Ja het is wel warm nu jaquote:
En hoe was 'ie?quote:
Al de hele ochtend zonder problemen!quote:Op dinsdag 16 juni 2026 09:38 schreef mitt het volgende:
Toch weer tevreden dat we weer een dagje FOK! hebben gekregen.
Nog niemand uitgekafferd ook?quote:Op dinsdag 16 juni 2026 09:43 schreef franklop het volgende:
[..]
Al de hele ochtend zonder problemen!
Nooitquote:
Voorlopig nog wel! Alles goed met iedereen hier?quote:Op dinsdag 16 juni 2026 10:49 schreef mitt het volgende:
Jongens wat is het druk hier.
Weet niet of de servers dit aankunnen
Veel plezierquote:
Vanavond badje opzetten.quote:Op donderdag 18 juni 2026 09:51 schreef mitt het volgende:
![]()
Zijn we allemaal klaar voor het weer des doods?
Same samequote:
Aloude vraag; kan je er overdag beste een zeil overheen leggen om het bad sneller op te warmen? Of werkt dat toch het snelste door vol in de zon te laten staanquote:
Ik loop wel met een paar gieters warm water. De rest is te ingewikkeld voor mijquote:Op donderdag 18 juni 2026 10:21 schreef franklop het volgende:
[..]
Aloude vraag; kan je er overdag beste een zeil overheen leggen om het bad sneller op te warmen? Of werkt dat toch het snelste door vol in de zon te laten staan
Ja hier gaat het ook met emmers hoor. maar dacht ga eens een zeil proberen ookquote:Op donderdag 18 juni 2026 10:23 schreef mitt het volgende:
[..]
Ik loop wel met een paar gieters warm water. De rest is te ingewikkeld voor mij
Gefeliciteerdquote:Op zaterdag 4 juli 2026 13:08 schreef franklop het volgende:
Toen was de mini opeens al 5. Wat gaat de tijd snel
Gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 4 juli 2026 13:08 schreef franklop het volgende:
Toen was de mini opeens al 5. Wat gaat de tijd snel
Als enorme sportfan heb ik altijd heel weinig gehad met tennis.quote:Op zaterdag 4 juli 2026 20:13 schreef mitt het volgende:
Ik raak vanaf nu wel enigszins overprikkels met een het WK, de Tour en Wimbledon
Ik waardeer je als user maar het gebrek aan tennisliefde is wel een minpunt.quote:Op zaterdag 4 juli 2026 20:22 schreef Remco het volgende:
[..]
Als enorme sportfan heb ik altijd heel weinig gehad met tennis.
Wel fijn dat de tour weer is begonnen.
Een depressieve Max, Pogacar die niet wint en een omgekocht scheidsrechter bij Frankrijk - Paraguay.quote:Op zaterdag 4 juli 2026 22:10 schreef franklop het volgende:
Volledig gesloopt met 40-45 man bezoek
Nog wat gemist vandaag?
Sterkte!quote:
Je moet natuurlijk wel het populairste kind van de klas hebbenquote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:28 schreef franklop het volgende:
Vooral verbazingwekkend hoe dat mensen aan cadeaus doen. Elk kind kwam met 3(!) dingen aan voor de kleine. Terwijl we echt hebben gezegd dat klein knutselspul genoeg was
Ja blijkbaar.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:30 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je moet natuurlijk wel het populairste kind van de klas hebben
Je kunt je afvragen wat de ouders dan meegeven aan hun kinderen. En dat op zo'n leeftijd alquote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:32 schreef franklop het volgende:
[..]
Ja blijkbaar.
Of als ze dat niet is; waar komen ze dan bij de rest mee aan
Traktaties moeten ook steeds groter met 3 speelgoedjes en snoep etc erbij. Wij hadden een cakeje in een eenhoorn bakje(wel fraaier dan dat het zo klinkt) en de mini was super trots en alle kinderen vonden het leuk en lekkerquote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je kunt je afvragen wat de ouders dan meegeven aan hun kinderen. En dat op zo'n leeftijd al
Zijn al genoeg scholen die het trakteren verbieden, en wel om deze reden..quote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:40 schreef franklop het volgende:
[..]
Traktaties moeten ook steeds groter met 3 speelgoedjes en snoep etc erbij. Wij hadden een cakeje in een eenhoorn bakje(wel fraaier dan dat het zo klinkt) en de mini was super trots en alle kinderen vonden het leuk en lekker
Het hoeft echt niet zo moeilijk. Zeker niet als ze 5 zijn
Heel eerlijk, ik geef ze groot gelijkquote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:41 schreef mitt het volgende:
[..]
Zijn al genoeg scholen die het trakteren verbieden, en wel om deze reden..
Ouders moeten gewoon normaal doenquote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:42 schreef franklop het volgende:
[..]
Heel eerlijk, ik geef ze groot gelijk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |