En nu? Mag Tata Steel van jou lekker heel de regio vergiftigen. Wat dat is tenminste lekker rechts.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 18:02 schreef DobbyDobby het volgende:
Groot gelijk. De meesten van die linksen zijn zo hypocriete als de pest en pakken het grote geld als ze de kans hebben. Helaas voor hen krijgen de meesten die kans niet. Links lullen, rechts vullen.
quote:Pols zegt zelf dat hij zijn ervaring bij Tata Steel "naar binnen" brengt. "Bij Tata Steel heb ik de kans om te laten zien dat industriële verduurzaming niet alleen afdwingbaar is, maar ook van binnenuit kan worden aangedreven." Tata Steel zegt dat Pols' kritiek heeft "geholpen om ambities aan te scherpen en plannen te versterken".
quote:Pols was sinds 2015 directeur van Milieudefensie. Onder zijn leiding won Milieudefensie de rechtszaak tegen Shell, waardoor het oliebedrijf in 2030 zijn uitstoot met 45 procent moest terugdringen vergeleken met 2019. Dat werd in 2024 in hoger beroep weer teruggedraaid.
Als Tata morgen stopt zal dat tot meer uitstoot per ton staal wereldwijd zorgen.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 17:29 schreef Mortaxx het volgende:
Als Tata wilt verduurzamen kan het morgen geregeld zijn
Dat kan hij nu toch mooi oplossen en dat met een fantastisch salaris. Zie alleen maar winnaars.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 18:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
En nu? Mag Tata Steel van jou lekker heel de regio vergiftigen. Wat dat is tenminste lekker rechts.
Groen staal maak je met groene waterstof en rendabele groene waterstof benodigd continu groene stroom en daarvoor moeten productie van de groene stroom en de waterstof dichtbij de evenaar geproduceerd worden. De locatie van Tata.nl voldoet daaraan niet en natuurwetten kan je niet ff omzeilen met wensdenken. Waterstof produceer je op locatie en daar verbruik je het direct vanwege de natuurwetten. Vervoer en opslag van waterstof zijn heel erg kostbaar en gevaarlijk.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 18:09 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als Tata morgen stopt zal dat tot meer uitstoot per ton staal wereldwijd zorgen.
Lukt het ze met groen waterstof staal te maken en nog betere filtering toe te passen is het een voorbeeld voor de wereld staal industrie en kan India dit patent verder uitwerken.
Dit is wel een staaltje paarsebroekentaal zeg, godnondejuquote:Op dinsdag 5 mei 2026 17:16 schreef MoreDakka het volgende:
Directievoorzitter Hans van den Berg zegt dat Pols Tata Steel "jarenlang scherp heeft gehouden": "Zijn kritiek heeft ons geholpen om onze ambities aan te scherpen en onze plannen te versterken." Hij stelt dat Tata Steel mensen nodig heeft die het bedrijf blijven uitdagen, "ook als dat ongemakkelijk is
Het is duidelijk een goede carriere-move, dus het zal ze niet lastig vallen om iemand te vinden. Is een goede opstap naar een lucratief lobby-baantje.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 17:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nouja Milieudefensie neemt gewoon een nieuwe directeur en gaat gewoon door.
Bullshit.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 18:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
En nu? Mag Tata Steel van jou lekker heel de regio vergiftigen. Wat dat is tenminste lekker rechts.
Ruilen Tata Steel en Milieudefensie niet gewoon hun directeuren?quote:Op dinsdag 5 mei 2026 17:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nouja Milieudefensie neemt gewoon een nieuwe directeur en gaat gewoon door.
Staal is een strategisch goed,quote:Op dinsdag 5 mei 2026 18:19 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Groen staal maak je met groene waterstof en rendabele groene waterstof benodigd continu groene stroom en daarvoor moeten productie van de groene stroom en de waterstof dichtbij de evenaar geproduceerd worden. De locatie van Tata.nl voldoet daaraan niet en natuurwetten kan je niet ff omzeilen met wensdenken. Waterstof produceer je op locatie en daar verbruik je het direct vanwege de natuurwetten. Vervoer en opslag van waterstof zijn heel erg kostbaar en gevaarlijk.
Ik weet eigenlijk niet echt een land op de evenaar dat echt een 100% betrouwbare handelspartner. Staal moet je niet van ver willen halen.quote:
Groen staal kan in bijv zuid Frankrijk en Spanje geproduceerd worden. Dat is voldoende, we hoeven daarvoor geen miljarden jaarlijks door het putje te spoelen, zoals bijv Dl heeft gedaan door onrendabele kolen te blijven winnen decennialang. Dit behoeft geen herhaling. We hebben hier nog de kolen, nog het erts, nog de benodigde waterstof. Dus Tata.nl is in zijn huidige vorm al een strategische faal.quote:
Zo is dat, anders waren de hoogovens allang opgeheven.quote:
En je aanvoer van kolen en ijzererts stopt, wat een hersenloos gelul.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 18:49 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zo is dat, anders waren de hoogovens allang opgeheven.
Wacht maar tot het echt oorlog is.
Canarische eilanden. Zit je al vrij dicht bij de Evenaar. Spanje dus.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 18:47 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet echt een land op de evenaar dat echt een 100% betrouwbare handelspartner. Staal moet je niet van ver willen halen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |