abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 3 mei 2026 @ 15:22:29 #251
368605 Kaatje1
Kaatje1
pi_220705187
quote:
1s.gif Op zondag 3 mei 2026 15:21 schreef Vanyel het volgende:

[..]
2 minuten zou ik nog wel trekken. Hier is het elke keer een half uur ofzo.
Da’s wel heel veel. Dan zou ik toch even een monteur laten komen
We have far more in common than that which devides us..
pi_220705256
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 15:22 schreef Kaatje1 het volgende:

[..]
Da’s wel heel veel. Dan zou ik toch even een monteur laten komen
Die was er laatst voor regulier onderhoud, alles was helemaal prima. Hij zei er eigenlijk weinig zinnigs over, maar toen wist ik ook nog niet te vertellen dat de ketel dan vindt dat er een warm water vraag is. Liever laat ik m niet terug komen en ontdek ik via een andere weg wat mis is.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_220705311
Irritant wel, @Vanyel!

Hier mensen verkoop ervaring op Vinted? Ik dacht dat marktplaats erg was met de ik bied de helft mensen.. ik heb mn Hilfiger broeken en paar shirts/vesten erop gezet. Zie ik vanochtend een chatbericht, waar ik niet op heb gereageerd, want druk. Zie ik net dat ze het heeft gekocht én nog een bericht:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sowieso is op de foto prima te zien hoe de boord rond de hals eruit ziet, maar als je dat dan zo belangrijk vindt, waarom ga je hem dan wel al kopen en me vervolgens zo'n bericht sturen? Dan wacht je toch ff op een antwoord?
Ik ben er nu al klaar mee, geef het liever aan de kledingbank dan aan zo'n zuurpruim. Het staat er op voor ¤2 ook echt :'). Dus ik ga lekker terugsturen dat ik het berichtje nu pas zie en dat ik even goed gekeken heb en de boorden wel wat zijn uitgelubberd en dat ze hem kan annuleren onder in overleg met verkoper als ze hem dan niet wil.
  zondag 3 mei 2026 @ 15:51:43 #254
328881 gcjoel
#teampindakaas #viesdik
pi_220705392
Oh god voor zulke bedragen moet je er ook niks op zetten. Krijg je echt alleen die paupers :') en kost je meer moeite inpakken en wegbrengen dan het oplevert.

En dan gaan ze achteraf nog zeiken dat er iets niet goed is.
pi_220705449
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 12:28 schreef Blues het volgende:

[..]
Wow :o Wat leuk! Had jij 'm georganiseerd?
Nee dat niet hoor, het is een parcours georganiseerd door de lokale studentensportvereniging.
pi_220705480
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 15:40 schreef vlindertje89 het volgende:
Irritant wel, @:Vanyel!

Hier mensen verkoop ervaring op Vinted? Ik dacht dat marktplaats erg was met de ik bied de helft mensen.. ik heb mn Hilfiger broeken en paar shirts/vesten erop gezet. Zie ik vanochtend een chatbericht, waar ik niet op heb gereageerd, want druk. Zie ik net dat ze het heeft gekocht én nog een bericht:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sowieso is op de foto prima te zien hoe de boord rond de hals eruit ziet, maar als je dat dan zo belangrijk vindt, waarom ga je hem dan wel al kopen en me vervolgens zo'n bericht sturen? Dan wacht je toch ff op een antwoord?
Ik ben er nu al klaar mee, geef het liever aan de kledingbank dan aan zo'n zuurpruim. Het staat er op voor ¤2 ook echt :'). Dus ik ga lekker terugsturen dat ik het berichtje nu pas zie en dat ik even goed gekeken heb en de boorden wel wat zijn uitgelubberd en dat ze hem kan annuleren onder in overleg met verkoper als ze hem dan niet wil.
Ik had voor m'n verhuizing wat dingen erop gezet. Twee categorieën:
¤1 voor spul dat niet meer in goede staat was maar nog wel een ronde mee kon. Duidelijk in de advertentie gezet dat de kleren niet meer zo mooi waren.
¤10 voor spul dat nog wel in goede staat was en wat echt nog heel netjes was.

Uiteindelijk het merendeel aan één iemand verkocht die er een bundel van had gemaakt. Dat was wel handig.

Voordeel van dingen er voor wat meer geld op zetten is dat mensen kunnen afdingen en dan voelen ze zich goed *)
  zondag 3 mei 2026 @ 16:39:13 #257
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_220705902
Bueno, genoeg gewerkt. We gaan zo buiten de deur lunchen en dan naar het "festival del alfajor" (soort van zoete Argentijnse koeken) :9~

F1 kijk ik dan later wel terug O-)
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
  zondag 3 mei 2026 @ 16:46:11 #258
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_220705953
Weer thuis na een lang weekeinde. City trip gedaan, waren in Zutphen. Prachtig gerestaureerde Hanzestad, erg de moeite waard. De Librije bezocht, een unieke kettingbibliotheek, er zijn nog twee andere in de wereld, in Italië en in Engeland, maar wat deze zo uniek maakt is dat het een openbare bibliotheek was (geen kerkelijke) en dat er naast religieuze werken, ook juridische, geneeskundige werken liggen en klassiekers uit de oudheid. Verder bij het stedelijk museum geweest, waar een tentoonstelling is met prachtige etsen van Rembrand, naast etsen van zijn tijdsgenoten. Het laat goed zien waarom Rembrand zo een genie was.
Gegeten bij Vaticano (Vooraf Carpaccio en daarna Spaghetti Vongole gegeten, was perfect klaargemaakt, met een ruime portie Vongole) en bij de gelaarsde kat (gebakken geitenkaas salade en een entrecote, perfect rood).

[ Bericht 8% gewijzigd door Jan_Onderwater op 03-05-2026 16:59:11 ]
pi_220706099
Ik heb nu alleen mn Hilfiger broeken er nog op staan voor 6-8 euro, de rest eraf gehaald.

Mam was hier vandaag om verder te helpen met opruimen. Ik heb drie vuilniszakken naar de textielbak gebracht. En er liggen 25 lange broeken, 8 korte broeken, 2 rokjes, 6 lange vesten, 4 shirts met korte mouwen, 4 shirts met lange mouwen, 2 merinowollen truien, 5 sjaals en 6 200x200cm dekbedovertreksets klaar om naar de kledingbank (en wat die niet wil naar kringloop) te brengen morgen, en twee truien en een trainingsbroek breng ik naar het 'hockeyspullen winkeltje' dat we op de club hebben waar mensen gratis dingen mogen meenemen. Ik ben best trots op mezelf eerlijk gezegd :D en er komen straks of morgen ook nog een aantal handdoeken bij die naar het asiel gaan.

We zijn ook even naar Ikea geweest om twee laderails te halen voor de lades die ik nog had waarvan de rails bij verhuizing (7.5j geleden..) zijn kwijtgeraakt en die heb ik ook in de kast gemonteerd. En ik vond het peuterdekbedje terug waarvan ik wist dat ik die ergens moest hebben maar niet waar, en heb de vier reserve modules van mn matras ook opgeruimd in de kast nu, ipv dat er twee in de gang lagen en twee voor mn kast stonden (al sinds black friday ongeveer).

Ben nu een heel eind op weg met opruimen van kamer van nichtje ook, bijna op punt dat de kast op marktplaats kan (of ik een andere kast op marktplaats gooi en deze op zolder zet). Dan kan ik een paar laatste kleine dingen uit haar kamer halen en het meegroeibed gaan schuren en lakken *O*

[ Bericht 7% gewijzigd door vlindertje89 op 03-05-2026 19:20:29 ]
  zondag 3 mei 2026 @ 17:13:04 #260
368605 Kaatje1
Kaatje1
pi_220706194
Kan je even hier langskomen @vlindertje89 en met zo’n bui door mijn kasten gaan? Ik heb genoeg vuilniszakken :D

Net even wat tolken geregeld voor morgen met digitaal spreekuur, eentje woont op de boot, normaal gesproken zou ik die naar ons laten komen, maar is niet een fijne meneer, dus dat doe ik liever digitaal, collega zit al in een moeilijke afspraak dus die kan er niet bijzitten.

Net een docu op netflix gezien “should I marry a murderer” een true story, heel bizar
We have far more in common than that which devides us..
  zondag 3 mei 2026 @ 17:13:43 #261
43653 sigme
Veraan
pi_220706200
Zo, dat is flink opruimen @vlindertje89 :Y

Ik doe ook af en toe een rondje kledij wegbrengen. Wat nog goed is breng ik naar de Terre des Hommes. Die hebben tegenwoordig een strenge keuring. Wat ze niet willen hebben neem ik dan weer mee terug en breng ik (met wat ik zelf al afgekeurd had) naar de textielbak.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_220706205
Hallelujah @vlindertje89 _O_

En Tele6 met de collega’s op de run. 👍🏼

MnX heeft een beetje pech met zijn eerste vaardag en buiig vanmiddag.
Ondertussen heb ik winterdekbed verwisseld voor zomers. Het was echt niet prettig meer vanmorgen.
Een mobiel uit evenwicht hersteld. Weten jullie hoe lastig dat is!
En een cake gebakken. En porties in de vriezer bewaard.
En meer gerommel in huis. Helaasch…😢is een grote glasplaat van een ‘kunstwerk’ dat nog op de grond staat, gesneuveld. Hoe vertel ik dat nou weer. 8)7

Precies van dat gezeur als ik van anderen hoor over Vinted.
  zondag 3 mei 2026 @ 17:15:53 #263
43653 sigme
Veraan
pi_220706217
Ik koop graag op Vinted, verkopen heb ik een keer met een set jurkjes gedaan, ging op zich prima, niks van bovenstaand gezeur gehad. Maar ik vind het teveel werk.

Mijn zusje koopt op sellpy, ik snap de voordelen daar ook wel van maar ik hou juist van dat ongereguleerde van Vinted :D
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_220706242
@sigme hoe gaat het met de woefkes en Pootjes?
Werewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
Fring is mijn allerliefste knuffelkont
Been haunted by a million screams
  zondag 3 mei 2026 @ 17:46:44 #265
43653 sigme
Veraan
pi_220706394
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 17:18 schreef Pinnenmutske het volgende:
@:sigme hoe gaat het met de woefkes en Pootjes?
sigme in F&F / sigme's diergaarde deel 8
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_220706405
Lastige situatie met je moeder @sigme . Maakt het nog verschil om te bellen ipv te appen? Ik heb de ervaring dat sommige mensen echt niks met geschreven tekst kunnen en er ALTIJD wel een negatief interpreteerbare komma in weten te vinden. Hoe wollig ik het ook maak, en jullie kennen me, ik own wollig. Samen met @vlindertje89 8-)

Lekker bezig met opruimen!
Ik moet ook mijn kledingkast weer eens sorteren. Op de een of andere manier belandt er altijd weer veel te veel kleding in die ik 15 jaar geleden voor het laatst droeg, maar waarvan ik het toch te zonde vindt om weg te doen. (Zit ook veel festival kleding bij. Dat zijn prachtige rokken, maar niet echt praktisch/gangbaar in het dagelijks leven)

Wij zijn tot 16 uur niet echt van de bank afgekomen, want we zaten echt old-skool te gamen :@

Dus nu toch maar even het huis aan het opruimen, beginnen we weer fris aan de week.
  Moderator zondag 3 mei 2026 @ 17:52:38 #267
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_220706428
Oom en tante (en m'n ouders) waren hier vanmiddag. M'n oom zit in z'n laatste periode voor pensioen bij een groot schilders/onderhouds bedrijf. Even wat nieuw glas ingemeten zodat ik nog even kan profiteren van hun inkoopprijs en geen btw. *) Valt best mee wat zes nieuwe ruiten dan kosten.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  zondag 3 mei 2026 @ 17:53:49 #268
84152 fietsie
Don't Panic.
pi_220706434
quote:
1s.gif Op zondag 3 mei 2026 17:52 schreef derLudolf het volgende:
Oom en tante (en m'n ouders) waren hier vanmiddag. M'n oom zit in z'n laatste periode voor pensioen bij een groot schilders/onderhouds bedrijf. Even wat nieuw glas ingemeten zodat ik nog even kan profiteren van hun inkoopprijs en geen btw. *) Valt best mee wat zes nieuwe ruiten dan kosten.
Zon beetje wat 1 normaal kost?

Ik moest extra dun dubbelglas hebben voor m'n voordeur.... verschil tussen "bij de achterdeur oppikken" of afleveren met een bon was bizar.
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
  Moderator zondag 3 mei 2026 @ 17:55:20 #269
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_220706444
Zes ruiten van ca 110x70 voor ¤150
Kranplätze müssen verdichtet sein
  Moderator zondag 3 mei 2026 @ 17:56:58 #270
417715 crew  derLudolf
allround beunhaas
pi_220706451
De rest komt uit de begin van deze eeuw maar qua isolatiewaarde maakt dat weinig verschil aldus oom. Ik wou nog wel meer vervangen maar dat was onnodig volgens hem.
Kranplätze müssen verdichtet sein
  zondag 3 mei 2026 @ 20:04:06 #271
63722 z80
I fink you freaky
pi_220708071
Note to self.
Geen pot met gekonfijte gember binnen handbereik zetten.
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  zondag 3 mei 2026 @ 20:05:00 #272
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_220708083
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 20:04 schreef z80 het volgende:
Note to self.
Geen pot met gekonfijte gember binnen handbereik zetten.
:9
Ik heb van @Vanyel geleerd dat dit ook heerlijk is met pindakaas en chipotle.
Spoilers!
  zondag 3 mei 2026 @ 20:05:04 #273
31936 Dr_Flash
CoinMeister
pi_220708084
Oh ja zo nog even gembertheetje zetten :9
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 3 mei 2026 @ 20:09:45 #274
63722 z80
I fink you freaky
pi_220708134
quote:
1s.gif Op zondag 3 mei 2026 20:05 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]
:9
Ik heb van @:vanyel geleerd dat dit ook heerlijk is met pindakaas en chipotle.
Zo zonde van de gember.
Alleen nu wat luchtig. :%
Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
  zondag 3 mei 2026 @ 20:12:22 #275
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_220708159
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 20:04 schreef z80 het volgende:
Note to self.
Geen pot met gekonfijte gember binnen handbereik zetten.
Zo lekker. Ook om mee te koken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')