriest.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:12 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
Ruud Koopmans, professor in Berlijn bij de Humboldtuniversiteit, is gecanceld voor het asieldebat dat gepland staat in Pakhuis de Zwijger. Veel mensen in dit topic hebben het over ‘het gesprek’ en het proteresteren binnen ‘democratische’ kaders. Links wil echter helemaal geen gesprek; links wil gewoon de baas zijn en dissidente meningen kunnen smoren. Daarbij is alles geoorloofd. Ook het deplatformen van een beschaafd en deskundig academicus.
[ afbeelding ]
Polen deed dat ook decennia, gewoon een teringgroot hek er om en niemand binnenlaten zo moeilijk is het niet.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:06 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja dat kan in een clownshow als Hongarije, die houden zich selectief aan regels die hun uitkomt.
Verder eens, Magyar houdt er dezelfde ideeën op na als Orban wbt migratie.
Je hebt vast nog wel een kamertje over, vang jij ze lekker op bij jou thuis dan.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:09 schreef Harvest89 het volgende:
Dit is 100% terrorisme, poging tot moord, en heeft niets met demonstreren te maken.
Heb alleen de OP gelezen maar ik weet zeker dat er weer allerlei zieke users zijn of gaan zijn die deze onzin goed zullen praten.
Nee, zelfs dan niet. Migratie is een verdienmodel dus de lui die dit in stand houden zullen nooit toegeven dat er problemen zijn.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is ook nog nooit geprobeerd![]()
Althans niet in Nederland. Als in heel West Europa grootschalige rellen uitbreken tegen asielopvang openen politici misschien eindelijk een keer hun ogen en komt er echt een hek om Europa heen.
Zie ook geen andere oplossing meer, helaas.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Polen deed dat ook decennia, gewoon een teringgroot hek er om en niemand binnenlaten zo moeilijk is het niet.
Dan verwacht ik eerder het britse antwoord.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is ook nog nooit geprobeerd![]()
Althans niet in Nederland. Als in heel West Europa grootschalige rellen uitbreken tegen asielopvang openen politici misschien eindelijk een keer hun ogen en komt er echt een hek om Europa heen.
quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:06 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Mag ik hier blijkbaar niet eens zeggen?
Echt helemaal 0 zou ook niet nodig hoeven zijn. Als je in ieder geval snel en efficient aan de poort kunt sorteren zodat je rap de echte vluchteling van de (kansloze) gelukzoeker kunt scheiden is het al veel makkelijker om de last voor de maatschappij dragelijk te houden. Daarnaast zit je dan natuurlijk met de migranten die hier al zijn, en daarvoor zou het aantrekkelijker moeten worden om weer terug te gaan en in het oorspronkelijke land van herkomst de handen uit de mouwen te gaan steken voor de broodnodige wederopbouw.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:06 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Helemaal niemand wil dit behalve wat domme downies. Kan praktisch ook niet.
Moeten ze vooral doen dan breekt de pleuris helemaal uit. UK is nog een stukje erger dan hier qua recht in eigen hand nemen, ik hoop echt niet dat we die kant op gaan.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:25 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Dan verwacht ik eerder het britse antwoord.
Keihard aanpakken, zware celstraffen, van bed lichten en celstraffen voor tweets.
UK is ook helemaal verloren.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Moeten ze vooral doen dan breekt de pleuris helemaal uit. UK is nog een stukje erger dan hier qua recht in eigen hand nemen, ik hoop echt niet dat we die kant op gaan.
Klinkt alleszins redelijk.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:34 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Echt helemaal 0 zou ook niet nodig hoeven zijn. Als je in ieder geval snel en efficient aan de poort kunt sorteren zodat je rap de echte vluchteling van de (kansloze) gelukzoeker kunt scheiden is het al veel makkelijker om de last voor de maatschappij dragelijk te houden. Daarnaast zit je dan natuurlijk met de migranten die hier al zijn, en daarvoor zou het aantrekkelijker moeten worden om weer terug te gaan en in het oorspronkelijke land van herkomst de handen uit de mouwen te gaan steken voor de broodnodige wederopbouw.
Dus wat duizenden jaren de standaardregel was alle beschavingen en alle landen ter wereld, en dus ook in Nederland tot ca. 1965, kán nu opeens niet meer? 😂quote:Een asiel stop is vrijwel niet te realiseren
Maar als je vanuit breed historisch perspectief kijkt zou je denk ik juist wel kunnen stellen dat grote omwentelingen meestal pas na onrust zijn ontstaan. Het zou dieptriest zijn dat het hier of elders in een moderne democratie nog weer zo ver zou moeten komen, maar zelden in de geschiedenis zijn grote veranderingen uitsluitend afgedwongen door beleefde dialoog.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is ook nog nooit geprobeerd![]()
Althans niet in Nederland. Als in heel West Europa grootschalige rellen uitbreken tegen asielopvang openen politici misschien eindelijk een keer hun ogen en komt er echt een hek om Europa heen.
Nog nooit toch? Er is geen revolutie met praten opgelostquote:Op woensdag 13 mei 2026 15:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Maar als je vanuit breed historisch perspectief kijkt zou je denk ik juist wel kunnen stellen dat grote omwentelingen meestal pas na onrust zijn ontstaan. Het zou dieptriest zijn dat het hier of elders in een moderne democratie nog weer zo ver zou moeten komen, maar zelden in de geschiedenis zijn grote veranderingen uitsluitend afgedwongen door beleefde dialoog.
Het is voor nu wel weer de kop ingedrukt..quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Moeten ze vooral doen dan breekt de pleuris helemaal uit. UK is nog een stukje erger dan hier qua recht in eigen hand nemen, ik hoop echt niet dat we die kant op gaan.
Het is dieptriest dat bestuurders in zowel Nederland als in de EU dit soort simpel historisch beseft ontbeert.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Maar als je vanuit breed historisch perspectief kijkt zou je denk ik juist wel kunnen stellen dat grote omwentelingen meestal pas na onrust zijn ontstaan. Het zou dieptriest zijn dat het hier of elders in een moderne democratie nog weer zo ver zou moeten komen, maar zelden in de geschiedenis zijn grote veranderingen uitsluitend afgedwongen door beleefde dialoog.
Als je zonder paspoort, het uitleggen van intentie, geld of andere verklaring komt. Zou je ronduit vijandig en met getrokken wapen benaderd moeten worden.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:42 schreef Kottnauer het volgende:
Dus wat duizenden jaren de standaardregel was alle beschavingen en alle landen ter wereld, en dus ook in Nederland tot ca. 1965, kán nu opeens niet meer? 😂
Ergens in de toekomst zal dit realiteit worden. De lijdensdruk is nu al groot, maar nog niet groot genoeg voor het volk om echt in verzet te komen tegen zijn onderdrukkers.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Als je zonder paspoort, het uitleggen van intentie, geld of andere verklaring komt. Zou je ronduit vijandig en met getrokken wapen benaderd moeten worden.
Dat is, zoals meestal, een combinatie van naiviteit (het is een klein groepje ontevredenen, zo groot is de onrust niet, we presenteren een halfzachte maatregel en dan zijn ze tevreden, enz) en arrogantie (wij hebben alles onder controle, justitie zal met de ergste onruststokers afrekenen en dan dooft het uit, etc). De grote vlam in de pan zal niet vandaag of morgen ontstaan en waarschijnlijk niet eens in Nederland (in het VK bijvoorbeeld is het sentiment nog veel grimmiger). Maar als het gebeurt zien bestuurders het nooit tijdig aankomen, en ook dat is een rode draad die door de hele geschiedenis loopt. Slechts een paar dagen voordat hij en z'n vrouw doodgeschoten voor een muurtje lagen dacht Ceaușescu dat hij nog stevig in het zadel zat, de Spanjaarden stuurden Alva om opstanden wel eventjes te breken, en de zestiende Lodewijk is deels op het hakblok beland omdat hij niet kon of wilde zien dat hij niet meer kon regeren zoals zijn voorgangers dat deden.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:45 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Het is dieptriest dat bestuurders in zowel Nederland als in de EU dit soort simpel historisch beseft ontbeert.
En als ze het wél hebben en koste wat het kost dit beleid door blijven duwen is het nog veel kwalijker.
De criminelen raak je daar niet mee, want die hebben altijd veel geld en altijd mooie praatjes bij de hand.quote:Op woensdag 13 mei 2026 15:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Als je zonder paspoort, het uitleggen van intentie, geld of andere verklaring komt. Zou je ronduit vijandig en met getrokken wapen benaderd moeten worden.
Weer een tijdelijk AZC. Genieten zeg.quote:Op woensdag 13 mei 2026 16:43 schreef Straatcommando. het volgende:
https://www.gld.nl/nieuws(...)tinchem-komt-een-azc
Vermoed dat het hier eerdaags ook mis zal gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |