Eet je wel genoeg pruimen?quote:Op donderdag 23 april 2026 08:55 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Dit wordt dag 5 van de grote kleistaking
Als je niet genoeg eet kan er ook niet genoeg uitquote:
Het zonnige zuidenquote:Hoewel Nederland niet zo’n heel groot land is, zijn de verschillen in het weer de komende dagen groot. Ben je fan van zon en hoge temperaturen? Ga dan naar het zuiden van het land. In het noorden kom je er bekaaid vanaf.
In het zuiden van het land is deze donderdag stralend begonnen. Op andere plekken moet iets langer op de zon worden gewacht, maar ’s middags zal die ook daar doorbreken.
Door de matige wind uit het noordwesten zijn er flinke temperatuurverschillen. Op de Waddeneilanden en vlak bij zee wordt het slechts 10 tot 13 graden. In het binnenland wordt het 15 tot 18 graden en in het zuidoosten van Brabant en Limburg kan het lokaal 19 graden worden.
Wel droog, dus ideaal schilderweerquote:Op donderdag 23 april 2026 09:25 schreef Dr_Flash het volgende:
Hmm. Het wordt vandaag en morgen nog 18 graden max. Daarna zakt het weer in en wordt het tot en met 6 mei nooit meer ook maar 18 graden.
Volgens mij hadden we dat eind februari ook al.
1 maart liep ik nog in een korte broekquote:Op donderdag 23 april 2026 09:25 schreef Dr_Flash het volgende:
Hmm. Het wordt vandaag en morgen nog 18 graden max. Daarna zakt het weer in en wordt het tot en met 6 mei nooit meer ook maar 18 graden.
Volgens mij hadden we dat eind februari ook al.
Ik zie vooral mannen met -10 nog in korte broek lopen. Er zijn vast wat influencers die zeggen dat het gezond is voor je ballen of zoquote:Op donderdag 23 april 2026 09:32 schreef LTVDK het volgende:
[..]
1 maart liep ik nog in een korte broek
Mooi, dan planten die influencers zich niet meer voort.quote:Op donderdag 23 april 2026 09:33 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik zie vooral mannen met -10 nog in korte broek lopen. Er zijn vast wat influencers die zeggen dat het gezond is voor je ballen of zo
Goede ontwikkeling.quote:Op donderdag 23 april 2026 09:42 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Mooi, dan planten die influencers zich niet meer voort.
Vind ik ook.quote:
Gelukkig luister ik niet naar influencersquote:Op donderdag 23 april 2026 09:33 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik zie vooral mannen met -10 nog in korte broek lopen. Er zijn vast wat influencers die zeggen dat het gezond is voor je ballen of zo
Mensen met verstandquote:Op donderdag 23 april 2026 09:45 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Gelukkig luister ik niet naar influencers
Vind de term influencer sowieso een beetje te 'positief' wordt gebruikt, want als je het manipulator zou noemen zou niemand de term gebruiken terwijl het dat in feite gewoon isquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |